Fotbalisté Sparty ztratili ve šlágru 21. ligového kola v pražském derby tříbrankový náskok a se Slavií remizovali 3:3. Letenští vedli po dvou trefách zimní posily Nicolaeho Stanciua a vlastní brance Tomáše Součka v půli 3:0, ale hosté v posledních 20 minutách srovnali. Díky gólům Miroslava Stocha a Simona Deliho snížili a v páté minutě nastavení z penalty zařídil dělbu bodů Milan Škoda. Hned čtyřikrát v derby změnilo původní verdikt video.

Branky: 12. Stanciu, 31. Souček (vla.), 44. Stanciu (V. Kadlec) – 70. Stoch, 83. Deli (Hušbauer), 90+5. Milan Škoda (pen.)
Karty: 55. Lafata (SPA), 58. V. Kadlec (SPA), 69. Plavšić (SPA), 84. Josef Šural (SPA), 90+5. Štetina (SPA) – 35. Danny (SLA), 48. Hromada (SLA), 69. Deli (SLA), 77. Bořil (SLA)