LIVE přenosy

Fotbal živě

ČT sport na svém webu nabízí řadu živých přenosů z fotbalu. Jde o takřka všechny zápasy českého národního týmu, včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Živé fotbalové přenosy Fortuna Liga 2018/2019 MŮŽETE SLEDOVAT na webu O2 tv fotbal která vlastní práva i na fotbalovou ligu mistrů

 

Hokej živě

Na programu ČT Sport živě hokej můžete sledovat online přenosy z naší nejvyšší hokejové soutěže. Vždy z každého kola základní části jeden vybraný zápas. Z play-off pak každý hrací den přímý přenos jednoho zápasu. Kromě extraligy Česká televize vysílá živě i nejvíce atraktivní hokejové souboje z dalších hokejových soutěží, jako je třeba Ms v hokeji.Mezi nejoblíbenější přímé přenosy jistě patří ty z NHL. Souboje nejlepších hokejistů světa pokrývají zdarma streamy sázkových kanceláří, třeba Tipsportu či Fortuny.

Tenis živě

Všechny čtyři Grand Slamy – Australian OpenRoland GarrosWimbledon i US Open můžete sledovat na O2 tv tenis K tomu nechybí přímé přenosy z dalších prestižních turnajů i podniků nižší série. V jednu chvíli můžete navíc sledovat online dění hned z několika kurtů.