Los tenisového turnaje ve Wimbledonu

Please log in or register to like posts.
News

V 11 hodin našeho času byl rozlosován letošní ročník třetího grandslamového turnaje sezony Wimbledonu. Na londýnské trávě se představí celkem dvanáct českých tenistů. Tomáše Berdycha čeká v prvním kole Jeremy Chardy, Karolína Plíšková začne proti Jevgeniji Rodinové a dvojnásobná šampionka Petra Kvitová na úvod vyzve Johannu Larssonovou.

 – dvouhra mužů:

Murray (1-Brit.) – hráč z kvalifikace,

Sousa (Portug.) – Brown (Něm.),

VESELÝ (ČR ) – hráč z kvalifikace,

Tursunov (Rus.) – Fognini (28-It.),

Kyrgios (20-Austr.) – Herbert (Fr.),

Dutra Silva (Braz.) – Paire (Fr.),

Shapovalov (Kan.) – Janowicz (Pol.),

Džazírí (Tun.) – Pouille (14-Fr.),

Tsonga (12-Fr.) – Norrie (Brit.),

hráč z kvalifikace – Lu Yen-hsun (Tchaj-wan)

Berlocq (Arg.) – Basilašvili (Gruz.),

Fabbiano (It.) – Querrey (24-USA),

Verdasco (31-Šp.) – Anderson (JAR),

Gombos (SR) – Seppi (It.),

Haas (Něm.) – hráč z kvalifikace.

Medveděv (Rus.) – Wawrinka (5-Švýc.),

Nadal (4-Šp.) – Millman (Austr.),

Young (USA) – Istomin (Uzb.),

Monteiro (Braz.) – hráč z kvalifikace,

Kuzněcov (Rus.) – Chačanov (30-Rus.),

Karlovič (21-Chorv.) – Bedene (Brit.),

Džumhur (Bosna) – Olivo (Arg.),

hráč z kvalifikace – Laaksonen (Švýc.),

Fucsovics (Maď.) – Müller (16-Švýc.),

Nišikori (9-Jap.) – Cecchinato (It.),

Benneteau (Fr.) – hráč z kvalifikace,

hráč z kvalifikace – Copil (Rum.),

Haider-Maurer (Rak.) – Bautista (18-Šp.),

Johnson (26-USA) – Kicker (Arg.),

Bagnis (Arg.) – Albot (Mold.),

Troicki (Srb.) – Mayer (Něm.),

Kohlschreiber (Něm.) – Čilič (7-Chorv.),

Raonic (6-Kan.) – Struff (Něm.),

Južnyj (Rus.) – Mahut (Fr.),

hráč z kvalifikace – hráč z kvalifikace,

Thompson (Austr.) – Ramos (25-Šp.),

Sock (17-USA) – hráč z kvalifikace,

Bellucci (Braz.) – hráč z kvalifikace,

Haase (Niz.) – Tiafoe (USA),

Donskoj (Rus.) – A. Zverev (10-Něm.),

Dimitrov (13-Bulh.) – Schwartzman (Arg.),

Ward (Brit.) – Baghdatis (Kypr),

Sela (Izr.) – Granollers (Šp.),

hráč z kvalifikace – Isner (23-USA),

M. Zverev (27-Něm.) – Tomic (Austr.),

Kukuškin (Kaz.) – Daniel (Jap.),

hráč z kvalifikace – Lajovič (Srb.),

Dolgopolov (Ukr.) – Federer (3-Švýc.),

Thiem (8-Rak.) – Pospisil (Kan.),

Simon (Fr.) – hráč z kvalifikace,

Tipsarevič (Srb.) – Donaldson (USA),

Zeballos (Arg.) – Lorenzi (32-It.),

Gasquet (22-Fr.) – Ferrer (Šp.),

Darcis (Belg.) – Berankis (Lit.),

Čorič (Chorv.) – Harrison (USA),

Chardy (Fr.) – BERDYCH (11-ČR),

Monfils (15-Fr.) – hráč z kvalifikace,

Edmund (Brit.) – hráč z kvalifikace,

Sugita (Jap.) – Klein (Brit.),

Mannarino (Fr.) – F. López (19-Šp.),

Del Potro (29-Arg.) – Kokkinakis (Austr.),

Gulbis (Lot.) – Estrella Burgos (Dom. rep.),

PAVLÁSEK (ČR) – Escobedo (USA),

Kližan (SR) – Djokovič (2-Srb).

Los Wimbledonu – dvouhra žen:

Kerberová (1-Něm.) – hráčka z kvalifikace,

Flipkensová (Belg.) – Doiová (Jap.),

Rogersová – Boserupová (obě USA),

Dodinová (Fr.) – ŠAFÁŘOVÁ (32-ČR),

Bertensová (23-Niz.) – Cirsteaová (Rum.),

Linetteová (Pol.) – Matteková-Sandsová (USA),

Wickmayerová (Belg.) – K. Bondarenková (Ukr.),

Alexandrovová (Rus.) – Muguruzaová (14-Šp.),

A. Radwaňská (9-Pol.) – Jankovičová (Srb.),

Boulterová (Brit.) – McHaleová (USA),

Kučová (SR) – hráčka z kvalifikace,

Puigová (Portor.) – Bacsinszká (19-Švýc.),

Davisová (28-USA) – Lepchenková (USA),

hráčka z kvalifikace – Becková (Něm.),

Makarovová (Rus.) – hráčka z kvalifikace,

hráčka z kvalifikace – Kuzněcová (7-Rus.),

KAROLÍNA PLÍŠKOVÁ (3-ČR) – Rodinová (Rus.),

Niculescuová (Rum.) – Rybáriková (SR),

Curenková (Ukr.) – J. Görgesová (Něm.),

Golubicová (Švýc.) – Čang Šuaj (30-Čína),

Gavrilovová (20-Austr.) – hráčka z kvalifikace,

ALLERTOVÁ (ČR) – Ozakiová (Jap.),

Chan Sin-jün (Čína) – Dijasová (Kaz.),

hráčka z kvalifikace – Pavljučenkovová (16-Rus.),

Mladenovicová (12-Fr.) – Parmentierová (Fr.),

Riskeová – Stephensová (obě USA),

Mariaová (Něm.) – hráčka z kvalifikace,

Barthelová (Něm.) – Vandewegheová (24-USA),

Kasatkinová (29-Rus.) – Čeng Saj-saj (Čína),

Arruabarrenaová (Šp.) – Kontaveitová (Est.),

Pironkovová (Bulh.) – Erraniová (It.),

Babosová (Maď.) – Wozniacká (5-Dán.),

Cibulková (8-SR) – Petkovicová (Něm.),

Bradyová (USA) – Koviničová (Č. Hora),

Broadyová (Brit.) – Beguová (Rum.),

Lisická (Něm.) – Konjuhová (27-Chorv.),

STRÝCOVÁ (22-ČR) – Cepedeová (Par.),

Sorribesová (Šp.) – Ósakaová (Jap.),

Chang Kai-chen (Tchaj-wan) – Wang Čchiang (Čína),

Mertensová (Belg.) – V. Williamsová (10-USA),

Ostapenková (13-Lot.) – Sasnovičová (Běl.),

hráčka z kvalifikace – Naraová (Jap.),

Giorgiová (It.) – Cornetová (Fr.),

Hibinová (Jap.) – Keysová (17-USA),

Lučičová-Baroniová (26-Chorv.) – Witthöftová (Něm.),

hráčka z kvalifikace – Chromačevová (Rus.),

Schiavoneová (It.) – Minellaová (Luc.),

Bartyová (Austr.) – Svitolinová (4-Ukr.)

Kontaová (6-Brit.) – Hsieh Su-Wei (Tchaj-wan) ,

Vekičová (Chorv.) – Vichljancevová (Rus.)

SINIAKOVÁ (ČR) – Sakkariová (Řec.),

KRISTÝNA PLÍŠKOVÁ (ČR) – Vinciová (31-It.),

Garciaová (21-Fr.) – Čepelová (SR),

Tuan Jing-jing (Čína) – Bogdanová (Rum.),

Brengleová (USA) – Hogenkampová (Niz.),

Larssonová (Švéd.) – KVITOVÁ (11-ČR),

Vesninová (15-Rus.) – hráčka z kvalifikace,

Azarenková (Běl.) – Bellisová (USA),

Zanevská (Belg.) – Watsonová (Brit.),

Putincevová (Kaz.) – Sevastovová (18-Lot.),

Suárezová (25-Šp.) – Bouchardová (Kan.),

VONDROUŠOVÁ (ČR) – Pcheng Šuaj (Čína),

Haddadová (Braz.) – Robsonová (Brit.),

hráčka z kvalifikace – Halepová (2-Rum.).