Sdílej
K Karabach vs Viktoria Plzen 1:0

V prvním poločase jsme viděli jedinou branku a naneštěstí pro fanoušky českého mistra se o ni postaral domácí Muarem Muarem, který po dlouhém pasu za obranu v 28. minutě vyplaval osamocený před Kozáčikem a pohotovou střelou z druhého dotyku jej dokázal překonat. Další velkou šanci měl v závěru první půle Richard Almeida, ten ale v podobně vyložené šanci neuspěl. Plzeň se zatím trápí, stále ale platí skutečnost, že jí stačí jediná vstřelená branka k postupu. FK Karabach vs Viktoria Plzen 1:0

Branky: 28. Muarem

Karty:   27. Medveděv (KBK)

FK Karabach: Šehić – Medveděv, Hüsejnov, R. F. Sadygov (C), Agolli – Míchel, Garajev, Richard Almeida – Dani Quintana, Muarem – Reynaldo
Náhradníci: Magomedaljev – Amirgulijev, Gurbanov, Ismajilov, Junuszadä, El Jadeyaoui, Dinijev

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Matějů, Hubník (C), Hejda, Limberský – Hořava, Hrošovský – Petržela, Kolář, Kovařík – Ďuriš
Náhradníci: Bolek – Kopic, Řezník, Krmenčík, Bakoš, Rajtoral, Kučera

Rozhodčí: Hüseyin Göçek – Mustafa Eyisoy, Kemal Yilmaz (všichni TUR)