Slávisté do nového ligového ročníku vstoupili stoprocentní bilancí na hřištích soupeřů, kde v úvodních třech kolech vyhráli všechny tři zápasy a to dokonce bez inkasované branky. V domácím prostředí Slavia po výhrách nad Karvinou (4:0) a Opavou (3:1) podlehla Jablonci 0:2.

ŽIVĚ SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň

Západočeši se musejí rychle přeorientovat z pozornosti, kterou ve čtvrtek věnovali losu Ligy mistrů, na nesmírně důležitý zápas domácí ligové soutěže. Mimochodem monacký los Viktorii v milionářské soutěži přiřkl kromě CSKA Moskva a AS Řím také Real Madrid. Do bojů ve skupině Viktoria vstoupí důležitým domácím zápasem s ruským vicemistrem.

Zatímco na letošní pohárovou premiéru si Viktoria musí ještě počkat, tak ve Fortuna lize se ji daří náramně. V úvodních šesti zápasech neztratila ani bod a při skóre 13:2 vévodí celému šestnáctičlennému poli. Hned čtyřikrát v řadě k tomu plzeňští fotbalisté využili nejtěsnější možnou fotbalovou výhru 1:0, tuto sérii olemovali výhrou 3:1 na Dukle v prvním kole a naposledy rozstříleli Mladou Boleslav 6:1.

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE