You can skip ad in 5s

MS v hokeji 2018 v Dánsku

Please log in or register to like posts.
Video

MS v hokeji 2018 se odehraje v dánských městech Kodaň a Herning. Šampionát byl přidělen Dánsku Mezinárodní hokejovou federací IIHF na světovém kongresu v Minsku během MS v hokeji. Jediným konkurentem Dánska byla lotyšská Riga, rozhodnutí však bylo jednoznačné ve prospěch Dánska poměrem hlasů 95-12.

Obě hostitelské města Kodaň i Herning jsou známé svou tradicí pořádání velkých sportovních akcí, Dánsko však bude hostit MS v hokeji vůbec poprvé ve své historii.

Program 82. hokejového MS v Kodani a Herningu (4. až 20. května 2018):

Skupina A (Kodaň): Rusko, Švédsko, ČR, Švýcarsko, Bělorusko, Slovensko, Francie, Rakousko.

Skupina B (Herning): Kanada, Finsko, USA, Německo, Norsko, Lotyšsko, Dánsko, Korea.

 

Pátek 4. května:

Skupina A:

16:15 Rusko – Francie,

20:15 Švédsko – Bělorusko.

Skupina B:

16:15 USA – Kanada,

20:15 Německo – Dánsko.

 

Sobota 5. května:

Skupina A:

12:15 Švýcarsko – Rakousko,

16:15 Francie – Bělorusko,

20:15 ČR – Slovensko.

Skupina B:

12:15 Norsko – Lotyšsko,

16:15 Finsko – Korea,

20:15 Dánsko – USA.

 

Neděle 6. května:

Skupina A:

12:15 Rakousko – Rusko,

16:15 Švédsko – ČR,

20:15 Slovensko – Švýcarsko.

Skupina B:

12:15 Korea – Kanada,

16:15 Německo – Norsko,

20:15 Lotyšsko – Finsko.

 

Pondělí 7. května:

Skupina A:

16:15 Bělorusko – Rusko,

20:15 Švédsko – Francie.

Skupina B:

16:15 USA – Německo,

20:15 Kanada – Dánsko.

 

Úterý 8. května:

Skupina A:

16:15 Rakousko – Slovensko,

20:15 ČR – Švýcarsko.

Skupina B:

16:15 Korea – Lotyšsko,

20:15 Finsko – Norsko.

 

Středa 9. května:

Skupina A:

16:15 Švýcarsko – Bělorusko,

20:15 Švédsko – Rakousko.

Skupina B:

16:15 Německo – Korea,

20:15 Finsko – Dánsko.

 

Čtvrtek 10. května:

Skupina A:

16:15 Slovensko – Francie,

20:15 ČR – Rusko.

Skupina B:

16:15 USA – Lotyšsko,

20:15 Norsko – Kanada.

 

Pátek 11. května:

Skupina A:

16:15 Francie – Rakousko,

20:15 Bělorusko – ČR.

Skupina B:

16:15 Dánsko – Norsko,

20:15 USA – Korea.

 

Sobota 12. května:

Skupina A:

12:15 Slovensko – Švédsko,

16:15 Rakousko – Bělorusko,

20:15 Rusko – Švýcarsko.

Skupina B:

12:15 Lotyšsko – Německo,

16:15 Dánsko – Korea,

20:15 Kanada – Finsko.

 

Neděle 13. května:

Skupina A:

16:15 Francie – ČR,

20:15 Švýcarsko – Švédsko.

Skupina B:

16:15 Norsko – USA,

20:15 Německo – Finsko.

 

Pondělí 14. května:

Skupina A:

16:15 Rusko – Slovensko,

20:15 ČR – Rakousko.

Skupina B:

16:15 Korea – Norsko,

20:15 Kanada – Lotyšsko.

 

Úterý 15. května:

Skupina A:

12:15 Švýcarsko – Francie,

16:15 Bělorusko – Slovensko,

20:15 Rusko – Švédsko.

Skupina B:

12:15 Finsko – USA,

16:15 Kanada – Německo,

20:15 Lotyšsko – Dánsko.

 

Čtvrtek 17. května:

16:15 čtvrtfinále (Kodaň), čtvrtfinále (Herning),

20:15 čtvrtfinále (Kodaň), čtvrtfinále (Herning).

 

Sobota 19. května (Kodaň):

15:15 semifinále,

19:15 semifinále.

 

Neděle 20. května (Kodaň):

15:45 o 3. místo,

20:15 finále.

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme