2.3.2017 – 5.3.2017 Světový pohár v Biatlonu v Pchjongčchang

Please log in or register to like posts.
News

Sedmý podnik Světového poháru v biatlonu v sezóně 2016/17 se koná od 2. do 5. března 2017 v jihokorejském Pchjongčchangu. Na programu podniku jsou závody ve sprintech, stíhací závody a štafety.

Program a výsledky Světového poháru v biatlonu – Pchjongčchang 2017

Sprint 7,5 km ženy – 2.3.2017 12:15

1. Dahlmeierová (Něm.) 20:43,7 (0), 2. Eckhoffová (Nor.) -8,4 (0), 3. Chevalierová (Fr.) -41,6 (0), 4. Mäkärainenová (Fin.) -58,7 (2), 5. Dunkleeová (USA) -59,7 (1), 6. Džymová (Ukr.) -1:01,0 (0), 7. Hildebrandová (Něm.) -1:04,6 (1), 8. Bescondová (Fr.) -1:16,1 (1) a Brorssonová (Švéd.) -1:16,1 (0), 10. Braisazová (Fr.) -1:16,4 (2), …16. Puskarčíková -1:28,5 (0), 21. Koukalová -1:43,4 (2), 53. Vítková -2:40,0 (2), 61. Jislová -2:53,8 (2), 73. Charvátová (všechny ČR) -3:27,0 (5).

Průběžné pořadí SP (po 20 z 26 závodů): 1. Dahlmeierová 963, 2. Koukalová 877, 3. Mäkäräinenová 819, 4. Dorinová Habertová (Fr.) 711, 5. Wiererová (It.) 604, 6. Chevalierová 550, …10. Puskarčíková 490, 25. Vítková 249, 53. Charvátová 77, 86. Davidová 13.

Sprint 10 km muži – 3.3.2017 11:00

Muži – sprint (10 km):

1. Eberhard (Rak.) 23:11,1 (0), 2. Bailey (USA) -40,7 (0), 3. M. Fourcade (Fr.) -45,4 (2), 4. Landertinger (Rak.) -48,1 (0), 5. Lesser (Něm.) -50,3 (1), 6. Windisch (It.) -54,1 (1), 7. Wiestner (Švýc.) -1:02,3 (1), 8. Eder (Rak.) -1:05,5 (2), 9. Garaničev (Rus.) -1:06,3 (2), 10. Pryma (Ukr.) -1:07,7 (0), …19. T. Krupčík -1:26,9 (0), 24. Šlesingr -1:33,1 (1), 43. Václavík -2:07,3 (3), 49. Krčmář -2:12,3 (2), 69. Soukup (všichni ČR) -2:52,2 (1).

Průběžné pořadí SP (po 20 z 26 závodů): 1. M. Fourcade 1068, 2. Šipulin (Rus.) 708, 3. Schempp (Něm.) 673, 4. J. T. Bö (Nor.) 621, 5. Eberhard 573, 6. Peiffer (Něm.) 560, …14. Moravec 416, 17. Krčmář 389, 21. Šlesingr 318, 53. Soukup 52, 61. Václavík 42, 65. T. Krupčík 34.

 

Stíhací závod 10 km ženy – 4.3.2017 10:45

Ženy – stíhací závod 10 km: 1. Dahlmeierová (Něm.) 27:58,07 (0 tr. okruhů), 2. Mäkäräinenová (Fin.) -1:12,53 (2), 3. Bescondová (Fr.) -1:18,90 (1), 4. Eckhoffová (Nor.) -1:32,02 (5), 5. Dunkleeová (USA) -1:32,51 (3), 6. Hildebrandová (Něm.) -1:42,67 (1), 7. Džimová (Ukr.) -1:56,55 (1), 8. Koukalová (ČR) -2:00,48 (2), 9. Olsbuová (Nor.) -2:04,08 (1), 10. Fialková (SR) -2:04,55 (2), …39. Puskarčíková -3:59,4 (5), Vítková (obě ČR) nedokončila.

Průběžné pořadí SP (po 21 z 26 závodů): 1. Dahlmeierová 1023, 2. Koukalová 911, 3. Mäkäräinenová 873, 4. Dorinová Habertová (Fr.) 711, 5. Wiererová (It.) 627, 6. Chevalierová (Fr.) 579, …10. Puskarčíková 492, 25. Vítková 249, 54. Charvátová 77, 87. Davidová 13.

 

Stíhací závod 12,5 km muži – 4.3.2017 12:30

Muži – stíhací závod 12,5 km: 1. M. Fourcade (Fr.) 31:24,27 (0 tr. okruhů), 2. Šipulin (Rus.) -34,5 (0), 3. Eberhard -36,7 (3), 4. Eder (oba Rak.) -1:03,2 (2), 5. Garaničev (Rus.) -1:09,5 (2), 6. Desthieux (Fr.) -1:13,5 (2), 7. Landertinger (Rak.) -1:20,3 (2), 8. Doll (Něm.) -1:20,4 (2), 9. Bailey (USA) -1:20,6 (2), 10. Hofer (It.) -1:20,6 (2), …24. Šlesingr -2:08,4 (2), 27. T. Krupčík -2:26,6 (2), 51. Krčmář -4:39,0 (4), 58. Václavík (všichni ČR) -6:09,3 (8).

Průběžné pořadí SP (po 21 z 26 závodů): 1. M. Fourcade 1128, 2. Šipulin 762, 3. Schempp (Něm.) 673, 4. Eberhard 621, 5. J. T. Bö (Nor.) 621, 6. Lesser (Něm.) 581, …15. Moravec 416, 17. Krčmář 389, 23. Šlesingr 335, 57. Soukup 52, 62. T. Krupčík 48, 63. Václavík (všichni ČR) 42.

 

Štafeta 4×6 km ženy – 5.3.2017 08:30

Ženy – 4×6 km: 1. Německo (Horchlerová, Hammerschmidtová, Herrmannová, Hildebrandová) 1:07:35,6 (1+7), 2. Norsko (Nicolaisenová, Fenneová, Eckhoffová, Olsbuová) -22,8 (1+11), 3. ČR (Jislová, Puskarčíková, Charvátová, Koukalová) -22,9 (1+9), 4. Švédsko -23,0 (0+7), 5. Itálie -25,9 (0+11), 6. Francie -1:18,8 (2+12).

Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Německo 300, 2. Francie 248, 3. Ukrajina 224, 4. Norsko 202, 5. ČR 197.

 

Štafeta 4×7,5 km muži – 5.3.2017 11:45

Muži – 4×7,5 km: 1. Francie (Beatrix, S. Fourcade, Desthieux, M. Fourcade) 1:12:09,5 (0 trest. okruhů + 10 dobíjení), 2. Rakousko (Wäger, Eder, Eberhard, Landertinger) -33,8 (0+9), 3. Norsko (Christiansen, Björndalen, Gjermundshaug, L’Abee-Lund) -45,4 (1+8), 4. Rusko -1:11,1 (0+9), 5. Ukrajina -1:28,0 (0+7), 6. Německo -1:39,3 (1+14), …8. ČR (Šlesingr, Krupčík, Soukup, Krčmář) -3:11,8 (2+9).

Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Rusko 259, 2. Francie 242, 3. Německo 237, …7. ČR 173.