Fotbal Live

Český fanoušek má mnoho možností, jak sledovat fotbal živě na internetu. A to zdarma. Kde tedy hledat živé přenosy z fortuna ligy, německé Bundesligy a dalších soutěží?

Fortuna liga živě a zdarma

I po tom, co O2 koupila exkluzivní práva a iSport zpoplatnil své live streamy, lze sledovat českou nejvyšší fotbalovou ligu živě a zároveň zdarma!

Fortuna liga Online

Přímé přenosy ze zápasů Sparty, Plzně či Liberce jsou k vidění třeba na TV Tipsport. Všechny zápasy, bez zdržení a poplatků. S původním komentářem a s dobrou kvalitou obrazu.

Živé přenosy z předních evropských lig

Sázkové kanceláře přinášejí i další live streamy z elitních fotbalových soutěžích. Německá Bundesligašpanělská La Ligaitalská Serie A či francouzská Ligue 1.

V nabídce jsou i mezinárodní zápasy mládežnických týmů či federací Severní a Jižní Ameriky.

Fotbal živě na ČT sport

ČT sport na svém webu nabízí řadu živých přenosů z fotbalu. Jde o takřka všechny zápasy českého národního týmu, včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Živě na sportovním programu České televize pravidelně běží i zápasy mládežnických týmů ČR a také českých zástupců v Lize mistrů a v Evropské lize. Nechybí přímé přenosy z FNL, tedy české druhé ligy.

► Sledovat ČT sport

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE