Program a výsledky Evropské ligy 2016-2017

Please log in or register to like posts.
Image

3. předkolo – odvety

  • 03.08.2016 18:00 – Slovan Liberec – Admira Wacker Mödling 2:0
  • 04.08.2016 18:00 – HJK Helsinky – IFK Göteborg 0:2
  • 04.08.2016 18:00 – FC Midtjylland – Videoton FC 1:1e
  • 04.08.2016 18:00 – Nõmme Kalju – Osmanlispor 0:2
  • 04.08.2016 18:30 – Spartak Trnava – Austria Vídeň 0:2p
  • 04.08.2016 18:30 – Spartak Moskva – AEK Larnaka 0:1
  • 04.08.2016 18:30 – FK Krasnodar – Birkirkara FC 3:1
  • 04.08.2016 19:00 – Apollon Limassol – Grasshopper Curych 3:3e
  • 04.08.2016 19:00 – FK Qäbälä – Lille OSC 1:0
  • 04.08.2016 19:00 – FC Arouca – Heracles Almelo 0:0
  • 04.08.2016 19:00 – FK Mladá Boleslav – FK Škendija 1:0
  • 04.08.2016 19:00 – Vorskla Poltava – Lokomotiva Záhřeb 2:3
  • 04.08.2016 19:00 – AIK Solna – Panathinaikos FC 0:2
  • 04.08.2016 19:00 – Beitar Jeruzalém – FK Jelgava 3:0
  • 04.08.2016 19:00 – PAS Giannina FC – AZ Alkmaar 1:2
  • 04.08.2016 19:15 – SønderjyskE – Zagłębie Lubin 1:1
  • 04.08.2016 19:30 – Maccabi Tel-Aviv – Pandurii Târgu Jiu 2:1
  • 04.08.2016 19:45 – Dinamo Minsk – Vojvodina Novi Sad 0:2
  • 04.08.2016 20:00 – AEK Atény – AS Saint-Étienne 0:1
  • 04.08.2016 20:15 – Viitorul Constanţa – KAA Gent 0:0
  • 04.08.2016 20:15 – NK Maribor – Aberdeen FC 1:0
  • 04.08.2016 20:15 – NK Rijeka – Istanbul Başakşehir 2:2
  • 04.08.2016 20:15 – Brøndby IF – Hertha BSC 3:1
  • 04.08.2016 20:30 – US Sassuolo – FC Luzern 3:0
  • 04.08.2016 20:30 – Hajduk Split – PFK Oleksandrija 3:1
  • 04.08.2016 20:45 – West Ham United – NK Domžale 3:0
  • 04.08.2016 20:45 – Cork City – KRC Genk 1:2
  • 04.08.2016 21:00 – Rio Ave FC – Slavia Praha 1:1
  • 04.08.2016 21:05 – Rapid Vídeň – Torpedo Žodino 3:0

3. předkolo – 1. zápasy

  • 28.07.2016 17:00 – AEK Larnaka – Spartak Moskva 1:1
  • 28.07.2016 18:30 – PFK Oleksandrija – Hajduk Split 0:3
  • 28.07.2016 18:45 – Heracles Almelo – FC Arouca 1:1
  • 28.07.2016 19:00 – Lokomotiva Záhřeb – Vorskla Poltava 0:0
  • 28.07.2016 19:00 – Lille OSC – FK Qäbälä 1:1
  • 28.07.2016 19:00 – Austria Vídeň – Spartak Trnava 0:1
  • 28.07.2016 19:00 – FK Jelgava – Beitar Jeruzalém 1:1
  • 28.07.2016 19:00 – Slavia Praha – Rio Ave FC 0:0
  • 28.07.2016 19:00 – Zagłębie Lubin – SønderjyskE 1:2
  • 28.07.2016 19:00 – Torpedo Žodino – Rapid Vídeň 0:0
  • 28.07.2016 19:00 – IFK Göteborg – HJK Helsinky 1:2
  • 28.07.2016 19:30 – Birkirkara FC – FK Krasnodar 0:3
  • 28.07.2016 19:30 – Istanbul Başakşehir – NK Rijeka 0:0
  • 28.07.2016 19:45 – Grasshopper Curych – Apollon Limassol 2:1
  • 28.07.2016 19:45 – FC Luzern – US Sassuolo 1:1
  • 28.07.2016 20:00 – Osmanlispor – Nõmme Kalju 1:0
  • 28.07.2016 20:00 – FK Škendija – FK Mladá Boleslav 2:0
  • 28.07.2016 20:00 – KRC Genk – Cork City 1:0
  • 28.07.2016 20:00 – Pandurii Târgu Jiu – Maccabi Tel-Aviv 1:3
  • 28.07.2016 20:00 – Vojvodina Novi Sad – Dinamo Minsk 1:1
  • 28.07.2016 20:00 – Panathinaikos FC – AIK Solna 1:0
  • 28.07.2016 20:15 – Hertha BSC – Brøndby IF 1:0
  • 28.07.2016 20:30 – Videoton FC – FC Midtjylland 0:1
  • 28.07.2016 20:30 – KAA Gent – Viitorul Constanţa 5:0
  • 28.07.2016 20:45 – AZ Alkmaar – PAS Giannina FC 1:0
  • 28.07.2016 20:45 – NK Domžale – West Ham United 2:1
  • 28.07.2016 20:45 – Aberdeen FC – NK Maribor 1:1
  • 28.07.2016 21:00 – AS Saint-Étienne – AEK Atény 0:0
  • 28.07.2016 21:05 – Admira Wacker Mödling – Slovan Liberec 1:2
Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme