You can skip ad in 5s

Edinson Cavani parádním gólem z poslední minuty zajistil PSG remízu na půdě Marseille!

Please log in or register to like posts.
Video

Neymar byl již mimo hřiště po červené kartě a tak se k přímému kopu dostal v poslední minutě Edinson Cavani. Výsledek? Parádní vyrovnávající gól na půdě Marseille.

Marseille odvedlo velice dobrý výkon a po zásluze získává z nejslavnějšího zápasu ve Francii bod. Mohly být ale i tři. Domácí dvakrát v zápase vedli, ale vždy vedení nedokázali udržet. V první poločase na gól Gustava reagoval vyrovnáním Neymar. Ve druhé půli měla Paříž převahu, ale nedokázala dlouho najít recept na obranu Marseille. A tak udeřili domácí, do extáze dostal domácí fanoušky Thauvin. Pak byl vyloučen za strčení do Ocampose Neymar a s PSG u to vypadalo hodně špatně. Jenže ještě ho dokázal zachránit Cavani. Ten potrestal parádním přímákem v nastaveném čase faul na vlastní osobu. Konečný výsledek  zní 2:2.