Anglická Premier League startuje  Fotbalový fanoušci po celém světě se dočkali. Nejsledovanější fotbalová liga světa je opět zde. Titul obhajuje londýnská Chelsea, nováčky soutěže jsou Brighton , Huddersfield a opět se do ligy vrátil Newcastle.

Anglickou Premier League můžete sledovat Live výsledky zde .

Program Premier League 2017-2018

1. kolo
11.8. 20:45 Arsenal – Leicester
12.8. 13:30 Watford – Liverpool
12.8. 16:00 Chelsea – Burnley
12.8. 16:00 Crystal Palace – Huddersfield
12.8. 16:00 Everton – Stoke
12.8. 16:00 Southampton – Swansea
12.8. 16:00 West Bromwich – Bournemouth
12.8. 18:30 Brighton – Manchester City
13.8. 14:30 Newcastle – Tottenham
13.8. 17:00 Manchester Utd. – West Ham

2. kolo

19.8. 13:30 Swansea – Manchester Utd.
19.8. 16:00 Bournemouth – Watford
19.8. 16:00 Burnley – West Bromwich
19.8. 16:00 Leicester – Brighton
19.8. 16:00 Liverpool – Crystal Palace
19.8. 16:00 Southampton – West Ham
19.8. 18:30 Stoke – Arsenal
20.8. 14:30 Huddersfield – Newcastle
20.8. 17:00 Tottenham – Chelsea
21.8. 21:00 Manchester City – Everton
3. kolo
26.8. 13:30 Bournemouth – Manchester City
26.8. 16:00 Chelsea – Everton
26.8. 16:00 Crystal Palace – Swansea
26.8. 16:00 Huddersfield – Southampton
26.8. 16:00 Newcastle – West Ham
26.8. 16:00 Watford – Brighton
26.8. 18:30 Manchester Utd. – Leicester
27.8. 14:30 West Bromwich – Stoke
27.8. 17:00 Liverpool – Arsenal
27.8. 17:00 Tottenham – Burnley
4. kolo
9.9. 13:30 Manchester City – Liverpool
9.9. 16:00 Arsenal – Bournemouth
9.9. 16:00 Brighton – West Bromwich
9.9. 16:00 Everton – Tottenham
9.9. 16:00 Leicester – Chelsea
9.9. 16:00 Southampton – Watford
9.9. 18:30 Stoke – Manchester Utd.
10.9. 14:30 Burnley – Crystal Palace
10.9. 17:00 Swansea – Newcastle
11.9. 21:00 West Ham – Huddersfield
5. kolo
15.9. 21:00 Bournemouth – Brighton
16.9. 13:30 Crystal Palace – Southampton
16.9. 16:00 Huddersfield – Leicester
16.9. 16:00 Liverpool – Burnley
16.9. 16:00 Newcastle – Stoke
16.9. 16:00 Watford – Manchester City
16.9. 16:00 West Bromwich – West Ham
16.9. 18:30 Tottenham – Swansea
17.9. 14:30 Chelsea – Arsenal
17.9. 17:00 Manchester Utd. – Everton
6. kolo
23.9. 13:30 West Ham – Tottenham
23.9. 16:00 Burnley – Huddersfield
23.9. 16:00 Everton – Bournemouth
23.9. 16:00 Manchester City – Crystal Palace
23.9. 16:00 Southampton – Manchester Utd.
23.9. 16:00 Stoke – Chelsea
23.9. 16:00 Swansea – Watford
23.9. 18:30 Leicester – Liverpool
24.9. 17:00 Brighton – Newcastle
25.9. 21:00 Arsenal – West Bromwich
7. kolo
30.9. 13:30 Huddersfield – Tottenham
30.9. 16:00 Bournemouth – Leicester
30.9. 16:00 Manchester Utd. – Crystal Palace
30.9. 16:00 Stoke – Southampton
30.9. 16:00 West Bromwich – Watford
30.9. 16:00 West Ham – Swansea
30.9. 18:30 Chelsea – Manchester City
1.10. 13:00 Arsenal – Brighton
1.10. 15:15 Everton – Burnley
1.10. 17:30 Newcastle – Liverpool
8. kolo
14.10. 16:00 Brighton – Everton
14.10. 16:00 Burnley – West Ham
14.10. 16:00 Crystal Palace – Chelsea
14.10. 16:00 Leicester – West Bromwich
14.10. 16:00 Liverpool – Manchester Utd.
14.10. 16:00 Manchester City – Stoke
14.10. 16:00 Southampton – Newcastle
14.10. 16:00 Swansea – Huddersfield
14.10. 16:00 Tottenham – Bournemouth
14.10. 16:00 Watford – Arsenal
9. kolo
21.10. 16:00 Everton – Arsenal
21.10. 16:00 Huddersfield – Manchester Utd.
21.10. 16:00 Chelsea – Watford
21.10. 16:00 Manchester City – Burnley
21.10. 16:00 Newcastle – Crystal Palace
21.10. 16:00 Southampton – West Bromwich
21.10. 16:00 Stoke – Bournemouth
21.10. 16:00 Swansea – Leicester
21.10. 16:00 Tottenham – Liverpool
21.10. 16:00 West Ham – Brighton
10. kolo
28.10. 16:00 Arsenal – Swansea
28.10. 16:00 Bournemouth – Chelsea
28.10. 16:00 Brighton – Southampton
28.10. 16:00 Burnley – Newcastle
28.10. 16:00 Crystal Palace – West Ham
28.10. 16:00 Leicester – Everton
28.10. 16:00 Liverpool – Huddersfield
28.10. 16:00 Manchester Utd. – Tottenham
28.10. 16:00 Watford – Stoke
28.10. 16:00 West Bromwich – Manchester City
11. kolo
4.11. 16:00 Everton – Watford
4.11. 16:00 Huddersfield – West Bromwich
4.11. 16:00 Chelsea – Manchester Utd.
4.11. 16:00 Newcastle – Bournemouth
4.11. 16:00 Southampton – Burnley
4.11. 16:00 Stoke – Leicester
4.11. 16:00 Swansea – Brighton
4.11. 16:00 Tottenham – Crystal Palace
4.11. 16:00 West Ham – Liverpool
5.11. 16:00 Manchester City – Arsenal
12. kolo
18.11. 16:00 Arsenal – Tottenham
18.11. 16:00 Bournemouth – Huddersfield
18.11. 16:00 Brighton – Stoke
18.11. 16:00 Burnley – Swansea
18.11. 16:00 Crystal Palace – Everton
18.11. 16:00 Leicester – Manchester City
18.11. 16:00 Liverpool – Southampton
18.11. 16:00 Manchester Utd. – Newcastle
18.11. 16:00 Watford – West Ham
18.11. 16:00 West Bromwich – Chelsea
13. kolo
25.11. 16:00 Crystal Palace – Stoke
25.11. 16:00 Huddersfield – Manchester City
25.11. 16:00 Liverpool – Chelsea
25.11. 16:00 Manchester Utd. – Brighton
25.11. 16:00 Newcastle – Watford
25.11. 16:00 Southampton – Everton
25.11. 16:00 Swansea – Bournemouth
25.11. 16:00 Tottenham – West Bromwich
25.11. 16:00 West Ham – Leicester
26.11. 16:00 Burnley – Arsenal

14. kolo

28.11. 20:45 Brighton – Crystal Palace
28.11. 20:45 Leicester – Tottenham
28.11. 20:45 Watford – Manchester Utd.
28.11. 21:00 West Bromwich – Newcastle
29.11. 20:45 Arsenal – Huddersfield
29.11. 20:45 Bournemouth – Burnley
29.11. 20:45 Everton – West Ham
29.11. 20:45 Chelsea – Swansea
29.11. 21:00 Manchester City – Southampton
29.11. 21:00 Stoke – Liverpool
15. kolo
2.12. 16:00 Arsenal – Manchester Utd.
2.12. 16:00 Bournemouth – Southampton
2.12. 16:00 Brighton – Liverpool
2.12. 16:00 Everton – Huddersfield
2.12. 16:00 Chelsea – Newcastle
2.12. 16:00 Leicester – Burnley
2.12. 16:00 Manchester City – West Ham
2.12. 16:00 Stoke – Swansea
2.12. 16:00 Watford – Tottenham
2.12. 16:00 West Bromwich – Crystal Palace
16. kolo
9.12. 16:00 Burnley – Watford
9.12. 16:00 Crystal Palace – Bournemouth
9.12. 16:00 Huddersfield – Brighton
9.12. 16:00 Liverpool – Everton
9.12. 16:00 Manchester Utd. – Manchester City
9.12. 16:00 Newcastle – Leicester
9.12. 16:00 Swansea – West Bromwich
9.12. 16:00 Tottenham – Stoke
9.12. 16:00 West Ham – Chelsea
10.12. 16:00 Southampton – Arsenal
17. kolo
12.12. 20:45 Burnley – Stoke
12.12. 20:45 Huddersfield – Chelsea
12.12. 20:45 Swansea – Manchester City
12.12. 21:00 Crystal Palace – Watford
12.12. 21:00 Manchester Utd. – Bournemouth
13.12. 20:45 Newcastle – Everton
13.12. 20:45 Southampton – Leicester
13.12. 20:45 West Ham – Arsenal
13.12. 21:00 Liverpool – West Bromwich
13.12. 21:00 Tottenham – Brighton
18. kolo
16.12. 16:00 Arsenal – Newcastle
16.12. 16:00 Bournemouth – Liverpool
16.12. 16:00 Brighton – Burnley
16.12. 16:00 Everton – Swansea
16.12. 16:00 Chelsea – Southampton
16.12. 16:00 Leicester – Crystal Palace
16.12. 16:00 Manchester City – Tottenham
16.12. 16:00 Stoke – West Ham
16.12. 16:00 Watford – Huddersfield
16.12. 16:00 West Bromwich – Manchester Utd.
19. kolo
23.12. 16:00 Arsenal – Liverpool
23.12. 16:00 Brighton – Watford
23.12. 16:00 Burnley – Tottenham
23.12. 16:00 Everton – Chelsea
23.12. 16:00 Leicester – Manchester Utd.
23.12. 16:00 Manchester City – Bournemouth
23.12. 16:00 Southampton – Huddersfield
23.12. 16:00 Stoke – West Bromwich
23.12. 16:00 Swansea – Crystal Palace
23.12. 16:00 West Ham – Newcastle
20. kolo
26.12. 16:00 Bournemouth – West Ham
26.12. 16:00 Crystal Palace – Arsenal
26.12. 16:00 Huddersfield – Stoke
26.12. 16:00 Chelsea – Brighton
26.12. 16:00 Liverpool – Swansea
26.12. 16:00 Manchester Utd. – Burnley
26.12. 16:00 Newcastle – Manchester City
26.12. 16:00 Tottenham – Southampton
26.12. 16:00 Watford – Leicester
26.12. 16:00 West Bromwich – Everton
21. kolo
30.12. 16:00 Bournemouth – Everton
30.12. 16:00 Crystal Palace – Manchester City
30.12. 16:00 Huddersfield – Burnley
30.12. 16:00 Chelsea – Stoke
30.12. 16:00 Liverpool – Leicester
30.12. 16:00 Manchester Utd. – Southampton
30.12. 16:00 Newcastle – Brighton
30.12. 16:00 Tottenham – West Ham
30.12. 16:00 Watford – Swansea
30.12. 16:00 West Bromwich – Arsenal
22. kolo
1.1. 16:00 Arsenal – Chelsea
1.1. 16:00 Brighton – Bournemouth
1.1. 16:00 Burnley – Liverpool
1.1. 16:00 Everton – Manchester Utd.
1.1. 16:00 Leicester – Huddersfield
1.1. 16:00 Manchester City – Watford
1.1. 16:00 Southampton – Crystal Palace
1.1. 16:00 Stoke – Newcastle
1.1. 16:00 Swansea – Tottenham
1.1. 16:00 West Ham – West Bromwich
23. kolo
13.1. 16:00 Bournemouth – Arsenal
13.1. 16:00 Crystal Palace – Burnley
13.1. 16:00 Huddersfield – West Ham
13.1. 16:00 Chelsea – Leicester
13.1. 16:00 Liverpool – Manchester City
13.1. 16:00 Manchester Utd. – Stoke
13.1. 16:00 Newcastle – Stoke
13.1. 16:00 Tottenham – Everton
13.1. 16:00 Watford – Southampton
13.1. 16:00 West Bromwich – Brighton
24. kolo
20.1. 16:00 Arsenal – Crystal Palace
20.1. 16:00 Brighton – Chelsea
20.1. 16:00 Burnley – Manchester Utd.
20.1. 16:00 Everton – West Bromwich
20.1. 16:00 Leicester – Watford
20.1. 16:00 Manchester City – Newcastle
20.1. 16:00 Southampton – Tottenham
20.1. 16:00 Stoke – Huddersfield
20.1. 16:00 Swansea – Liverpool
20.1. 16:00 West Ham – Bournemouth
25. kolo
30.1. 20:45 Huddersfield – Liverpool
30.1. 20:45 Swansea – Arsenal
30.1. 20:45 West Ham – Crystal Palace
31.1. 20:45 Everton – Leicester
31.1. 20:45 Chelsea – Bournemouth
31.1. 20:45 Newcastle – Burnley
31.1. 20:45 Southampton – Brighton
31.1. 21:00 Manchester City – West Bromwich
31.1. 21:00 Stoke – Watford
31.1. 21:00 Tottenham – Manchester Utd.
26. kolo
3.2. 16:00 Arsenal – Everton
3.2. 16:00 Bournemouth – Stoke
3.2. 16:00 Brighton – West Ham
3.2. 16:00 Burnley – Manchester City
3.2. 16:00 Crystal Palace – Newcastle
3.2. 16:00 Leicester – Swansea
3.2. 16:00 Liverpool – Tottenham
3.2. 16:00 Manchester Utd. – Huddersfield
3.2. 16:00 Watford – Chelsea
3.2. 16:00 West Bromwich – Southampton
27. kolo
10.2. 16:00 Everton – Crystal Palace
10.2. 16:00 Huddersfield – Bournemouth
10.2. 16:00 Chelsea – West Bromwich
10.2. 16:00 Manchester City – Leicester
10.2. 16:00 Newcastle – Manchester Utd.
10.2. 16:00 Southampton – Liverpool
10.2. 16:00 Stoke – Brighton
10.2. 16:00 Swansea – Burnley
10.2. 16:00 Tottenham – Arsenal
10.2. 16:00 West Ham – Watford
28. kolo
24.2. 16:00 Arsenal – Manchester City
24.2. 16:00 Bournemouth – Newcastle
24.2. 16:00 Brighton – Swansea
24.2. 16:00 Burnley – Southampton
24.2. 16:00 Crystal Palace – Tottenham
24.2. 16:00 Leicester – Stoke
24.2. 16:00 Liverpool – West Ham
24.2. 16:00 Manchester Utd. – Chelsea
24.2. 16:00 Watford – Everton
24.2. 16:00 West Bromwich – Huddersfield
29. kolo
3.3. 16:00 Brighton – Arsenal
3.3. 16:00 Burnley – Everton
3.3. 16:00 Crystal Palace – Manchester Utd.
3.3. 16:00 Leicester – Bournemouth
3.3. 16:00 Liverpool – Newcastle
3.3. 16:00 Manchester City – Chelsea
3.3. 16:00 Southampton – Stoke
3.3. 16:00 Swansea – West Ham
3.3. 16:00 Tottenham – Huddersfield
3.3. 16:00 Watford – West Bromwich
30. kolo
10.3. 16:00 Arsenal – Watford
10.3. 16:00 Bournemouth – Tottenham
10.3. 16:00 Everton – Brighton
10.3. 16:00 Huddersfield – Swansea
10.3. 16:00 Chelsea – Crystal Palace
10.3. 16:00 Manchester Utd. – Liverpool
10.3. 16:00 Newcastle – Southampton
10.3. 16:00 Stoke – Manchester City
10.3. 16:00 West Bromwich – Leicester
10.3. 16:00 West Ham – Burnley
31. kolo
17.3. 16:00 Bournemouth – West Bromwich
17.3. 16:00 Burnley – Chelsea
17.3. 16:00 Huddersfield – Crystal Palace
17.3. 16:00 Leicester – Arsenal
17.3. 16:00 Liverpool – Watford
17.3. 16:00 Manchester City – Brighton
17.3. 16:00 Stoke – Everton
17.3. 16:00 Swansea – Southampton
17.3. 16:00 Tottenham – Newcastle
17.3. 16:00 West Ham – Manchester Utd.
32. kolo
31.3. 16:00 Arsenal – Stoke
31.3. 16:00 Brighton – Leicester
31.3. 16:00 Crystal Palace – Liverpool
31.3. 16:00 Everton – Manchester City
31.3. 16:00 Chelsea – Tottenham
31.3. 16:00 Manchester Utd. – Swansea
31.3. 16:00 Newcastle – Huddersfield
31.3. 16:00 Watford – Bournemouth
31.3. 16:00 West Bromwich – Burnley
31.3. 16:00 West Ham – Southampton
33. kolo
7.4. 16:00 Arsenal – Southampton
7.4. 16:00 Bournemouth – Crystal Palace
7.4. 16:00 Brighton – Huddersfield
7.4. 16:00 Everton – Liverpool
7.4. 16:00 Chelsea – West Ham
7.4. 16:00 Leicester – Newcastle
7.4. 16:00 Manchester City – Manchester Utd.
7.4. 16:00 Stoke – Tottenham
7.4. 16:00 Watford – Burnley
7.4. 16:00 West Bromwich – Swansea
34. kolo
14.4. 16:00 Burnley – Leicester
14.4. 16:00 Crystal Palace – Brighton
14.4. 16:00 Huddersfield – Watford
14.4. 16:00 Liverpool – Bournemouth
14.4. 16:00 Manchester Utd. – West Bromwich
14.4. 16:00 Newcastle – Arsenal
14.4. 16:00 Southampton – Chelsea
14.4. 16:00 Swansea – Everton
14.4. 16:00 Tottenham – Manchester City
14.4. 16:00 West Ham – Stoke
35. kolo
21.4. 16:00 Arsenal – West Ham
21.4. 16:00 Bournemouth – Manchester Utd.
21.4. 16:00 Brighton – Tottenham
21.4. 16:00 Everton – Newcastle
21.4. 16:00 Chelsea – Huddersfield
21.4. 16:00 Leicester – Southampton
21.4. 16:00 Manchester City – Swansea
21.4. 16:00 Stoke – Burnley
21.4. 16:00 Watford – Crystal Palace
21.4. 16:00 West Bromwich – Liverpool
36. kolo
28.4. 16:00 Burnley – Brighton
28.4. 16:00 Crystal Palace – Leicester
28.4. 16:00 Huddersfield – Everton
28.4. 16:00 Liverpool – Stoke
28.4. 16:00 Manchester Utd. – Arsenal
28.4. 16:00 Newcastle – West Bromwich
28.4. 16:00 Southampton – Bournemouth
28.4. 16:00 Swansea – Chelsea
28.4. 16:00 Tottenham – Watford
28.4. 16:00 West Ham – Manchester City
37. kolo
5.5. 16:00 Arsenal – Burnley
5.5. 16:00 Bournemouth – Swansea
5.5. 16:00 Brighton – Manchester Utd.
5.5. 16:00 Everton – Southampton
5.5. 16:00 Chelsea – Liverpool
5.5. 16:00 Leicester – West Ham
5.5. 16:00 Manchester City – Huddersfield
5.5. 16:00 Stoke – Crystal Palace
5.5. 16:00 Watford – Newcastle
5.5. 16:00 West Bromwich – Tottenham
38. kolo
13.5. 16:00 Burnley – Bournemouth
13.5. 16:00 Crystal Palace – West Bromwich
13.5. 16:00 Huddersfield – Arsenal
13.5. 16:00 Liverpool – Brighton
13.5. 16:00 Manchester Utd. – Watford
13.5. 16:00 Newcastle – Chelsea
13.5. 16:00 Southampton – Manchester City
13.5. 16:00 Swansea – Stoke
13.5. 16:00 Tottenham – Leicester
13.5. 16:00 West Ham – Everton

Kde sledovat Premier League

Anglickou Premier League můžete sledovat Live výsledky zde .

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE