1. MS v hokeji 2018 v Dánsku
    2. MS v hokeji 2018 Program zápasů České republiky
    3. MS hokej online zdarma přímý přenos
    4. MS hokej 2018 program zápasov Slovensko
    5. Živé vysílání ČT4 SPORT

82. mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční v roce 2018. Pořadatelskou zemí bude Dánsko, hrát se bude v hlavním městě Kodaň a v menším městě Herning.

Mistrovství světa v hokeji 2018 program / rozpis zápasů

Celkový program zápasů na Mistrovství světa v hokeji 2018. Všechny zápasy jsou uvedeny v následující kompletním rozpisu utkání. Zápasy českého týmu jsou vybarveny žlutě. MS v hokeji se koná od 4.5. 2018 do 20.5. 2018. Na programu je celkem 64 utkání.

MS v ledním hokeji 2018 skupiny

Složení základních skupin proběhlo na základě žebříčku týmů IIHF. Skupina A se odehraje v Kodani a skupina B v Herningu. Hrát se bude formátem každý s každým ve své skupině a postup do playoff si následně zajistí čtyři nejlepší týmy z každé skupiny. Poslední tým ve skupině sestoupí do divize A.

Skupina A (Kodaň): Rusko, Švédsko, ČR, Švýcarsko, Bělorusko, Slovensko, Francie, Rakousko.

Skupina B (Herning): Kanada, Finsko, USA, Německo, Norsko, Lotyšsko, Dánsko, Korea.

Nominace českých hokejistů na přípravu před MS v Dánsku:

Brankáři: Patrik Bartošák (Vítkovice), Dominik Furch (Omsk/KHL), Pavel Francouz (Čeljabinsk/KHL),

obránci: Marek Hrbas, Lukáš Klok (oba Vítkovice), Michal Moravčík, David Sklenička (oba Plzeň), Jakub Galvas (Olomouc), Tomáš Pavelka (Sparta Praha), Filip Pyrochta (Liberec), Michal Jordán (Chabarovsk/KHL), Vojtěch Mozík (Podolsk/KHL), Adam Polášek (Soči/KHL), Ondřej Vitásek (Chanty-Mansijsk/KHL),

útočníci: Martin Kaut, David Tomášek (oba Pardubice), Michal Birner, Roman Červenka (oba Fribourg-Gottéron/Švýc.), Andrej Nestrašil, Robin Hanzl (oba Nižněkamsk/KHL), Jan Ordoš (Liberec), Jakub Orsava (Mladá Boleslav), Michal Řepík (Sparta Praha), David Šťastný (Zlín), Roman Horák (Podolsk/KHL), David Kaše (Mora/Švéd.), Robert Kousal (Davos/Švýc.), Dominik Kubalík (Ambri-Piotta/Švýc.), Adam Musil (San Antonio/AHL), Matěj Stránský (Čerepovec/KHL).

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE