Sdílej

Pražané vstoupili nadějně do prvního zápasu na Letné, kde po prvních pětačtyřiceti minutách vedli 1:0 zásluhou gólu Josefa Šurala, navíc po velmi dobrém výkonu. Ve druhé půli však Sparta nechala soupeři až příliš prostoru a ten dokázal patnáct minut před koncem zápasu srovnat na 1:1.Rumunský tým vstupuje do dnešní odvety ve velmi dobré pozici. V prvním utkání v Praze uhrál cennou remízu 1:1 a dnes mu tak k postupu stačí bezbranková remíza či jakékoliv vítězství. O víkendu začala i rumunská ligová soutěž, do které vstoupila Steaua vítězně na hřišti Future FC, kde zvítězila po gólech Tudorieho, Popy a Stanciu 3:1.