You can skip ad in 5s

Jakub Voráček gólem nezabránil páté porážce Philadelphie v řadě

Please log in or register to like posts.
Video

Hokejový útočník Jakub Voráček gólem nezabránil páté porážce Philadelphie v řadě, tentokrát s Vancouverem 2:5.

Voráček v 50. minutě po přihrávce Claudea Girouxa tvrdou střelou z první snížil, kontaktní branku ale Flyers už nevstřelili. Výhru Vancouveru zpečetil gólem při power play domácích Loui Eriksson. Canucks tak úspěšně načali šestizápasovou šňůru po kluzištích soupeřů.

Philadelphia – Vancouver 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
Branky: 9. Provorov, 50. Voráček – 11. a 22. Boeser, 10. D. Sedin, 35. S. Bärtschi, 60. L. Eriksson. Brankář Michal Neuvirth (Philadelphia) odchytal 34:26 minuty, inkasoval čtyřikrát z 22 střel a úspěšnost zákroků měl 81,8 procent. Střely na branku: 38:36. Diváci: 19.278. Hvězdy zápasu: 1. Boeser, 2. Markström, 3. D. Sedin (všichni Vancouver).