You can skip ad in 5s

MS v akrobatickém lyžování a snowboardingu 2017 Španělsko

Please log in or register to like posts.
Video

Ve španělské Sierra Nevadě se od středy 8. března do neděle 19. března uskuteční Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu. Bude se závodit v celkem 13 disciplínách.

Sledovat můžete zde na ČT4 sport

Nominace České Republiky

Snowboarding:

Snowboardcross: Eva Samková, Vendula Hopjáková, Kateřina Louthanová, Sára Veselková, Matouš Koudelka, Jan Kubičík, Michal Hanko, Radek Vintr.

Alpské disciplíny: Ester Ledecká, Viktor Brůžek, Adam Počinek.

Freestyle: Šárka Pančochová, Kateřina Vojáčková, Petr Horák, Jan Nečas, Mikoláš Pajer, Daniel Porkert.

Akrobatické lyžování:

Freestyle: Barbora Nováková, Robin Holub.

Skikros: Nikol Kučerová, Andrea Zemanová, Jiří Čech.

Boule: Daniel Honzig.

Program  MS v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Středa 8. března
9:40 Boule Kvalifikace žen
11:55 Boule Kvalifikace mužů
14:00 Boule Finále žen
14:25 Boule Finále mužů
Čtvrtek 9. března
9:20 Slopestyle (S) Kvalifikace mužů
9:35 Paralelní boule Kvalifikace mužů
10:25 Paralelní boule Kvalifikace žen
12:00 Paralelní boule Finále žen
12:12 Paralelní boule Finále mužů
12:35 Slopestyle (S) Kvalifikace žen
16:15 Akrobatické skoky Kvalifikace žen
19:00 Akrobatické skoky Kvalifikace mužů
Pátek 10. března
9:20 U-rampa (S) Kvalifikace žen
10:20 Snowboardcross Kvalifikace mužů
11:45 U-rampa (S) Kvalifikace mužů
13:30 Snowboardcross Kvalifikace žen
19:30 Akrobatické skoky Finále žen
19:46 Akrobatické skoky Finále mužů
Sobota 11. března
9:40 Slopestyle (S) Kvalifikace mužů a žen
12:00 Slopestyle (S) Finále žen
12:14 Slopestyle (S) Finále mužů
20:00 U-rampa (S) Finále žen
20:10 U-rampa (S) Finále mužů
Neděle 12. března

12:00 Snowboardcross Finále mužů
12:24 Snowboardcross Finále žen
Pondělí 13. března
12:00 Snowboardcross Týmy mužů
12:20 Snowboardcross Týmy žen
Úterý 14. března
9:00 Paralelní obří slalom Kvalifikace mužů a žen
13:00 Paralelní obří slalom Finále mužů a žen
Středa 15. března
9:00 Paralelní slalom Kvalifikace mužů a žen
13:00 Paralelní slalom Finále mužů a žen
Čtvrtek 16. března
10:05 Big Air (S) Kvalifikace žen
12:15 Big Air (S) Kvalifikace mužů
17:00 U-rampa (A) Kvalifikace žen
9:30 U-rampa (A) Kvalifikace mužů
Pátek 17. března
9:30 Slopestyle (A) Kvalifikace žen
11:45 Slopestyle (A) Kvalifikace mužů
20:00 Big Air (S) Finále žen
20:12 Big Air (S) Finále mužů
Sobota 18. března
10:30 Skikros Kvalifikace mužů
12:00 Skikros Kvalifikace žen
14:00 Skikros Finále žen
14:22 Skikros Finále mužů
20:12 U-rampa (A) Finále mužů a žen
Neděle 19. března
12:00 Slopestyle (A) Finále žen
12:18 Slopestyle (A) Finále mužů

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme