You can skip ad in 5s

Los základních skupin MS ve fotbale 2018

Please log in or register to like posts.
Video

Složení základních skupin fotbalového MS v Rusku v roce 2018:

Skupina A: Rusko, Saúdská Arábie, Egypt, Uruguay.

Skupina B: Portugalsko, Španělsko, Maroko, Írán.

Skupina C: Francie, Austrálie, Peru, Dánsko.

Skupina D: Argentina, Island, Chorvatsko, Nigérie.

Skupina E: Brazílie, Švýcarsko, Kostarika, Srbsko.

Skupina F: Německo, Mexiko, Švédsko, Korea.

Skupina G: Belgie, Panama, Tunisko, Anglie.

Skupina H: Polsko, Senegal, Kolumbie, Japonsko.

Program fotbalového MS

Datum a čas Město Skupina Zápas
14. června: 16:00 Moskva (Lužniky) A Rusko – Saúdská Arábie
15. června: 13:00 Jekatěrinburg A Egypt – Uruguay
15. června: 16:00 Petrohrad B Maroko – Írán
15. června: 19:00 Soči B Portugalsko – Španělsko
16. června: 11:00 Kazaň C Francie – Austrálie
16. června: 14:00 Moskva (Spartak) D Argentina – Island
16. června: 17:00 Saransk C Peru – Dánsko
16. června: 20:00 Kaliningrad D Chorvatsko – Nigérie
17. června: 13:00 Samara E Kostarika – Srbsko
17. června: 16:00 Moskva (Lužniky) F Německo – Mexiko
17. června: 19:00 Rostov E Brazílie – Švýcarsko
18. června: 13:00 Nižnij Novgorod F Švédsko – Korea
18. června: 16:00 Soči G Belgie – Panama
18. června: 19:00 Volgograd G Tunisko – Anglie
19. června: 13:00 Moskva (Spartak) H Polsko – Senegal
19. června: 16:00 Saransk H Kolumbie – Japonsko
19. června: 19:00 Petrohrad A Rusko – Egypt
20. června: 13:00 Moskva (Lužniky) B Portugalsko – Maroko
20. června: 16:00 Rostov A Uruguay – Saúdská Arábie
20. června: 19:00 Kazaň B Írán – Španělsko
21. června: 13:00 Jekatěrinburg C Francie – Peru
21. června: 15:00 Samara C Dánsko – Austrálie
21. června: 19:00 Nižnij Novgorod D Argentina – Chorvatsko
22. června: 13:00 Petrohrad E Brazílie – Kostarika
22. června: 16:00 Volgograd D Nigérie – Island
22. června: 19:00 Kaliningrad E Srbsko – Švýcarsko
23. června: 13:00 Moskva (Spartak) G Belgie – Tunisko
23. června: 16:00 Soči F Německo – Švédsko
23. června: 19:00 Rostov F Korea – Mexiko
24. června: 13:00 Nižnij Novgorod G Anglie – Panama
24. června: 16:00 Jekatěrinburg H Japonsko – Senegal
24. června: 19:00 Kazaň H Polsko – Kolumbie
25. června: 15:00 Volgograd A Saúdská Arábie – Egypt
25. června: 15:00 Samara A Uruguay – Rusko
25. června: 19:00 Kaliningrad B Španělsko – Maroko
25. června: 19:00 Saransk B Írán – Portugalsko
26. června: 15:00 Moskva (Lužniky) C Dánsko – Francie
26. června: 15:00 Soči C Austrálie – Peru
26. června: 19:00 Petrohrad D Nigérie – Argentina
26. června: 19:00 Rostov D Island – Chorvatsko
27. června: 15:00 Kazaň F Korea – Německo
27. června: 15:00 Jekatěrinburg F Mexiko – Švédsko
27. června: 19:00 Moskva (Spartak) E Srbsko – Brazílie
27. června: 19:00 Nižnij Novgorod E Švýcarsko – Kostarika
28. června: 15:00 Volgograd H Japonsko – Polsko
28. června: 15:00 Samara H Senegal – Kolumbie
28. června: 19:00 Kaliningrad G Anglie – Belgie
28. června: 19:00 Saransk G Panama – Tunisko
30. června: 15:00 Kazaň 1. osmifinále Vítěz C – Druhý D
30. června: 19:00 Soči 2. osmifinále Vítěz A – Druhý B
1. července: 15:00 Moskva (Lužniky) 3. osmifinále Vítěz B – Druhý A
1. července: 19:00 Nižnyj Novgorod 4. osmifinále Vítěz D – Druhý C
2. července: 15:00 Samara 5. osmifinále Vítěz E – Druhý F
2. července: 19:00 Rostov 6. osmifinále Vítěz G – Druhý H
3. července: 15:00 Petrohrad 7. osmifinále Vítěz F – Druhý E
3. července: 19:00 Moskva (Spartak) 8. osmifinále Vítěz H – Druhý G
6. července: 15:00 Nižnij Novgorod 1. čtvrtfinále 1OF – 2OF
6. července: 19:00 Kazaň 2. čtvrtfinále 5OF – 6OF
7. července: 15:00 Samara 3. čtvrtfinále 7OF – 8OF
7. července: 19:00 Soči 4. čtvrtfinále 3OF – 4OF
10. července: 19:00 Petrohrad 1. semifinále 1ČF – 2ČF
11. července: 19:00 Moskva (Lužniky) 2. semifinále 3ČF – 4ČF
14. července: 15:00 Petrohrad o 3. místo
15. července: 16:00 Moskva (Lužniky) finále
Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme