Program a výsledky Evropské ligy 2016-2017

Please log in or register to like posts.
Image

4. předkolo – odvety

  • 25.08.2016 18:30 – Qarabağ Ağdam – IFK Göteborg 3:0
  • 25.08.2016 19:00 – Slovan Liberec – AEK Larnaka 3:0
  • 25.08.2016 19:00 – Grasshopper Curych – Fenerbahçe SK 0:2
  • 25.08.2016 19:00 – Rosenborg BK – Austria Vídeň 1:2
  • 25.08.2016 19:00 – Brøndby IF – Panathinaikos FC 1:1
  • 25.08.2016 19:30 – Partizani Tirana – FK Krasnodar 0:0
  • 25.08.2016 20:00 – BATE Borisov – FC Astana 2:2
  • 25.08.2016 20:00 – FK Škendija – KAA Gent 0:4
  • 25.08.2016 20:00 – Sparta Praha – SønderjyskE 3:2
  • 25.08.2016 20:00 – RSC Anderlecht – Slavia Praha 3:0
  • 25.08.2016 20:00 – AZ Alkmaar – Vojvodina Novi Sad 0:0
  • 25.08.2016 20:00 – Osmanlispor – FC Midtjylland 2:0
  • 25.08.2016 20:00 – PAOK Soluň – Dinamo Tbilisi 2:0
  • 25.08.2016 20:00 – KRC Genk – Lokomotiva Záhřeb 2:0
  • 25.08.2016 20:15 – NK Maribor – FK Qäbälä 1:0
  • 25.08.2016 20:30 – FK Crvena Zvezda – US Sassuolo 1:1
  • 25.08.2016 20:30 – Hajduk Split – Maccabi Tel-Aviv 2:2p
  • 25.08.2016 20:45 – AS Saint-Étienne – Beitar Jeruzalém 0:0
  • 25.08.2016 20:45 – West Ham United – Astra Giurgiu 0:1
  • 25.08.2016 20:45 – Olympiakos Pireus – FC Arouca 2:1e
  • 25.08.2016 21:00 – Šachtar Doněck – Istanbul Başakşehir 2:0
  • 25.08.2016 21:05 – Rapid Vídeň – AS Trenčín 0:2

4. předkolo – 1. zápasy

  • 17.08.2016 18:00 – Beitar Jeruzalém – AS Saint-Étienne 1:2
  • 18.08.2016 16:00 – FC Astana – BATE Borisov 2:0
  • 18.08.2016 18:00 – Dinamo Tbilisi – PAOK Soluň 0:3
  • 18.08.2016 18:15 – SønderjyskE – Sparta Praha 0:0
  • 18.08.2016 18:30 – FC Midtjylland – Osmanlispor 0:1
  • 18.08.2016 18:30 – FK Krasnodar – Partizani Tirana 4:0
  • 18.08.2016 19:00 – IFK Göteborg – Qarabağ Ağdam 1:0
  • 18.08.2016 19:00 – Slavia Praha – RSC Anderlecht 0:3
  • 18.08.2016 19:00 – FK Qäbälä – NK Maribor 3:1
  • 18.08.2016 19:00 – Maccabi Tel-Aviv – Hajduk Split 2:1
  • 18.08.2016 19:00 – Austria Vídeň – Rosenborg BK 2:1
  • 18.08.2016 19:00 – AEK Larnaka – Slovan Liberec 0:1
  • 18.08.2016 19:30 – Istanbul Başakşehir – Šachtar Doněck 1:2
  • 18.08.2016 20:00 – Lokomotiva Záhřeb – KRC Genk 2:2
  • 18.08.2016 20:00 – Panathinaikos FC – Brøndby IF 3:0
  • 18.08.2016 20:00 – Fenerbahçe SK – Grasshopper Curych 3:0
  • 18.08.2016 20:00 – Vojvodina Novi Sad – AZ Alkmaar 0:3
  • 18.08.2016 20:15 – Astra Giurgiu – West Ham United 1:1
  • 18.08.2016 20:30 – KAA Gent – FK Škendija 2:1
  • 18.08.2016 20:45 – US Sassuolo – FK Crvena Zvezda 3:0
  • 18.08.2016 21:00 – FC Arouca – Olympiakos Pireus 0:1
  • 18.08.2016 21:05 – AS Trenčín – Rapid Vídeň 0:4
Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme