You can skip ad in 5s

Ondřej Kaše pomohl dvěma góly k výhře Anaheimu na ledě Philadelphie ,Jakub Voráček si připsal 500 bod v NHL

Please log in or register to like posts.
Video

Hokejový útočník Ondřej Kaše pomohl dvěma góly k výhře Anaheimu ve středečním utkání NHL na ledě Philadelphie 6:2 a byl vyhlášen druhou hvězdou večera. Na obou brankách Flyers se asistencemi podílel Jakub Voráček.

Anaheimští odstartovali svůj čtyřzápasový trip po kluzištích soupeřů vítězně, když Philadelphii srazili jasně 6:2. O výhře Ducks ve městě bratrské lásky rozhodla druhá třetina, ve které se hosté prosadili hned třikrát, a utekli tak do trháku 4:1, který ve třetí třetině ještě rozšířili na 6:2. Nutno dodat, že v tomto zápase byla velmi výrazná česká stopa, Ondřej Kaše se dvakrát gólově prosadil a Jakub Voráček si připsal dvě nahrávky, z nichž tou druhou zaznamenal svůj 500. bod v NHL.