You can skip ad in 6s

Juventus během tří minut otočil duel a postoupil do čtvrtfinále Ligy mistrů! (VIDEO)

Please log in or register to like posts.
Video

Fotbalisté Tottenhamu to měli po prvním poločase perfektně rozehrané. Po remíze 2: 2 v Itálii vedli doma 1: 0, ale ani to nakonec nestačilo.

Stará dáma zúročila své zkušenosti a během tří minut brankami Higuain a Dybalu rozhodla o postup do čtvrtfinále Ligy mistrů.

Odvetná utkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů:
Tottenham – Juventus Turín 1:2 (1:0)

Branky: 39. Son Hung-min – 64. Higuaín, 67. Dybala. Rozhodčí: Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz (všichni Pol.). ŽK: Vertonghen, Alli, Dembélé – Alex Sandro, Pjanič, Benatia, Chiellini. Diváci: 84.010. První zápas: 2:2, postoupil Juventus.

Tottenham: Lloris – Trippier, Sánchez, Vertonghen, Davies – Dembélé, Dier (74. Lamela), Eriksen – Alli (85. Llorente), Kane, Son Hung-min. Trenér: Pochettino.

Juventus: Buffon – Barzagli, Benatia (61. Lichtsteiner), Chiellini, Alex Sandro – Khedira, Pjanič, Matuidi (60. Asamoah) – Dybala, Higuaín (83. Sturaro), Douglas Costa. Trenér: Allegri.

Manchester City – Basilej 1:2 (1:1)

Branky: 8. Gabriel Jesus – 17. Elyounoussi, 71. Lang. Rozhodčí: Královec – Nádvorník (oba ČR), Slyško (SR). ŽK: Gabriel Jesus – Lacroix. Diváci: 49.411. První zápas: 4:0, postoupil Manchester.

Manchester: Bravo – Danilo, Stones, Laporte, Zinčenko – Gündogan (66. Díaz), Touré, Foden (89. Adarabioyo) – B. Silva, Gabriel Jesus, Sané. Trenér: Guardiola.

Basilej: Vaclík – Suchý, Frei, Lacroix – Lang, Serey Dié, Zuffi, Riveros – Bua (68. Stocker), Oberlin (74. Van Wolfswinkel), Elyounoussi. Trenér: Wicky.