You can skip ad in 5s

MS v atletice 2017 v Londýně

Please log in or register to like posts.
Video

Světový šampionát v atletice se uskuteční ve dnech 04.-13.08.2017 v Londýně na Olympijském stadionu.

 

Velmi početná je česká nominace pro Mistrovství světa v atletice 2017. V Londýně se představí celkem 27 českých atletů, z toho 15 žen a 12 mužů. Největšími hvězdami jsou Barbora Špotáková, Zuzana Hejnová a Tomáš Staněk.

Nominace původně čítala 23 atletů, ale na pozvání IAAF do Anglie cestují i nadějná tyčkařka Amálie Švábíková, steeplařka Lucie Sekanová a oštěpaři Vítězslav Veselý a Jaroslav Jílek.

Nejpočetnější disciplínou je z českého pohledu právě oštěp. Krom Veselého a Jílka budou házet i Jakub Vadlejch, Petr Frydrych, Barbora Špotáková a Nikola Ogrodníková. Početná je i tyčka, ve které budou české barvy hájit vedle Švábíkové i Romana Maláčová, Jiřina Svobodová, Michal Balner a Jan Kudlička. Celkově Česká republika obsadí 10 ženských a 7 mužských disciplín.

                       MS v atletice 2017 v Londýně živě sledovat zde                

04.-13.08.2017  MS v atletice se koná v Londýně na Olympijském stadionu.

Program šampionátu:

4.8.2016 večerní program

20:00     100 metrů M

20:20     hod diskem M kvalifikace A

20:30     skok do dálky M kvalifikace A a B

20:35     1500 metrů Ž 1.kolo

20:45     skok o tyči Ž kvalifikace A a B

21:20     100 metrů M 1.kolo

21:45     hod diskem M kvalifikace B

22:20     10,000 metrů M Finále

22:53     10,000 metrů M medailový ceremoniál

 

5.8.2016 dopolední program 

11:00     vrh koulí M kvalifikace A a B

11:05     sedmiboj – 100 metrů překážek Ž

11:35     hod kladivem Ž kvalifikace A

11:45     400 metrů M 1.kolo

12:00     trojskok Ž kvalifikace A a B

12:30     sedmiboj skok do výšky Ž

12:45     100 metrů Ž 1.kolo

13:05     hod kladivem Ž kvalifikace B

13:45     800 metrů M 1.kolo

 

5.8.2016 večerní program

20:00     sedmiboj – vrh koulí Ž

20:05     100 metrů M SF

20:25     hod diskem M finále

20:35     1500 metrů Ž SF

21:05     skok do dálky M finále

21:10     10,000 metrů Ž finále

22:00     sedmiboj – 200 metrů Ž

22:35     skok do dálky M medailový ceremoniál

22:45     100 metrů M finále

 

6.8.2016 dopolední program

11:00     sedmiboj – skok do dálky Ž

11:05     3000 metrů steeplechase M 1.kolo

11:40     skok o tyči M kvalifikace A a B

12:05     400 metrů překážek M 1.kolo

12:45     sedmiboj – hod oštěpem Ž kvalifikace A

12:55     400 metrů Ž 1.kolo

13:55     110 metrů překážek M 1.kolo

14:00     sedmiboj – hod oštěpem Ž kvalifikace

 

6.8.2016 večerní program

19:40     hod diskem M medailový ceremoniál

19:45     10,000 metrů Ž medailový ceremoniál

19:50     100 metrů M medailový ceremoniá

20:00     skok o tyči Ž finále

20:05     hod oštěpem Ž kvalifikace A

20:10     100 metrů Ž SF

20:40     400 metrů M SF

21:10     110 metrů překážek M SF

21:30     hod oštěpem Ž kvalifikace B

21:35     vrh koulí M finále

21:40     sedmiboj – 800 metrů Ž

22:15     800 metrů M SF

22:50     100 metrů Ž fiinále

22:53     sedmiboj Ž medailový ceremoniál

 

7.8.2016 večerní program

19:10     skok o tyči Ž medailový ceremoniál

19:15     vrh koulí M medailový ceremoniál

19:20     100 metrů Ž medailový ceremoniál

19:30     trojskok M kvalifikace A a B

20:00     hod kladivem Ž finále

20:15     400 metrů překážek Ž 1.kolo

21:15     400 metrů překážek M SF

21:25     trojskok Ž finále

21:55     400 metrů Ž SF

22:15     hod kladivem Ž medailový ceremoniál

22:30     110 metrů překážek M finále

22:50     1500 metrů Ž finále

 

8.8.2016 večerní program

19:10     trojskok Ž medailový ceremoniál

19:15     110 metrů překážek M medailový ceremoniál

19:30     3000 metrů steeplechase Ž 1.kolo

20:20     hod oštěpem Ž finále

20:30     200 metrů M 1.kolo

20:35     skok o tyči M finále

21:35     400 metrů překážek Ž SF

21:40     vrh koulí Ž kvalifikace A a B

22:10     3000 metrů steeplechase M finále

22:20     1500 metrů Ž medailový ceremoniál

22:35     800 metrů M finále

22:40     3000 metrů steeplechase M medailový ceremoniál

22:50     400 metrů M finále

 

9.8.2016 večerní program

19:40     hod oštěpem medailový ceremoniál

19:45     800 metrů M medailový ceremoniál

19:50     400 metrů M medailový ceremoniál

20:05     200 metrů Ž 1.kolo

20:10     skok do dálky Ž kvalifikace A a B

20:20     hod kladivem M kvalifikace A

20:55     skok o tyči M medailový ceremoniál

21:05     5000 metrů M 1.kolo

21:25     vrh koulí Ž finále

21:50     hod kladivem M kvalifikace B

21:55     200 metrů M SF

22:30     400 metrů překážek M finále

22:40     vrh koulí Ž medailový ceremoniál

22:50     400 metrů Ž finále

 

10.8.2016 večerní program

19:15     400 metrů překážek M medailový ceremoniál

19:30     5000 metrů Ž 1.kolo

20:05     hod oštěpem M kvalifikace A

20:10     skok do výšky Ž kvalifikace A a B

20:15     400 metrů Ž medailový ceremoniál

20:25     800 metrů Ž 1.kolo

21:20     trojskok M finále

21:25     1500 metrů M 1.kolo

21:35     hod oštěpem M kvalifikace B

22:05     200 metrů Ž SF

22:35     400 metrů překážek Ž finále

22:50     200 metrů M finále

 

11.8.2016 dopolední program

11:00     desetiboj – 100 metrů M

11:10     hod diskem Ž kvalifikace A

11:45     100 metrů překážek Ž 1.kolo

12:05     desetiboj – skok do dálky M

12:15     skok vysoký M kvalifikace A a B

12:35     hod diskem Ž kvalifikace B

13:55     desetiboj- vrh koulí M

 

11.8.2016 večerní program

18:00     desetiboj – skok vysoký M

19:40     400 metrů překážek Ž medailový ceremoniál

19:45     200 metrů M medailový ceremoniál

19:50     trojskok M medailový ceremoniál

20:05     100 metrů překáže Ž SF

20:10     skok do dálky Ž finále

20:35     800 metrů Ž SF

21:10     1500 metrů M SF

21:30     hod kladivem M finále

21:45     desetiboj – 400 metrů M

22:15     skok do dálky Ž medailový ceremoniál

22:25     3000 metrů steeplechase Ž finále

22:50     200 metrů Ž finále

 

12.8.2016 dopolední program

11:00 desetiboj- 110 metrů překážek M

11:35 4 x 100 metrů štafety Ž 1.kolo

11:55 4 x 100 metrů štafety M 1.kolo

12:00 desetiboj – hod diskem M

12:20 4 x 400 metrů štafety Ž 1.kolo

12:50 4 x 400 metrů štafety M 1.kolo

13:20 desetiboj – hod diskem M

 

12.8.2016 večerní program

15:15     desetiboj – skok o tyči M

18:30     desetiboj – hod oštěpem M

19:35     3000 metrů steeplechase Ž medailový ceremoniál

19:40     hod kladivem M medailový ceremoniál

19:45     200 metrů Ž medailový ceremoniál

19:55     desetiboj – hod oštěpem M

20:05     skok do výšky Ž finále

21:05     100 metrů překážek Ž finále

21:15     hod oštěpem M finále

21:20     5000 metrů M finále

21:45     desetiboj – 1500 metrů M

22:10     100metrů překážek Ž medailový ceremoniál

22:30     4 x 100 metrů štafety Ž finále

22:35     5000 metrů M medailový ceremoniál

22:40     skok do výšky Ž medailový ceremoniál

22:50     4 x 100 metrů štafety M finále

22:55     desetiboj M medailový ceremoniál

 

13.8.2016 večerní program

19:35     hod oštěpem M medailový ceremoniál

19:40     4 x 100 metrů štafety Ž medailový ceremoniál

19:46     4 x 100 metrů štafety M medailový ceremoniál

20:00     skod do výšky M finále

20:10     hod diskem Ž finále

20:35     5000 metrů Ž finále

21:10     800 metrů Ž finále

21:30     1500 metrů M Final

21:42     5000 metrů Ž medailový ceremoniál

21:55     4 x 400 metrů štafety Ž finále

22:00     800 metrů Ž medailový ceremoniál

22:05 hod diskem Ž medailový ceremoniál

22:15     4 x 400 metrů štafety M finále

22:21     1500 metrů M medailový ceremoniál

22:26     skok do výšky M medailový ceremoniál

22:31     4 x 400 metrů štafety Ž medailový ceremoniál

22:37     4 x 400 metrů štafety M medailový ceremoniál

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme