SHARE

Šestý podnik Světového poháru v biatlonu v sezóně 2016/17 se bude konat od 19. do 22. ledna 2017 v italské Anterselvě. Narozdíl od loňského roku jsou zde na programu mužské a ženské štafety, vytrvalostní závody a závody s hromadným startem.

Program a výsledky Světového poháru v biatlonu – Antholz-Anterselva 2017

Vytrvalostní závod 15 km ženy – 19.1.2017 14:15

Ženy – vytrvalostní závod na 15 km:

1. Dahlmeierová (Něm.) 44:48,7 (2 trest. minuty), 2. Chevalierová (Fr.) -3,8 (1), 3. Runggaldierová (It.) -46,0 (1), 4. Dorinová Habertová (Fr.) -55,0 (2), 5. Hammerschmidtová -1:16,2 (2), 6. Hinzová (obě Něm.) -1:19,1 (3), 7. Hojniszová (Pol.) -1:37,8 (3), 8. Podčufarovová (Rus.) -1:39,8 (2), 9. Hildebrandová (Něm.) -1:45,1 (3), 10. Hauserová (Rak.) -1:48,4 (2), …13. Puskarčíková -2:23,6 (3), 24. Koukalová -4:02,0 (6), 32. Charvátová -4:56,4 (6), 61. Vítková (všechny ČR) -7:08,9 (5).

Průběžné pořadí SP (po 14 z 26 závodů): 1. Dahlmeierová 615, 2. Koukalová 604, 3. Mäkäräinenová (Fin.) 594, 4. Dorinová Habertová 560, 5. Wiererová (It.) 442, 6. Hildebrandová 398, …8. Puskarčíková 373, 22. Vítková 222, 46. Charvátová 61, 77. Davidová (ČR) 13.

Vytrvalostní závod 20 km muži – 20.1.2017 14:15

Muži – vytrvalostní závod na 20 km:

1. Šipulin (Rus.) 50:38,1 (1 trest. minuta), 2. M. Fourcade (Fr.) -41,0 (2), 3. Semenov (Ukr.) -56,8 (1), 4. Björndalen (Nor.) -1:04,9 (1), 5. Schempp (Něm.) -1:09,8 (2), 6. Anev (Bul.) -1:15,6 (1), 7. Cvetkov (Rus.) -1:28,7 (1), 8. Krčmář (ČR) -1:29,8 (1), 9. Peiffer (Něm.) -1:30,4 (2), 10. Bailey (USA) -1:39,1 (1), …40. Soukup -4:51,2 (3), 57. Moravec -5:51,6 (4), 70. Václavík -6:39,3 (5), 85. Šlesingr (všichni ČR) -8:17,2 (7).

Průběžné pořadí SP (po 14 z 26 závodů): 1. M. Fourcade 784, 2. Šipulin 500, 3. Schempp 486, 4. Peiffer 441, 5. Svendsen (Nor.) 414, 6. Lesser (Něm.) 399, …11. Krčmář 327, 19. Moravec 241, 20. Šlesingr 225, 48. Soukup 52, 54. Václavík 35, 90. Krupčík (ČR) 3.

Závod s hromadným startem 12,5 km ženy – 21.1.2017 13:30

(obě Něm.) -3,1 (3), 3. Koukalová (ČR) -8,0 (2), 4. Mäkäräinenová (Fin.) -13,5 (3), 5. Dorinová Habertová (Fr.) -19,0 (4), 6. Runggaldierová (It.) -24,1 (1), 7. Magnussonová (Švéd.) -26,4 (1), 8. Hinzová (Něm.) -27,4 (2), 9. Nicolaisenová (Nor.) -27,9 (0), 10. Džymová (Ukr.) -32,0 (3), 11. Puskarčíková -35,6 (3), …14. Vítková (obě ČR) -29,3 (2).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 26 závodů): 1. Dahlmeierová 669, 2. Koukalová 652, 3. Mäkäräinenová 637, 4. Dorinová Habertová 600, 5. Wiererová (It.) 466, 6. Hildebrandová (Něm.) 418, …8. Puskarčíková 403, 19. Vítková 249, 48. Charvátová 61, 77. Davidová (obě ČR) 13.

Štafeta 4×7,5 km muži – 21.1.2017 15:15

Muži – štafeta 4×7,5 km: 1. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp) 1:13:57,2 (0 tr. okruhů + 7 dobíjení), 2. Norsko (Birkeland, L’Abee-Lund, J. Bö, Svendsen) -0,1 (0+9), 3. Rusko (Cvetkov, Garaničev, Malyško, Babikov) -33,6 (0+9), 4. Ukrajina -46,7 (0+5), 5. Rakousko -49,2 (0+8), 6. USA -1:04,9 (0+10), …13. ČR (Moravec, Václavík, Šlesingr, Krčmář) -4:01,7 (2+11).

Závod s hromadným startem 15 km muži – 22.1.2017 11:00

1. J. Bö (Nor.) 37:04,37 (0 tr. okruhů), 2. Fillon Maillet (Fr.) -3,7 (1), 3. Šipulin (Rus.) -21,7 (1), 4. Svendsen (Nor.) -25,2 (2), 5. M. Fourcade -29,2 (3), 6. Beatrix (oba Fr.) -33,4 (2), 7. Schempp -34,2 (1), 8. Lesser (oba Něm.) -54,2 (1), 9. Eberhard (Rak.) -59,2 (2), 10. Björndalen (Nor.) -59,8 (3), …23. Moravec -2:38,8 (3), 24. Šlesingr -2:45,6 (4), 28. Krčmář (všichni ČR) -3:19,7 (5).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 26 závodů): 1. M. Fourcade 824, 2. Šipulin 548, 3. Schempp 522, 4. Peiffer (Něm.) 461, 5. Svendsen 457, 6. Lesser 433, …11. Krčmář 333, 19. Moravec 257, 21. Šlesingr 239, 49. Soukup 52, 54. Václavík 35, 90. Krupčík (všichni ČR) 3.

Štafeta 4×6 km ženy – 22.1.2017 14:45

Ženy – štafeta (4×6 km):

1. Německo (Hinzová, Hammerschmidtová, Hildebrandová, Dahlmeierová) 1:09:12,4 (0 trest. okruhů + 12 dobíjení), 2. Francie (Chevalierová, Braisazová, Bescondová, Dorinová Habertová) -24,2 (0+8), 3. Itálie (Vittozziová, Sanfilippová, Runggaldierová, Wiererová) -33,4 (0+9), 4. Ukrajina -37,5 (0+6), 5. Rusko -1:16,0 (0+5), 6. Bělorusko -1:32,7 (0+7), …16. ČR (Charvátová, Johanidesová, Puskarčíková, Vítková) -3:52,9 (1+13).

Napiš komentář