Sdílej
RIO2016

XXXI. letní olympijské hry 2016   Za místo konání bylo vybráno brazilské město Rio de Janeiro, na jehož stadiónu Maracanã proběhne 5. srpna 2016 zahájení. K ukončení her pak dojde 21. srpna téhož roku. Soupeření o 306 sad medailí by se mělo uskutečnit ve 28 sportech, a to na 35 sportovištích, situovaných převážně na okraji západní zóny Ria v Barra da Tijuca.

STŘEDA 3. srpna

FOTBAL
ŽENY:
E-skupina (Rio de Janeiro / Olympijský stadion): Švédsko – JAR (18.00), Brazílie – Čína (21.00)
F-skupina (Sao Paulo): Kanada – Austrálie (20.00), Zimbabwe – Německo (23.00)
G-skupina (Belo Horizonte): USA – Nový Zéland (0.00 h již ve čtvrtek ráno), Francie – Kolumbie (3.00)

ČTVRTEK 4. SRPNA

FOTBAL
MUŽI:
A-skupina (Brasília): Irák – Dánsko (18.00), Brazílie – JAR (21.00)
B-skupina (Manaus): Švédsko – Kolumbie (0.00 h již v pátek ráno), Nigérie – Japonsko (3.00)
C-skupina (Salvador): Mexiko – Německo (22.00), Fidži – Korejská republika (1.00 h již v pátek ráno)
D-skupina (Rio de Janeiro / Olympijský stadion): Honduras – Alžírsko (20.00), Portugalsko – Argentina (23.00)

PÁTEK 5. SRPEN
LUKOSTŘELBA
kvalifikace pro nasazení – muži (14.00), ženy (18.00)
Zahajovací ceremoniál (1.00 h již v sobotu ráno)

 

SOBOTA 6. AUGUSTA

BASKETBAL
ŽENY:
A-skupina: Turecko – Francie (17.00), Brazílie – Austrálie (22.30), Bělorusko – Japonsko (0.45 h již v neděli ráno)
B-skupina: Čína – Kanada (19.15)
MUŽI:
A-skupina: Austrálie – Francie (19.15), Čína – USA (0.00 h již v neděli ráno), Venezuela – Srbsko

BOX
muži: 1. kolo do 49 kg, 60 kg, 81 kg a 91 kg (16.00 a 22.00)

SILNIČNÍ CYKLISTIKA
Silniční závod mužů s hromadným startem (14.30)

Judo
muži do 60 kg, ženy do 48 kg – vyřazovací boje (15.00)
muži do 60 kg, ženy do 48 kg – finálový blok (20.30)

FOTBAL
ŽENY:
E-skupina (Rio de Janeiro / Olympijský stadion): JAR – Čína (0.00 h již v neděli ráno), Brazílie – Čína (3.00)
F-skupina (Sao Paulo): Kanada – Zimbabwe (20.00), Německo – Austrálie (23.00)
G-skupina (Belo Horizonte): USA – Francie (22.00), Kolumbie – Nový Zéland (1.00 h již v neděli ráno)

HÁZENÁ
ŽENY:
A-skupina: Norsko – Brazílie (14.30), Černá Hora – Španělsko (21.40), Rumunsko – Angola (0.50 h již v neděli ráno)
B-skupina: Nizozemsko – Francie (16.30), Rusko – Korejská republika (19.40), Švédsko – Argentina (2.50 h již v neděli ráno)

Jezdectví
Soutěž všestranné způsobilosti (drezura – jednotlivci, družstva) – 1. den (15.00)

LUKOSTŘELBA
družstva mužů – osmifinále (14.00), čtvrtfinále (19.00), semifinále (20.43), o 3. místo (21.39), finále (22.07)

POZEMNÍ HOKEJ
MUŽI:
A-skupina: Belgie – Velká Británie (17.30), Austrálie – Nový Zéland (18.30), Španělsko – Brazílie (0.30 h již v neděli ráno)
B-skupina: Argentina – Nizozemsko (15.00), Indie – Irsko (16.00), Kanada – Německo (23.00)
ŽENY
B-skupina: Argentina – USA (22.00), Velká Británie – Austrálie (1.30 h již v neděli ráno)

PLAVÁNÍ
rozplavby (18.00)
Muži: 400 m pol. závod, 400 m volný způsob, 100 m prsa
Ženy: 100 m motýlek, 400 m pol. závody
finálový blok (3.00 h již v neděli ráno)
Muži: 400 m pol. závody F, 400 m volný způsob F, 100 m prsa SF
Ženy: 100 m mot. SF, 400 m pol. závody F, 4×100 m volný způsob F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
muži, ženy – kvalifikační skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h již v neděli ráno)

RAGBY – sedmičkové
ŽENY
A-skupina: USA – Fidži (18.00), Austrálie – Kolumbie (18.30), USA – Kolumbie (23.00), Austrálie – Fidži (23.30)
B-skupina: Francie – Španělsko (16.00), Nový Zéland – Keňa (16.30), Francie – Keňa (21.00), Nový Zéland – Španělsko (21.30)
C-skupina: Velká Británie – Brazílie (17.00), Kanada – Japonsko (17.30), Velká Británie – Japonsko (22.00), Kanada – Brazílie (22.30)

STOLNÍ TENIS
předkolo dvouhry žen (14.00), předkolo dvouhry mužů (14.45)
1. kolo dvouhry žen (16.15 a 19.30), 1. kolo dvouhry mužů (21.00 a 0.00 h již v neděli ráno), 2. kolo dvouhry žen (1.30 h)

STŘELBA
muži: vzduchová pistole 60 (kvalifikace 18.00, finále 20.30)
ženy: vzduchová puška 40 (kvalifikace 13.30, finále 15.30)

ŠERM
kord žen – eliminace a čtvrtfinále (14.00), semifinále, o 3. místo a finále (21.00)

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
kvalifikace mužů (15.30, 19.30 a 23.30)

TENIS
1. kolo dvouhry mužů, žen, čtyřhry mužů a žen (15.45)

VESLOVÁNÍ
rozjezdy – skif mužů (13.30), skifu žen (14.30), dvojveslica bez kormidelníka mužů (15.30), dvojskif žen (16.00), dvojskif mužů (16.30), štvorveslica bez kormidelníka lehkých vah mužů (17.00), párová štvorveslica mužů (17.30) , párová štvorveslica žen (17.50)

Vodní pólo
MUŽI
A-skupina: Srbsko – Maďarsko (14.00), Řecko – Japonsko (16.40), Brazílie – Austrálie (1.50 h již v neděli ráno)
B-skupina: USA – Chorvatsko (15.20), Francie – Černá Hora (18.00), Španělsko – Itálie (0.30 h již v neděli ráno)

VOLEJBAL
ŽENY
A-skupina: Japonsko – Korejská republika (14.30), Brazílie – Kamerun (20.00), Rusko – Argentina (1.30 h již v neděli ráno)
B-skupina: Čína – Nizozemí (16.35), USA – Portoriko (22.05), Srbsko – Itálie (3.35 h již v neděli ráno)

Vzpírání
A-skupina žen do 48 kg (0.00 h již v neděli ráno)

NEDĚLE 7. SRPNA

BASKETBAL
ŽENY:
A-skupina: Austrálie – Turecko (22.30), Francie – Bělorusko (0.45 h již v pondělí ráno)
B-skupina: USA – Senegal (17.00), Srbsko – Španělsko (19.15)
MUŽI:
B-skupina: Brazílie – Litva (19.15), Chorvatsko – Španělsko (0.00), Nigérie – Argentina (3.30)

BOX
muži: 1. kolo do 60 kg, 69 kg, 81 kg (16.00 a 22.00)

SILNIČNÍ CYKLISTIKA
Silniční závody žen s hromadným startem (17.15)

judo
muži do 66 kg, ženy do 52 kg – vyřazovací boje (15.00)
muži do 66 kg, ženy do 52 kg – finálový blok (20.30)

FOTBAL
MUŽI:
A-skupina (Brasília): Dánsko – JAR (0.00 h již v pondělí ráno), Brazílie – Irák (3.00)
B-skupina (Manaus): Švédsko – Nigérie (0.00 h již v pondělí ráno), Japonsko – Kolumbie (3.00)
C-skupina (Salvador): Fidži – Mexiko (18.00), Německo – Korejská republika (21.00)
D-skupina (Rio de Janeiro / Olympijský stadion): Honduras – Portugalsko (20.00), Argentina – Alžírsko (23.00)

HÁZENÁ
MUŽI:
A-skupina: Chorvatsko – Katar (14.30), Dánsko – Argentina (19.40), Francie – Tunisko (0.50 h již v pondělí ráno)
B-skupina: Švédsko – Německo (16.30), Polsko – Brazílie (21.40), Slovinsko – Egypt (2.50 h již v pondělí ráno)

Jezdectví
Soutěž všestranné způsobilosti (drezura – jednotlivci, družstva) – 2. den (15.00)

LUKOSTŘELBA
družstva žen – osmifinále (14.00), čtvrtfinále (19.00), semifinále (20.43), o 3. místo (21.39), finále (22.07)

POZEMNÍ HOKEJ
MUŽI:
A-skupina: Velká Británie – Nový Zéland (22.00), Brazílie – Belgie (0.30 h již v pondělí ráno), Austrálie – Španělsko (1.30)
B-skupina: Nizozemsko – Irsko (23.00)
ŽENY:
A-skupina: Nový Zéland – Korejská republika (15.00), Nizozemsko – Španělsko (17.30), Čína – Německo (18.30)
B-skupina: Japonsko – Indie (16.00)

PLAVÁNÍ
rozplavby (18.00)
Muži: 200 m v. sp., 100 m znak
Ženy: 100 m znak, 100 m prsa, 400 m v. sp.
finálový blok (3.00 h již v pondělí ráno)
Muži: 200 m v. sp. SF, 100 m prsa F, 100 m znak SF, 4×100 m v. sp. F
Ženy: 100 m mot. F, 100 m prsa SF, 400 m v. sp. F, 100 m znak SF

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
muži, ženy – kvalifikační skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h už v pondělí ráno)

RAGBY – sedmičkové
ŽENY
A-skupina: Fidži – Kolumbie (18.00), Austrálie – USA (18.30)
B-skupina: Španělsko – Keňa (16.00), Nový Zéland – Francie (16.30)
C-skupina: Brazílie – Japonsko (17.00), Kanada – Velká Británie (17.30)
o 9. – 12. místo (22.00 a 22.30), čtvrtfinále (22.00, 22.30, 23.00 a 23.30)

SKOKY DO VODY
synchronní skoky z 3 m desky žen – finále (20.00)

STOLNÍ TENIS
2. kolo dvouhry žen (14.00 a 18.30), 2. kolo dvouhry mužů (15.00 a 19.30), 3. kolo dvouhry žen (23.00), 3. kolo dvouhry mužů (1.00 h již v pondělí ráno)

STŘELBA
muži: trap (1. část kvalifikace 14.30)
ženy: vzduchová pistole 40 (kvalifikace 14.00, finále 16.00), trap (kvalifikace 14.00, finále 20.00)

ŠERM
fleret mužů – eliminace a čtvrtfinále (14.00), semifinále, o 3. místo a finále (21.00)

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
kvalifikace žen (14.45, 16.30, 19.30, 22.30 a 1.30 h již v pondělí ráno)

TENIS
1. kolo dvouhry mužů, žen, čtyřhry mužů a žen (15.45)

VESLOVÁNÍ
opravy – skif mužů (13.30), skifu žen (14.00), dvojveslica bez kormidelníka mužů (14.30), dvojskif žen (14.40), dvojskif mužů (14.50), štvorveslica bez kormidelníka lehkých vah mužů (15.00),
rozjezdy – dvojveslica bez kormidelníka žen (15.10), dvojskif lehkých vah žen (15.40), dvojskif lehkých vah mužů (16.20), štvorveslica bez kormidelníka mužů (17.00)

VODNÍ SLALOM
kvalifikace C1 mužů (17.30 a 19.30), K1 mužů (18.20 a 20.20)

VOLEJBAL
MUŽI
A-skupina: Itálie – Francie (14.30), Brazílie – Mexiko (16.35), USA – Kanada (22.05)
B-skupina: Polsko – Egypt (20.00), Rusko – Kuba (1.30 h již v pondělí ráno), Argentina – Írán (3.35)

Vzpírání
B-skupina mužů do 56 kg (15.00), B-skupina žen do 53 kg (17.30), A-skupina žen do 53 kg (20.30), A-skupina mužů do 56 kg (0.00 h již v pondělí ráno)

PONDĚLÍ 8. SRPNA

BASKETBAL
ŽENY:
A-skupina: Japonsko – Brazílie (22.30)
B-skupina: Španělsko – USA (17.00), Kanada – Srbsko (19.15), Senegal – Čína (0.45 h již v úterý ráno)
MUŽI:
A-skupina: Srbsko – Austrálie (19.15), USA – Venezuela (0.00), Francie – Čína (3.30)

BOX
muži: 1. kolo do 69 kg, 75 kg, 2. kolo do 49 kg, 91 kg (16.00 a 22.00)

judo
muži do 73 kg, ženy do 57 kg – vyřazovací boje (15.00)
muži do 73 kg, ženy do 57 kg – finálový blok (20.30)

HÁZENÁ
ŽENY:
A-skupina: Španělsko – Norsko (19.40), Brazílie – Rumunsko (21.40), Angola – Černá Hora (2.50 h již v úterý ráno)
B-skupina: Korejská republika – Švédsko (14.30), Francie – Rusko (16.30), Argentina – Nizozemsko (0.50 h již v úterý ráno)

jachting
1. a 2. rozjezdy tříd RS-X mužů a žen, Laser mužů a Laser Radial žen (13.00 a 13.10)

Jezdectví
Soutěž všestranné způsobilosti (cross country – jednotlivci, družstva) (15.00)

LUKOSTŘELBA
muži, ženy – 1. kolo a 2. kolo eliminace (14.00 a 20.00)

POZEMNÍ HOKEJ
MUŽI:
B-skupina: Německo – Indie (16.00), Kanada – Argentina (17.30)
ŽENY:
A-skupina: Nový Zéland – Německo (18.30), Nizozemsko – Korejská republika (22.00), Španělsko – Čína (0.30 h již v úterý ráno)
B-skupina: Austrálie – USA (15.00), Indie – Velká Británie (23.00), Argentina – Japonsko (1.30 h již v úterý ráno)

PLAVÁNÍ
rozplavby (18.00)
Muži: 200 m mot.
Ženy: 200 m v. sp., 200 m pol. pr.
finálový blok (3.00 h již v úterý ráno)
Muži: 200 m v. sp. F, 100 m znak F, 200 m mot. SF
Ženy: 200 m v. sp. SF, 100 m znak F, 100 m prsa F, 200 m pol. pr. SF

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
muži, ženy – kvalifikační skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h již v úterý ráno)

RAGBY – sedmičkové
ŽENY
o 11. místo (17.30), o 9. místo (18.00), o 5. – 8. místo (18.30 a 19.00), semifinále (19.30 a 20.00), o 7. místo (22.30), o 5. místo (23.00 ), o 3. místo (23.30), finále (0.00 h již v úterý ráno)

SKOKY DO VODY
synchronní skoky z 10 m věže mužů – finále (20.00)

STOLNÍ TENIS
3. kolo dvouhry žen (15.00), 3. kolo dvouhry mužů (17.00), 4. kolo dvouhry žen (21.00 a 1.30 h již v úterý ráno), 4. kolo dvouhry mužů (22.00 a 2.30 h)

STŘELBA
muži: trap (2. část kvalifikace 14.30, finále 20.00), vzduchová puška 60 (kvalifikace 14.00, finále 17.00)

ŠERM
šavle žen – eliminace a čtvrtfinále (14.00), semifinále, o 3. místo a finále (21.00)

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
finále mužských družstev (21.00)

TENIS
2. kolo dvouhry mužů, žen, čtyřhry mužů a žen (15.45)

VESLOVÁNÍ
semifinále E / F – skif mužů (13.30), skifu žen (13.50), opravy – dvojveslica bez kormidelníka žen (14.10), dvojskif lehkých vah žen (14.20), dvojskif lehkých vah mužů (14.40), párová štvorveslica mužů (15.00), párová štvorveslica žen (15.10), štvorveslica bez kormidelníka mužů (15.20), rozjezdy – osemveslica s kormidelníkem žen (15.30), osemveslica s kormidelníkem mužů (15.50)

Vodní pólo
MUŽI
A-skupina: Srbsko – Řecko (18.00), Japonsko – Brazílie (0.30 h již v úterý ráno), Maďarsko – Austrálie (1.50)
B-skupina: Chorvatsko – Černá Hora (14.00), Itálie – Francie (15.20), USA – Španělsko (16.40)

VODNÍ SLALOM
kvalifikace C2 mužů (17.30 a 19.20), K1 žen (18.10 a 20.00)

VOLEJBAL
ŽENY
A-skupina: Japonsko – Kamerun (16.35), Rusko – Korejská republika (1.30 h již v úterý ráno), Brazílie – Argentina (3.35)
B-skupina: Čína – Itálie (14.30), USA – Nizozemsko (20.00), Srbsko – Portoriko (22.05)

Vzpírání
B-skupina mužů do 62 kg (15.00), B-skupina žen do 58 kg (17.30), A-skupina žen do 58 kg (20.30), A-skupina mužů do 62 kg (0.00 h již v úterý ráno)

ÚTERÝ 9. AUGUSTA

BASKETBAL
ŽENY:
A-skupina: Austrálie – Francie (17.15), Brazílie – Bělorusko (20.30), Turecko – Japonsko (22.45)
MUŽI:
B-skupina: Španělsko – Brazílie (19.15), Litva – Nigérie (0.00 h již ve středu ráno), Argentina – Chorvatsko (3.30)

BOX
muži: 1. kolo do 75 kg, nad 91 kg, 2. kolo do 60 kg (16.00 a 22.00)

judo
muži do 81 kg, ženy do 63 kg – vyřazovací boje (15.00)
muži do 81 kg, ženy do 63 kg – finálový blok (20.30)

FOTBAL
ŽENY:
E-skupina: JAR – Brazílie (3.00 h již ve středu ráno, Manaus), Čína – Švédsko (3.00 h již ve středu ráno, Brasília)
F-skupina: Německo – Kanada (21.00, Brasília), Austrálie – Zimbabwe (21.00, Salvador)
G-skupina: Kolumbie – USA (0.00 h již ve středu ráno, Manaus), Nový Zéland – Francie (0.00 h již ve středu ráno, Salvador)

HÁZENÁ
MUŽI:
A-skupina: Katar – Francie (14.30), Tunisko – Dánsko (19.40), Argentina – Chorvatsko (2.50 h již ve středu ráno)
B-skupina: Německo – Polsko (16.30), Brazílie – Slovinsko (21.40), Egypt – Švédsko (0.50 h již ve středu ráno)

jachting
1. a 2. rozjížďky třídy Finn mužů, 3. a 4. rozjezdy tříd RS-X mužů a žen, Laser mužů a Laser Radial žen (13.00 a 13.10)

Jezdectví
Soutěž všestranné způsobilosti (skoky – jednotlivci, družstva) – finále družstev (15.00), finále jednotlivců (15.00)

LUKOSTŘELBA
muži, ženy – 1. kolo a 2. kolo eliminace (14.00 a 20.00)

POZEMNÍ HOKEJ
MUŽI:
A-skupina: Nový Zéland – Španělsko (15.00), Brazílie – Velká Británie (23.00), Belgie – Austrálie (1.30 h již ve středu ráno)
B-skupina: Argentina – Indie (16.00), Německo – Irsko (17.30), Nizozemsko – Kanada (18.30)

PLAVÁNÍ
rozplavby (18.00)
Muži: 100 m v. sp., 200 m prsa, 4×200 m v. sp.
Ženy: 200 m mot.
finálový blok (3.00 h již ve středu ráno)
Muži: 100 m v. sp. SF, 200 m mot. F, 200 m prsa SF, 4×200 m v. sp. F
Ženy: 200 m v. sp. F, 200 m mot. SF, 200 m pol. pr. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
muži, ženy – kvalifikační skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h již ve středu ráno)

RAGBY – sedmičkové
MUŽI
A-skupina: USA – Argentina (18.00), Fidži – Brazílie (18.30), USA – Brazílie (23.00), Fidži – Argentina (23.30)
B-skupina: Austrálie – Francie (16.00), JAR – Španělsko (18.30), Austrálie – Španělsko (21.00), JAR – Francie (21.30)
C-skupina: Velká Británie – Keňa (17.00), Nový Zéland – Japonsko (17.30), Velká Británie – Japonsko (22.00), Nový Zéland – Keňa (22.30)

SKOKY DO VODY
synchronní skoky žen z 10 m věže – finále (20.00)

STOLNÍ TENIS
čtvrtfinále dvouhry žen (15.00), čtvrtfinále dvouhry mužů (21.00 a 1.30 h již ve středu ráno)

STŘELBA
ženy: sportovní pistole 30 + 30 (1. část kvalifikace 14:00, 2. část kvalifikace 17.00, finále 20.30)

ŠERM
kord mužů – eliminace a čtvrtfinále (14.00), semifinále, o 3. místo a finále (21.00)

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
finále ženských družstev (21.00)

TENIS
2. kolo dvouhry mužů, 3. kolo dvouhry žen, čtvrtfinále čtyřhry mužů, 2. kolo a čtvrtfinále čtyřhry žen (15.45)

VESLOVÁNÍ
čtvrtfinále – skif mužů (13.30), skifu žen (14.10), semifinále – dvojveslica bez kormidelníka mužů (14.50), dvojskif žen (15.10), dvojskif mužů (15.30), štvorveslica bez kormidelníka lehkých vah mužů (15.50), semifinále C / D – dvojskif lehkých vah žen (16.10), dvojskif lehkých vah mužů (16.30)

Vodní pólo
ŽENY
A-skupina: Itálie – Brazílie (15.20), Rusko – Austrálie (18.00)
B-skupina: Čína – Maďarsko (14.00), Španělsko – USA (16.40)

VODNÍ SLALOM
semifinále C1 mužů (18.30), finále C1 mužů (20.10)

VOLEJBAL
MUŽI
A-skupina: Francie – Mexiko (16.35), Itálie – USA (20.00), Brazílie – Kanada (3.35 h již ve středu ráno)
B-skupina: Rusko – Argentina (14.30), Polsko – Írán (22.05), Kuba – Egypt (1.30 h již ve středu ráno)

Vzpírání
B-skupina mužů do 69 kg (15.00), B-skupina žen do 63 kg (17.30), A-skupina žen do 63 kg (20.30), A-skupina mužů do 69 kg (0.00 h již ve středu ráno)
STŘEDA 10. AUGUSTA

BASKETBAL
ŽENY:
B-skupina: Čína – Španělsko (17.15), USA – Srbsko (20.30), Senegal – Kanada (22.45)
MUŽI:
A-skupina: Francie – Srbsko (19.15), Austrálie – USA (0.00 h již ve čtvrtek ráno), Venezuela – Čína (3.30)

BOX
muži: 1. kolo do 56 kg, 64 kg, 2. kolo do 81 kg, čtvrtfinále do 49 kg, 91 kg (16.00 a 22.00)

SILNIČNÍ CYKLISTIKA
časovka žen (13.30), muže (15.00)

judo
muži do 90 kg, ženy do 70 kg – vyřazovací boje (15.00)
muži do 90 kg, ženy do 70 kg – finálový blok (20.30)

FOTBAL
MUŽI:
A-skupina: Dánsko – Brazílie (3.00 h již ve čtvrtek ráno, Salvador), JAR – Irák (3.00 h již ve čtvrtek ráno, Sao Paulo)
B-skupina: Japonsko – Švédsko (0.00 h již ve čtvrtek ráno, Salvador), Kolumbie – Nigérie (0.00 h již ve čtvrtek ráno, Sao Paulo)
C-skupina: Německo – Fidži (21.00, Belo Horizonte), Korejská republika – Mexiko (21.00, Brasília)
D-skupina: Argentina – Honduras (18.00, Brasília), Alžírsko – Portugalsko (18.00, Belo Horizonte)

HÁZENÁ
ŽENY:
A-skupina: Brazílie – Španělsko (14.30), Rumunsko – Černá Hora (16.30), Norsko – Angola (21.40)
B-skupina: Rusko – Švédsko (19.40), Nizozemsko – Korejská republika (1.50 h již ve čtvrtek ráno), Francie – Argentina (2.50)

jachting
1. a 2. rozjezdy tříd 470 mužů a žen, Nacra17 smíšených týmů, 3. a 4. rozjížďky třídy Finn mužů, 5. a 6. rozjezdy tříd Laser mužů a Laser Radial žen (13.00 a 13.10)

Jezdectví
drezúra týmy a jednotlivci – 1. den (15.00)

LUKOSTŘELBA
muži, ženy – 1. kolo a 2. kolo eliminace (14.00 a 20.00)

POZEMNÍ HOKEJ
MUŽI:
A-skupina: Nový Zéland – Brazílie (0.30 h již ve čtvrtek ráno), Velká Británie – Austrálie (1.30)
ŽENY:
A-skupina: Španělsko – Nový Zéland (15.00), Německo – Korejská republika (17.30), Čína – Nizozemí (23.00)
B-skupina: Indie – Austrálie (16.00), Velká Británie – Argentina (18.30), USA – Japonsko (22.00)

PLAVÁNÍ
rozplavby (18.00)
Muži: 200 m znak, 200 m pol. pr.
Ženy: 100 m v. sp., 200 m prsa, 4×200 m v. sp.
finálový blok (3.00 h již ve čtvrtek ráno)
Muži: 200 m prsa F, 200 m znak SF, 100 m v. sp. F, 200 m pol. pr. SF
Ženy: 100 m v. sp. SF, 200 m mot. F, 200 m prsa SF, 4×200 m v. sp. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
muži, ženy – kvalifikační skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h již ve čtvrtek ráno)

RAGBY – sedmičkové
MUŽI
A-skupina: Argentina – Brazílie (18.00), Fidži – USA (18.30)
B-skupina: Francie – Španělsko (16.00), JAR – Austrálie (16.30)
C-skupina: Keňa – Japonsko (17.00), Nový Zéland – Velká Británie (17.30)
o 9. – 12. místo (22.00 a 22.30), čtvrtfinále (22.00, 22.30, 23.00 a 23.30)

SKOKY DO VODY
synchronní skoky z 3 m desky mužů – finále (20.00)

STOLNÍ TENIS
semifinále dvouhry žen (15.00), o 3. místo dvouhry žen (1.30 h již ve čtvrtek ráno), finále dvouhry žen (2.30 h)

STŘELBA
muži: libovolná pistole 60 (kvalifikace 14.00, finále 17.00), dvojitý trap (kvalifikace 14.00, finále 20.00)

ŠERM
fleret žen, šavle mužů – eliminace a čtvrtfinále (13.30), semifinále, o 3. místo a finále (22.30)

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
finále víceboje mužů (21.00)

TENIS
3. kolo dvouhry mužů, čtvrtfinále dvouhry žen, semifinále čtyřhry mužů, čtvrtfinále čtyřhry žen, 1. kolo míchané čtyřhry (15.45)

VESLOVÁNÍ
semifinále – dvojveslica bez kormidelníka žen (13.30), dvojskif lehkých vah žen (13.50), dvojskif lehkých vah mužů (14.10), štvorveslica bez kormidelníka mužů (14.30), opravy – osemveslica s kormidelníkem žen (14.50), osemveslica s kormidelníkem mužů (15.00 ), finále B – M4x (15.22), finále A – párová štvorveslica mužů (15.22), párová štvorveslica žen (15.34), semifinále C / D – skif mužů (16.10), skifu žen (16.30), finále D – dvojskif lehkých vah žen (16.50), dvojskif lehkých vah mužů (17.00), finále C – dvojskif lehkých vah žen (17.10), dvojskif lehkých vah mužů (17.20), dvojveslica bez kormidelníka žen (17.30)

Vodní pólo
MUŽI
A-skupina: Austrálie – Japonsko (14.00), Řecko – Maďarsko (15.20), Brazílie – Srbsko (0.30 h již ve čtvrtek ráno)
B-skupina: Francie – USA (16.40), Černá Hora – Itálie (18.00), Španělsko – Chorvatsko (1.50 h již ve čtvrtek ráno)

VODNÍ SLALOM
semifinále K1 mužů (18.30), finále K1 mužů (20.15)

VOLEJBAL
ŽENY
A-skupina: Rusko – Kamerun (22.05), Korejská republika – Argentina (1.30 h již ve čtvrtek ráno), Brazílie – Japonsko (3.35)
B-skupina: Čína – Portoriko (14.30), Itálie – Nizozemsko (16.35), USA – Srbsko (20.00)

Vzpírání
B-skupina mužů do 77 kg (15.00), B-skupina žen do 69 kg (17.30), A-skupina žen do 69 kg (20.30), A-skupina mužů do 77 kg (0.00 h již ve čtvrtek ráno)
ČTVRTEK 11. SRPNA

BADMINTON
zápasy ve skupinách: muži, ženy – dvouhry, čtyřhry, míchaná čtyřhra (13.00, 20.30 a 0.30 h již v pátek ráno)

BASKETBAL
ŽENY:
A-skupina: Bělorusko – Turecko (17.15), Francie – Brazílie (20.30), Japonsko – Austrálie (22.45)
MUŽI:
B-skupina: Brazílie – Chorvatsko (19.15), Nigérie – Španělsko (0.00 h již v pátek ráno), Litva – Argentina (3.30)

BOX
muži: 1. kolo do 56 kg, do 64 kg, 2. kolo do 69 kg, 81 kg (16.00 a 22.00)

dráhové CYKLISTIKA
muži: stíhací závod družstev (kvalifikace 22.23), týmový sprint (kvalifikace 21.00, 1. kolo 22.10, finále 23.21)
ženy: stíhací závod družstev (kvalifikace 21.19)

judo
muži do 100 kg, ženy do 78 kg – vyřazovací boje (15.00)
muži do 100 kg, ženy do 78 kg – finálový blok (20.30)

GOLF
soutěž mužů – 1. kolo (12.30)

HÁZENÁ
MUŽI:
A-skupina: Tunisko – Katar (14.30), Dánsko – Chorvatsko (19.40), Francie – Argentina (2.50 h již v pátek ráno)
B-skupina: Polsko – Egypt (16.30), Brazílie – Německo (21.40), Slovinsko – Švédsko (0.50) h již v pátek ráno

jachting
3. a 4. rozjezdy tříd 470 mužů a žen, Nacra17 smíšených týmů, 5. a 6. rozjezdy tříd RS-X mužů a žen, Finn mužů (13.00 a 13.10)

Jezdectví
drezúra týmy a jednotlivci – 2. den (15.00)

LUKOSTŘELBA
Ženy – osmifinále (14.00), čtvrtfinále (20.00), semifinále (20.55), o 3. místo (21.26), finále (21.44)

POZEMNÍ HOKEJ
MUŽI:
A-skupina: Španělsko – Belgie (18.30)
B-skupina: Nizozemsko – Indie (15.00), Irsko – Kanada (16.00), Argentina – Německo (17.30)
ŽENY:
A-skupina: Německo – Španělsko (22.00)
B-skupina: Austrálie – Argentina (23.00), USA – Indie (0.30 h již v pátek ráno), Japonsko – Velká Británie (1.30)

PLAVÁNÍ
rozplavby (18.00)
Muži: 50 m v. sp., 100 m mot.
Ženy: 800 m v. sp., 200 m znak
finálový blok (3.00 h již v pátek ráno)
Muži: 50 m v. sp. SF, 200 m znak F, 200 m pol. pr. F, 100 m mot. SF
Ženy: 200 m prsa F, 200 m znak SF, 100 m v. sp. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
kvalifikační skupiny mužů a žen (15.00, 20.30, 2.00 h již v pátek ráno), tie-break o účast ve vyřazovací části (v případě potřeby, 4.00 h již v pátek ráno)

RAGBY – sedmičkové
o 11. místo (17.30), o 9. místo (18.00), o 5. – 8. místo (18.30 a 19.00), semifinále (19.30 a 20.00), o 7. místo (22.30), o 5. místo (23.00 ), o 3. místo (23.30), finále (0.00 h již v úterý ráno)

STOLNÍ TENIS
semifinále dvouhry mužů (15.00), o 3. místo dvouhry mužů (1.30 h již ve čtvrtek ráno), finále dvouhry mužů (2.30 h)

STŘELBA
ženy: sportovní puška 3×20 (kvalifikace 14.00, finále 17.00)

ŠERM
kord ženských družstev – 1. kolo, čtvrtfinále, semifinále (14.00), o 3., 5. a 7. místo, finále (22.00)

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
finále víceboje žen (21.00)

TENIS
čtvrtfinále dvouhry mužů, míchané čtyřhry, semifinále dvouhry žen, čtyřhry žen (17.00)

VESLOVÁNÍ
finále B – dvojveslica bez kormidelníka mužů (13.30), dvojskif žen (13.40), dvojskif mužů (13.50), štvorveslica bez kormidelníka lehkých vah mužů (14.00), semifinále – skif mužů (14.10), skifu žen (14.30), finále A – dvojveslica bez kormidelníka mužů (14.52), dvojskif žen (15.04), dvojskif mužů (15.24), štvorveslica bez kormidelníka lehkých vah mužů (15.44)

Vodní pólo
ŽENY
A-skupina: Rusko – Brazílie (14.00), Itálie – Austrálie (15.20)
B-skupina: Čína – USA (16.40), Španělsko – Maďarsko (18.00)

VODNÍ SLALOM
semifinále C2 mužů (17.30), semifinále K1 žen (18.15), finále C2 mužů (19.15), finále K1 žen (20.00)

VOLEJBAL
MUŽI
A-skupina: Kanada – Francie (22.05), Itálie – Mexiko (1.30 h již v pátek ráno), Brazílie – USA (3.35)
B-skupina: Írán – Kuba (14.30), Rusko – Egypt (16.35), Polsko – Argentina (20.00)
PÁTEK 12. SRPNA

ATLETIKA
14:30: disk M – kvalifikace A-skupina (14.30), sedmiboj Ž: 100 m (14.35), koule Ž – kvalifikace (15.05), 800 m M – rozběhy (15.10), sedmiboj Ž: výška (15.50), disk M – kvalifikace B-skupina (15.55), 10 000 m Ž – finále (16.10), 100 m Ž – kvalifikační rozběhy (16.55), chůze m – 20 km (19.30)
1.20 h již v sobotu ráno: 1500 m Ž – rozběhy (1.30), sedmiboj Ž: koule (1.35), kladivo Ž – kvalifikace A-skupina (1.40), 400 m M – rozběhy (2.05), dálka M – kvalifikace (2.20 ), koule Ž – finále (3.00), sedmiboj Ž: 200 m (3.05), kladivo Ž – kvalifikace B-skupina (3.10), 100 m Ž – rozběhy (3.40)

BADMINTON
zápasy ve skupinách: muži, ženy – dvouhry, čtyřhry, míchaná čtyřhra (13.00, 20.30 a 0.30 h již v sobotu ráno)

BASKETBAL
ŽENY:
B-skupina: Srbsko – Čína (17.15), Kanada – USA (20.30), Španělsko – Senegal (22.45)
MUŽI:
A-skupina: Čína – Austrálie (19.15), USA – Srbsko (0.00 h již v sobotu ráno), Francie – Venezuela (3.30)

BOX
ženy: 1. kolo do 51 kg, 60 kg (16.00 a 22.00)
muži: 2. kolo do 75 kg, čtvrtfinále do 60 kg (16.00 a 22.00), semifinále do 49 kg (16.00)

dráhová CYKLISTIKA
muži: sprint (kvalifikace 21.14, šestnásťfinále 22.30, opravy 23.08), stíhací závod družstev (1. kolo 21.52, finále 23.20)
ženy: týmový sprint (kvalifikace 21.00, 1. kolo 22.17, finále 23.00)

judo
muži nad 100 kg, ženy nad 78 kg – vyřazovací boje (15.00)
muži nad 100 kg, ženy nad 78 kg – finálový blok (20.30)

FOTBAL
ŽENY:
čtvrtfinále (18.00 Brasília, 21.00 Salvador, 0.00 h již v sobotu ráno Sao Paulo a 3.00 Belo Horizonte)

GOLF
soutěž mužů – 2. kolo (12.30)

HÁZENÁ
ŽENY:
A-skupina: Angola – Brazílie (14.30), Rumunsko – Španělsko (19.40), Černá Hora – Norsko (21.40)
B-skupina: Švédsko – Nizozemsko (16.30), Rusko – Argentina (0.50 h již v sobotu ráno), Korejská republika – Francie (2.50)

jachting
1. a 2. rozjezdy tříd 49er mužů a žen, 5. a 6. rozjezdy tříd 470 mužů a žen, 7. a 8. rozjezdy tříd RS-X mužů a žen, Laser mužů a Laser Radial žen (13.00 a 13.10)

Jezdectví
drezúra týmy – finále (15.00)

LUKOSTŘELBA
Muži – osmifinále (14.00), čtvrtfinále (20.00), semifinále (20.55), o 3. místo (21.26), finále (21.44)

POZEMNÍ HOKEJ
MUŽI:
A-skupina: Velká Británie – Španělsko (22.00), Belgie – Nový Zéland (23.00), Austrálie – Brazílie (1.30 h již v sobotu ráno)
B-skupina: Indie – Kanada (17.30), Německo – Nizozemsko (18.30), Irsko – Argentina (0.30 h již v sobotu ráno)
ŽENY:
A-skupina: Korejská republika – Čína (15.00), Nový Zéland – Nizozemsko (16.00)

PLAVÁNÍ
rozplavby (18.00)
Muži: 1500 m v. sp., 4×100 m pol. pr.
Ženy: 50 m v. sp., 4×100 m pol. pr.
finálový blok (3.00 h již v sobotu ráno)
Muži: 100 m mot. F, 50 m v. sp. F
Ženy: 200 m znak F, 800 m v. sp. F, 50 m v. sp. SF

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
muži, ženy – osmifinále (16.00, 20.00, 0.00, 4.00 h již v sobotu ráno)

SKOKY DO VODY
skoky z 3 m desky žen – kvalifikace (20.30)

Skákání na trampolíně
muži (kvalifikace 19.00, finále 20.35)

STOLNÍ TENIS
1. kolo soutěže družstev žen (15.00 a 20.00), 1. kolo soutěže družstev mužů (0.30 h již v sobotu ráno)

STŘELBA
muži: libovolná malorážka 60 (kvalifikace 14.00, finále 16.00), Rychlopalná pistole 2×30 (1. část kvalifikace 17.15), skeet (1. část kvalifikace 15.30)
ženy: skeet (kvalifikace 14.00, finále 20.00)

ŠERM
fleret mužských družstev – 1. kolo, čtvrtfinále, semifinále (14.00), o 3., 5. a 7. místo, finále (22.00)

TENIS
semifinále dvouhry mužů, finále a zápas o 3. místo čtyřhry mužů (17.00)

VESLOVÁNÍ
F-finále – skif mužů (13.30), skifu žen (13.40), E-finále – skif mužů (13.50), skifu žen (14.00), B-finále – dvojskif lehkých vah žen (14.10), dvojskif lehkých vah mužů (14.20 ), dvojveslica bez kormidelníka žen (14.30), štvorveslica bez kormidelníka mužů (14.40), A-finále – dvojskif lehkých vah žen (14.52), dvojskif lehkých vah mužů (15.04), dvojveslica bez kormidelníka žen (15.24), štvorveslica bez kormidelníka mužů (15.44)

Vodní pólo
MUŽI
A-skupina: Řecko – Brazílie (0.30 h již v sobotu ráno), Maďarsko – Japonsko (1.50), Srbsko – Austrálie (3.10)
B-skupina: Chorvatsko – Itálie (14.00), Španělsko – Francie (15.20), USA – Černá Hora (16.40)

VOLEJBAL
ŽENY
A-skupina: Argentina – Kamerun (16.35), Rusko – Japonsko (1.30 h již v sobotu ráno), Brazílie – Korejská republika (3.35)
B-skupina: Čína – Srbsko (14.30), USA – Itálie (20.00), Nizozemsko – Portoriko (22.05)

Vzpírání
B-skupina mužů do 85 kg (15.00), B-skupina žen do 75 kg (17.30), A-skupina žen do 75 kg (20.30), A-skupina mužů do 85 kg (0.00 h již v pátek ráno)

SOBOTA 13. AUGUSTA

ATLETIKA
14:30: 100 m M – kvalifikační rozběhy (14.30), trojskok Ž – kvalifikace (14.40), 3000 m přek. Ž – rozběhy (15.05), disk M – finále (15.50), 400 m Ž – rozběhy (16.00), sedmiboj Ž: dálka (16.45), 100 m M – rozběhy (17.00)
1.00 h již v neděli ráno: sedmiboj Ž: oštěp A-skupina (1.00), žerď M – kvalifikace (1.20), 400 m M – semifinále (1.30), dálka M – finále (1.50), 100 m Ž – semifinále (2.00 ), sedmiboj Ž: oštěp B-skupina (2.15), 10 000 m m – finále (2.25), 800 m m – semifinále (3.05), 100 m Ž – finále (3.25), sedmiboj Ž: 800 m (3.53)

BADMINTON
zápasy ve skupinách: muži, ženy – dvouhry, čtyřhry, míchaná čtyřhra (13.00, 20.30 a 0.30 h již v neděli ráno)

BASKETBAL
ŽENY:
A-skupina: Austrálie – Bělorusko (17.15), Turecko – Brazílie (20.30), Japonsko – Francie (22.45)
MUŽI:
B-skupina: Argentina – Brazílie (19.15), Španělsko – Litva (0.00 h již v neděli ráno), Chorvatsko – Nigérie (3.30)

BOX
muži: 1. kolo do 52 kg, 2. kolo nad 91 kg, čtvrtfinále do 69 kg, semifinále do 91 kg (16.00 a 22.00)

dráhové CYKLISTIKA
muži: sprint (osmifinále 15.23, opravy 16.07, čtvrtfinále 21.00, 21.34 a 22.21, 9. – 12. místo 21.18, o 5. – 8. místo 23.17, semifinále 22.41, 22.59 a 23.21)
ženy: Keirin (1. kolo 15.00, opravy 15.44, 2. kolo 21.22, o 7. – 12. místo 22.27, finále 22.33), stíhací závod družstev (1. kolo 16.17, finále 21.53)

FOTBAL
MUŽI:
čtvrtfinále (18.00 Brasília, 21.00 Salvador, 0.00 h již v sobotu ráno Belo Horizonte a 3.00 Sao Paulo)

GOLF
soutěž mužů – 3. kolo (12.30)

HÁZENÁ
MUŽI:
A-skupina: Chorvatsko – Francie (16.30), Dánsko – Katar (19.40), Argentina – Tunisko (2.50 h již v neděli ráno)
B-skupina: Slovinsko – Německo (14.30), Egypt – Brazílie (21.40), Švédsko – Polsko (0.50 h již v neděli ráno)

jachting
3. a 4. rozjezdy tříd 49er mužů a žen, 5. a 6. rozjížďky třídy Nacra17 smíšených týmů, 7. a 8. rozjížďky třídy Finn mužů, 9. a 10. rozjezdy tříd Laser mužů a Laser Radial žen (13.00 a 13.10 )

POZEMNÍ HOKEJ
ŽENY:
A-skupina: Nizozemsko – Německo (17.30), Korejská republika – Španělsko (22.00), Čína – Nový Zéland (1.30 h již v neděli ráno)
B-skupina: Argentina – Indie (15.00), Velká Británie – USA (23.00), Austrálie – Japonsko (0.30 h již v neděli ráno)

PLAVÁNÍ
finálový blok (3.00 h již v neděli ráno)
Muži: 1500 m v. sp. F, 4×100 m pol. pr. F
Ženy: 50 m v. sp. F, 4×100 m pol. pr. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
muži, ženy – osmifinále (16.00, 20.00, 0.00, 4.00 h již v neděli ráno)

SKOKY DO VODY
semifinále skoků z 3 m desky žen (21.00)

Skákání na trampolíně
ženy (kvalifikace 19.00, finále 20.35)

STOLNÍ TENIS
čtvrtfinále družstev žen (15.00 a 0.30 h již v neděli ráno), 1. kolo soutěže družstev mužů (20.00)

STŘELBA
muži: Rychlopalná pistole 2×30 (1. část kvalifikace 14.30, finále 17.30), skeet (2. část kvalifikace 14.30, finále 20.00)

ŠERM
šavle ženských družstev – 1. kolo, čtvrtfinále, semifinále (14.00), o 3., 5. a 7. místo, finále (22.00)

TENIS
zápasy o 3. místo – dvouhra žen, dvouhra mužů, míchaná čtyřhra, čtyřhra žen, finále – čtyřhra žen (17.00)

VESLOVÁNÍ
skifu mužů – D-finále (14.30), C-finále (14.50), B-finále (15.10), A-finále (15.32), skifu žen – D-finále (14.40), C-finále (15.00), B- finále (15.20), A-finále (15.44), A-finále – osemveslica s kormidelníkem žen (16.04), osemveslica s kormidelníkem mužů (16.24)

Vodní pólo
ŽENY
A-skupina: Rusko – Itálie (15.20), Austrálie – Brazílie (16.40)
B-skupina: Čína – Španělsko (14.00), Maďarsko – USA (18.00)

VOLEJBAL
MUŽI
A-skupina: USA – Francie (22.05), Kanada – Mexiko (1.30 h již v neděli ráno), Brazílie – Itálie (3.35)
B-skupina: Írán – Egypt (14.30), Argentina – Kuba (16.35), Polsko – Rusko (20.00)

Vzpírání
B-skupina mužů do 94 kg (20.30), A-skupina mužů do 94 kg (0.00 h již v neděli ráno)
NEDĚLE 14. SRPNA

ATLETIKA
14:30: Maratón Ž
1.15 h už v pondělí ráno: výška M – kvalifikace (1.30), 400 m Ž – semifinále (1.35), trojskok Ž – finále (1.55), 100 m M – semifinále (2.00), 1500 m Ž – semifinále (2.30), 400 m m – finále (3.00), 100 m m – finále (3.25)

BADMINTON
zápasy ve skupinách: DVOUHRA mužů a žen (13.00 a 20.30), čtvrtfinále: DVOUHRA žen a míchaná čtyřhra (0.30 h již v pondělí ráno)

BASKETBAL
ŽENY:
B-skupina: Čína – USA (17.15), Senegal – Srbsko (20.30), Španělsko – Kanada (22.45)
MUŽI:
A-skupina: USA – Francie (19.15), Austrálie – Venezuela (0.00 h již v pondělí ráno), Srbsko – Čína (3.30)

BOX
ženy: 1. kolo do 75 kg (16.00 a 22.00)
muži: 2. kolo do 56 kg, 64 kg, čtvrtfinále do 81 kg, semifinále do 60 kg (16.00 a 22.00), finále do 49 kg (16.00)

dráhová CYKLISTIKA
muži: Omnium (15 km scratch 21.40, stíhací závod jednotlivců na 4 km 22.50, vyřazovací závody 0.42 h již v neděli ráno), sprint (finále 22.04, 22.42 a 23.47)
ženy: sprint (kvalifikace 21.00, šestnásťfinále 22.12, opravy 23.51)

GOLF
soutěž mužů – závěrečné 4. kolo (12.00)

HÁZENÁ
ŽENY:
A-skupina: Černá Hora – Brazílie (14.30), Norsko – Rumunsko (21.40), Španělsko – Angola (0.50 h již v pondělí ráno)
B-skupina: Švédsko – Francie (16.30), Nizozemsko – Rusko (19.40), Argentina – Korejská republika (2.50 h již v pondělí ráno)

jachting
finálové jízdy tříd RS-X mužů a žen, 7. a 8. rozjezdy tříd 470 mužů a žen, Nacra17 smíšených týmů, 9. a 10. rozjezdy třídy Finn mužů (13.00, 13.10 a 14.00)

Jezdectví
skoky jednotlivců – kvalifikace (15.00)

POZEMNÍ HOKEJ
turnaj mužů – čtvrtfinále (15.00, 17.30, 23.00 a 1.30 h již v pondělí ráno)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
ženy – čtvrtfinále (21.00 a 4.00 h již v úterý ráno)

SKOKY DO VODY
finále skoků z 3 m desky žen (21.00)

STOLNÍ TENIS
čtvrtfinále družstev mužů (15.00 a 20.00), 1. semifinále družstev žen (0.30 h již v pondělí ráno)

STŘELBA
muži: libovolná malorážka 3×40 (kvalifikace 14.00, finále 18.00)

synchronizované plavání
kvalifikační technická sestava dvojic (16.00)

ŠERM
kord mužských družstev – 1. kolo, čtvrtfinále, semifinále (14.00), o 3., 5. a 7. místo, finále (22.00)

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
finále prostných mužů (19.00), přeskoku žen (19.45), koně s držadly mužů (20.30), bradel žen (21.15)

TENIS
finále – míchaná čtyřhra, dvouhra žen, dvouhra mužů (17.00)

Vodní pólo
MUŽI
A-skupina: Austrálie – Řecko (17.50), Srbsko – Japonsko (19.10), Brazílie – Maďarsko (1.50 h již v pondělí ráno)
B-skupina: USA – Itálie (20.30), Francie – Chorvatsko (21.50), Černá Hora – Španělsko (0.30 h již v pondělí ráno)

VOLEJBAL
ŽENY
A-skupina: Korejská republika – Kamerun (16.35), Japonsko – Argentina (1.30 h již v pondělí ráno), Brazílie – Rusko (3.35)
B-skupina: Srbsko – Nizozemsko (14.30), Itálie – Portoriko (20.00), USA – Čína (22.05)

Vzpírání
A-skupina žen nad 75 kg (0.00 h již v pondělí ráno)

zápasení
řecko-římský styl mužů – vyřazovací souboje do 59 kg a 75 kg (15.00)
řecko-římský styl mužů – finálový blok do 59 kg (22.30) a 75 kg (23.30)
PONDĚLÍ 15. AUGUSTA

ATLETIKA
14:30: trojskok M – kvalifikace (14.30), 200 m Ž – rozběhy (14.35), 3000 m přek. M – rozběhy (15.25), kladivo Ž – finále (15.40), 3000 m přek. Ž – finále (16.15), 400 m přek. M – rozběhy (16.35)
1.15 h již v úterý ráno: disk Ž – kvalifikace A-skupina (1.30), žerď M – finále (1.35), 110 m přek. M – rozběhy (1.40), 400 m přek. Ž – rozběhy (2.30), disk Ž – kvalifikace B-skupina (2.50), 800 m M – finále (3.25), 400 m Ž – finále (3.45)

BADMINTON
DVOUHRA mužů – osmifinále (13.30 a 22.30), dvouhra žen – osmifinále (22.30)
čtyřhra mužů a žen – čtvrtfinále (13.30)
míchaná čtyřhra – semifinále (22.30)

BASKETBAL
MUŽI:
B-skupina: Nigérie – Brazílie (19.15), Španělsko – Argentina (0.00 h již v úterý ráno), Litva – Chorvatsko (3.30)

BOX
ženy: čtvrtfinále do 60 kg (16.00 a 22.00)
muži: 2. kolo do 52 kg, čtvrtfinále do 75 kg, semifinále do 69 kg (16.00 a 22.00), finále do 91 kg (22.00)

dráhová CYKLISTIKA
muži: Omnium (1 km s pevným startem 15.21, letmé kolo 21.00, bodovací závod na 40 km 22.23)
ženy: Omnium (10 km scratch 15.59, stíhací závod jednotlivkýň na 3 km 21.30, vyřazovací závody 23.17), sprint (osmifinále 15.00, opravy 15.50, o 9. – 12. místo 21.26)

DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ
10 km žen (13.00)

HÁZENÁ
MUŽI:
A-skupina: Francie – Dánsko (19.40), Chorvatsko – Tunisko (0.50 h již v úterý ráno), Katar – Argentina (2.50)
B-skupina: Polsko – Slovinsko (14.30), Německo – Egypt (16.30), Švédsko – Brazílie (19.40)

jachting
finálové jízdy tříd Laser mužů a Laser Radial žen, 5. a 6. rozjezdy tříd 49er mužů a žen, 9. a 10. rozjezdy tříd 470 mužů a žen (13.00, 13.10, 14.00)

Jezdectví
drezura jednotlivci – finále (15.00)

POZEMNÍ HOKEJ
turnaj žen – čtvrtfinále (15.00, 17.30, 23.00 a 1.30 h již v úterý ráno)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
muži – čtvrtfinále (21.00 a 4.00 h již v úterý ráno)

Rychlostní kanoistika (14.00 – 16.46)
muži – 1000 m: K1 (rozjezdy 15.14, semifinále 16.22), C1 (rozjezdy 14.08, semifinále 15.38), ženy – 200 m: K1 (rozjezdy 14.45, semifinále 16.07), 500 m: K2 (rozjezdy 14.31, semifinále 15.53)

SKOKY DO VODY
skoky z 3 m desky mužů – kvalifikace (20.15)

STOLNÍ TENIS
2. semifinále družstev žen (15.00), semifinále družstev mužů (20.00 a 0.30 h již v úterý ráno)

synchronizované plavání
kvalifikační volná sestava dvojic (16.00)

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
finále kruhů mužů (19.00), kladiny žen (19.45), přeskoku mužů (20.30)

Vodní pólo
ŽENY
čtvrtfinále (19.10, 20.30, 23.20 a 0.40 h již v úterý ráno)

zápasení
řecko-římský styl mužů – vyřazovací souboje do 85 kg a 130 kg (15.00)
řecko-římský styl mužů – finálový blok do 85 kg (22.30) a 130 kg (23.30)

VOLEJBAL
MUŽI
A-skupina: USA – Mexiko (16.35), Itálie – Kanada (1.30 h již v úterý ráno), Brazílie – Francie (3.35)
B-skupina: Argentina – Egypt (14.30), Rusko – Írán (20.00), Polsko – Kuba (22.05)

Vzpírání
B-skupina mužů do 105 kg (20.30), A-skupina mužů do 105 kg (0.00 h již v úterý ráno)
ÚTERÝ 16. SRPNA

ATLETIKA
14:30: 5000 m Ž – rozběhy (14.30), žerď Ž – kvalifikace (14.45), trojskok M – finále (14.50), 1500 m M – rozběhy (15.30), 100 m přek. Ž – rozběhy (16.05), disk Ž – finále (16.20), 200 m M – rozběhy (16.50)
1.15 h již ve středu ráno: výška M – finále (1.30), oštěp Ž – kvalifikace A-skupina (1.35), 110 m přek. M – semifinále (1.40), dálka Ž – kvalifikace (2.05), 400 m přek. Ž – semifinále (2.10), 400 m přek. M – semifinále (2.35), oštěp Ž – kvalifikace B-skupina (2.50), 200 m Ž – semifinále (3.00), 1500 m Ž – finále (3.30), 110 m přek. M – finále (3.45)

BADMINTON
DVOUHRA žen – čtvrtfinále (22.30)
čtyřhra mužů a žen – semifinále (13.30)
míchaná čtyřhra – o 3. místo, finále (22.30)

BASKETBAL
ŽENY:
čtvrtfinále (16.00, 19.30, 23.45 a 3.15 h již ve středu ráno)

BOX
ženy: čtvrtfinále do 51 kg (16.00 a 22.00)
muži: čtvrtfinále do 56 kg, 64 kg, nad 91 kg, semifinále do 81 kg (16.00 a 22.00), finále do 60 kg (22.00)

dráhová CYKLISTIKA
muži: Keirin (1. kolo 15.18, opravy 16.25, 2. kolo 21.46, o 7. – 12. místo 23.14, finále 23.20)
ženy: sprint (čtvrtfinále 15.00, 15.41 a 16.19, o 5. – 8. místo 16.46, semifinále 21.00, 21.36 a 21.58, finále 22.44, 23.04 a 23.26), Omnium (500 ms pevným startem 15.57, letmé kolo 21.10, bodovací závod na 25 km 22.05)

DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ
10 km mužů (13.00)

FOTBAL
ŽENY:
semifinále (18.00 Rio de Janeiro / Maracana, 21.00 Belo Horizonte)

HÁZENÁ
čtvrtfinále žen (15.00, 18.30, 22.00 a 1.30 h již ve středu ráno)

jachting
finálové jízdy třídy Finn mužů, 7. a 8. rozjezdy tříd 49er mužů a žen, 9. a 10. rozjezdy třídy Nacra17 smíšených týmů (13.00 a 14.00)

Jezdectví
skoky družstev – finále 1. kolo (12.00), skoky jednotlivců – 2. kvalifikace (12.00)

POZEMNÍ HOKEJ
turnaj mužů – semifinále (17.00 a 22.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
muži, ženy – semifinále (21.00 a 4.00 h již ve středu ráno)

Rychlostní kanoistika (14.00 – 15.41)
muži – 1000 m: K1 (B-finále 15.12, A-finále 15.20), C1 (B-finále 14.08, A-finále 14.16), ženy – 200 m: K1 (B-finále 14.47, A-finále 14.54), 500 m: K2 (B-finále 14.23, A-finále 14.30)

SKOKY DO VODY
semifinále skoků z 3 m desky mužů (15.00)
finále skoků z 3 m desky mužů (23.00)

STOLNÍ TENIS
zápas o 3. místo družstev žen (16.00), finále družstev žen (0.30 h již ve středu ráno)

synchronizované plavání
finále dvojic (19.00)

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
finále bradel mužů (19.00), prostných žen (19.45), hrazdy mužů (20.30)

Vodní pólo
MUŽI
čtvrtfinále (16.00, 17.20, 20.10 a 21.30)

VOLEJBAL
ŽENY
čtvrtfinále (15.00, 19.00, 23.00 a 3.15 h již ve středu ráno)

Vzpírání
B-skupina mužů nad 105 kg (20.30), A-skupina mužů nad 105 kg (0.00 h již ve středu ráno)

zápasení
řecko-římský styl mužů – vyřazovací souboje do 66 kg a 98 kg (15.00)
řecko-římský styl mužů – finálový blok do 66 kg (22.30) a 98 kg (23.30)

STŘEDA 17. SRPNA

ATLETIKA
14:30: desetiboj M: 100 m (14.30), kladivo M – kvalifikace A-skupina (14.40), 5000 m M – rozběhy (15.05), desetiboj M – dálka (15.35), 800 m Ž – rozběhy (15:55), kladivo m – kvalifikace B-skupina (16.05), 3000 m přek. M – finále (16.50), desetiboj M: koule (17.15)
22.45 h: desetiboj M: výška (22.45), oštěp M – kvalifikace A-skupina (1.30 h již ve čtvrtek ráno), 100 m přek. Ž – semifinále (1.45), dálka Ž – finále (2.15), desetiboj M: 400 m (2.20), oštěp M – kvalifikace B-skupina (2.55), 200 m M – semifinále (3.00), 200 m Ž – finále ( 3.30), 100 m přek. Ž – finále (3.55)

BADMINTON
DVOUHRA mužů – čtvrtfinále, míchaná čtyřhra – finále (13.30)

BASKETBAL
MUŽI:
čtvrtfinále (16.00, 19.30, 23.45 a 3.15 h již ve čtvrtek ráno)

bikros
nasazovací jízdy (ženy 18.30, muži 19.34)

BOX
ženy: čtvrtfinále do 75 kg, semifinále do 60 kg (19.00)
muži: čtvrtfinále do 52 kg, finále do 69 kg (19.00)

FOTBAL
MUŽI:
semifinále (18.00 Rio de Janeiro / Maracana, 21.00 Sao Paulo)

GOLF
soutěž žen – 1. kolo (12.30)

HÁZENÁ
čtvrtfinále mužů (15.00, 18.30, 22.00 a 1.30 h již ve čtvrtek ráno)

jachting
finálové jízdy tříd 470 mužů (13.00) a žen (14.00)

Jezdectví
skoky družstev – finále 2. kolo (15.00), skoky jednotlivců – 3. kvalifikace (15.00)

POZEMNÍ HOKEJ
turnaj žen – semifinále (17.00 a 22.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
ženy – o 3. místo a finále (3.00 h již ve čtvrtek ráno)

Rychlostní kanoistika (14.00 – 16.56)
muži – 1000 m: K2 (rozjezdy 14.08, semifinále 15.20), 200 m: C1 (rozjezdy 14.23, semifinále 15.27), K2 (rozjezdy 14.44, semifinále 15.41), ženy – 500 m: K1 (rozjezdy 14.58, semifinále 15.55)

SKOKY DO VODY
skoky z 10 m věže žen – kvalifikace (20.00)

STOLNÍ TENIS
zápas o 3. místo družstev mužů (16.00), finále družstev mužů (0.30 h již ve čtvrtek ráno)

taekwondo
kvalifikace do 49 kg žen a do 58 kg mužů (14.00)
čtvrtfinále a semifinále do 49 kg žen a do 58 kg mužů (20.00)
finálový blok do 49 kg žen a do 58 kg mužů (1.00 h již ve čtvrtek ráno)

Vodní pólo
ŽENY
semifinále (17.20 a 21.30), o 5. – 8. místo (16.00 a 20.10)

VOLEJBAL
MUŽI
čtvrtfinále (15.00, 19.00, 23.00 a 3.15 h již vi čtvrtek ráno)

zápasení
volný styl žen – vyřazovací souboje do 48 kg, 58 kg a 69 kg (15.00)
volný styl žen – finálový blok do 48 kg (22.05), 58 kg (22.50) a 69 kg (23.35)
ČTVRTEK 18. SRPNA

ATLETIKA
14:30: desetiboj M: 110 m přek. (14.30), koule M – kvalifikace (14.55), výška Ž – kvalifikace (15.00), desetiboj M: disk A-skupina (15.25), 4×100 m Ž – rozběhy (16.20), 4×100 m M – rozběhy (16.40), desetiboj m: disk B-skupina (16.40), 400 m přek. M – finále (17.00), desetiboj M: žerď (18.25)
23.35 h: desetiboj M: oštěp A-skupina (23.35), desetiboj M: oštěp B-skupina (0.45 h již v pátek ráno), koule M – finále (1.30), 1500 m M – semifinále (1.45), oštěp Ž – finále (2.10), 800 m Ž – semifinále (2.15), desetiboj m: 1500 m (2.45), 400 m přek. Ž – finále (3.15), 200 m M – finále (3.30)

BADMINTON
DVOUHRA žen – semifinále, čtyřhra mužů a žen – finále (13.30)

BASKETBAL
ŽENY:
semifinále (20.00 a 0.00 h již v pátek ráno)

bikros
muži (čtvrtfinále 18.30, 18.51 a 19.17)

BOX
ženy: semifinále do 51 kg (19.00)
muži: semifinále do 52 kg, 75 kg, finále do 81 kg (19.00)

GOLF
soutěž žen – 2. kolo (12.30)

HÁZENÁ
semifinále žen (20.30 a 1.30 h již v pátek ráno)

jachting
finálové jízdy tříd 49er mužů (13.00) a žen (14.00)

Moderní pětiboj
kvalifikační kolo v šermu – ženy (15.00), muži (19.30)

POZEMNÍ HOKEJ
turnaj mužů – o 3. místo (17.00), finále (22.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
muži – o 3. místo a finále (3.00 h již v pátek ráno)

Rychlostní kanoistika (14.00 – 15.38)
muži – 1000 m: K2 (finále 14.00), 200 m: C1 (B-finále 14.08, A-finále 14.15), K2 (B-finále 14.32, A-finále 14.39), ženy – 500 m: K1 (B-finále 14.56, A-finále 15.03)

SKOKY DO VODY
semifinále skoků z 10 m věže žen (15.00)
finále skoků z 10 m věže žen (21.00)

synchronizované plavání
kvalifikační technický program týmů (18.00)

taekwondo
kvalifikace do 57 kg žen, do 68 kg mužů (14.00)
čtvrtfinále a semifinále do 57 kg žen, do 68 kg mužů (20.00)
finálový blok do 57 kg žen, do 68 kg mužů (1.00 h již v pátek ráno)

TRIATLON
muži (16.00)

Vodní pólo
MUŽI
semifinále (17.20 a 21.30), o 5. – 8. místo (16.00 a 20.10)

VOLEJBAL
ŽENY
semifinále (18.00 a 3.15 h již ve středu ráno)

zápasení
volný styl žen – vyřazovací souboje do 53 kg, 63 kg a 75 kg (15.00)
volný styl žen – finálový blok do 53 kg (22.05), 63 kg (22.50) a 75 kg (23.30)
PÁTEK 19. SRPNA

ATLETIKA
13:00: 50 km chůze M
19:30: 20 km chůze Ž
1.10 h již v sobotu ráno: žerď Ž – finále (1.30), 4x 400 m Ž – rozběhy (1.40), kladivo M – finále (2.05), 4x 400 m M – rozběhy (2.10), 5000 m Ž – finále (2.40 ), 4x 100 Ž – finále (3.15), 4x 100 m m – finále (3.35)

BADMINTON
DVOUHRA mužů – semifinále, dvouhra žen a čtyřhra mužů – finále (13.30)

BASKETBAL
MUŽI:
semifinále (20.00 a 0.00 h již v sobotu ráno)

bikros
muži (semifinále 18.38, 19.08 a 19.38, finále 20.10), ženy (semifinále 18.30, 19.00 a 19.30, finále 20.00)

BOX
ženy: semifinále do 75 kg, finále do 60 kg (19.00)
muži: semifinále do 52 kg, 64 kg, nad 91 kg (19.00)

FOTBAL
ŽENY:
o 3. místo (18.00 Sao Paulo), finále (22.30 Rio de Janeiro / Maracana)

GOLF
soutěž žen – 3. kolo (12.30)

HÁZENÁ
semifinále mužů (20.30 a 1.30 h již v sobotu ráno)

Jezdectví
skoky jednotlivců – finále (15.00 A-kolo, 17.45 B-kolo)

MODERNÍ GYMNASTIKA
kvalifikace víceboje jednotlivkýň (1. a 2. rotace 15.20, 3. a 4. rotace 19.50)

Moderní pětiboj
ženy – šerm (9.00), plavání (15.00), jízda na koni (15.35), střelba, běh (19.00)

POZEMNÍ HOKEJ
turnaj žen – o 3. místo (17.00), finále (22.00)

Rychlostní kanoistika (14.00 – 16.32)
muži – 1000 m: C2 (rozjezdy 14.29, semifinále 15.29), K4 (rozjezdy 14.59, semifinále 15.44), 200 m: K1 (rozjezdy 14.07, semifinále 15.14), ženy – 500 m: K4 (rozjezdy 14.44, semifinále 15.36)

SKOKY DO VODY
skoky z 10 m věže mužů – kvalifikace (21.00)

synchronizované plavání
finálová volná sestava týmů (17.00)

taekwondo
kvalifikace do 67 kg žen, do 80 kg mužů (14.00)
čtvrtfinále a semifinále do 67 kg žen, do 80 kg mužů (20.00)
finálový blok do 67 kg žen, do 80 kg mužů (1.00 h již v sobotu ráno)

Vodní pólo
ŽENY
o 7. místo (15.00), o 5. místo (19.10), o 3. místo (18.00), finále (22.50)

VOLEJBAL
MUŽI
semifinále (18.00 a 3.15 h již ve středu ráno)

zápasení
volný styl mužů – vyřazovací souboje do 57 kg a 74 kg (15.00)
volný styl mužů – finálový blok do 57 kg (22.30) a 74 kg (23.30)
SOBOTA 20. AUGUSTA

ATLETIKA
1.10 h již v neděli ráno: výška Ž – finále (1.30), oštěp M – finále (1.55), 1500 m M – finále (2.00), 800 m Ž – finále (2.15), 5000 m M – finále (2.30), 4x 400 m Ž – finále (3.00), 4x 400 m m – finále (3.35)

BADMINTON
DVOUHRA mužů – finále (13.30)

BASKETBAL
ŽENY:
o 3. místo (16.30), finále (20.30)

BOX
ženy: finále do 51 kg (19.00)
muži: finále do 56 kg, 75 kg (19.00)

FOTBAL
MUŽI:
o 3. místo (18.00 Belo Horizonte), finále (22.30 Rio de Janeiro / Maracana)

GOLF
soutěž žen – závěrečné 4. kolo (12.00)

HÁZENÁ
turnaj žen: o 3. místo (16.30), finále (20.30)

HORSKÁ CYKLISTIKA
cross country žen (17.30)

MODERNÍ GYMNASTIKA
kvalifikace společných skladeb (15.00 a 17.40), finále víceboje jednotlivkýň (20.20)

Moderní pětiboj
muži – šerm (9.45), plavání (15.00), jízda na koni (16.20), střelba, běh (19.45)

Rychlostní kanoistika (14.00 – 15.31)
muži – 1000 m: C2 (finále 14.22), K4 (finále 15.27), 200 m: K1 (B-finále 14.07, A-finále 14.14), ženy – 1000 m: K4 (finále 14.39)

SKOKY DO VODY
semifinále skoků z 10 m věže mužů (16.00)
finále skoků z 10 m věže mužů (21.30)

taekwondo
kvalifikace nad 67 kg žen, nad 80 kg mužů (14.00)
čtvrtfinále a semifinále nad 67 kg žen, nad 80 kg mužů (20.00)
finálový blok nad 67 kg žen, nad 80 kg mužů (1.00 h již v neděli ráno)

TRIATLON
ženy (16.00)

Vodní pólo
MUŽI
o 7. místo (16.40), o 5. místo (21.30), o 3. místo (18.00), finále (22.50)

VOLEJBAL
ŽENY
o 3. místo (18.00), finále (3.15 h již v neděli ráno)

zápasení
volný styl mužů – vyřazovací souboje do 86 kg a 125 kg (15.00)
volný styl mužů – finálový blok do 86 kg (22.30) a 125 kg (23.30)
NEDĚLE 21. SRPNA

ATLETIKA
maraton M (14.30)

BASKETBAL
MUŽI:
o 3. místo (16.30), finále (20.45)

BOX
ženy: finále do 75 kg (19.00)
muži: finále do 52 kg, 64 kg, nad 91 kg (19.00)

HÁZENÁ
turnaj mužů: o 3. místo (15.30), finále (19.00)

HORSKÁ CYKLISTIKA
cross country mužů (17.30)

MODERNÍ GYMNASTIKA
finále společných skladeb (16.00)

VOLEJBAL
MUŽI
o 3. místo (14.30), finále (18.15)

zápasení
volný styl mužů – vyřazovací souboje do 65 kg a 97 kg (13.30)
volný styl mužů – finálový blok do 65 kg (18.55) a 97 kg (19.45)

Závěrečný ceremoniál (1.00 h již v pondělí ráno)

RIO2016
RIO2016