You can skip ad in 5s

Čeští fotbaloví reprezentanti prohráli sporným gólem nad Německem 2:1

Please log in or register to like posts.
Video

Čeští fotbaloví reprezentanti prohráli v sedmém z deseti zápasů kvalifikace mistrovství světa s obhájcem trofeje Německem 1:2 a jejich šance na druhé místo ve skupině a účast v baráži o šampionát výrazně poklesly. Favorit vedl v Edenu od čtvrté minuty, kdy se trefil Timo Werner. V 78. minutě srovnal Vladimír Darida, ale dvě minuty před koncem rozhodl sporným gólem Mats Hummels.

Česká republika – Německo 1:2 (0:1)

Branky: 78. Darida – 4. Werner, 88. Hummels. Rozhodčí: Karasev – Averjanov, Kalugin (všichni Rus.). ŽK: Kalas – Müller, Hummels. Diváci: 18.093.

Sestavy:

ČR: Vaclík – Gebre Selassie, Kalas, Suchý, Novák, Bořil – Kopic (53. Krejčí), Souček, Darida, Jankto (89. Zmrhal) – Krmenčík (76. Kliment). Trenér: Jarolím.

Německo: Ter Stegen – Kimmich, Hummels, Ginter, Hector – Kroos, Stindl (67. Draxler) – Müller, Özil, Brandt (61. Rüdiger) – Werner (79. Can). Trenér: Löw.

Další výsledky skupiny C:

Oslo: Norsko – Ázerbájdžán 2:0 (1:0)

Branky: 32. King z pen., 60. vlastní Sadygov. Rozhodčí: Stefaňski (Pol.). ČK: 90. B. Gusejnov (Ázerb.).

Serravalle: San Marino – Severní Irsko 0:3 (0:0)

Branky: 70. a 75. Magennis, 78. Davis z pen. Rozhodčí: Jorgji (Alb.).