Program a výsledky Evropské ligy 2016-2017

Please log in or register to like posts.
Image

2. předkolo – odvety

  • 20.07.2016 16:00 – FK Käpäz – Admira Wacker Mödling 0:2
  • 21.07.2016 17:00 – FK Ventspils – Aberdeen FC 0:1
  • 21.07.2016 17:30 – FK Jelgava – Slovan Bratislava 3:0
  • 21.07.2016 18:00 – Torpedo Žodino – Debreceni VSC 1:0
  • 21.07.2016 18:00 – Nõmme Kalju – Maccabi Haifa 2:1p
  • 21.07.2016 18:00 – Lokomotiva Záhřeb – RoPS Rovaniemi 3:0
  • 21.07.2016 18:00 – HJK Helsinky – Beroe Stara Zagora 1:0
  • 21.07.2016 18:15 – Maccabi Tel-Aviv – Kairat Almaty 2:1
  • 21.07.2016 18:30 – Omonia Nikósie – Beitar Jeruzalém 3:2
  • 21.07.2016 19:00 – IFK Göteborg – Piast Gliwice 0:0
  • 21.07.2016 19:00 – Levski Sofia – NK Maribor 1:1
  • 21.07.2016 19:00 – AEK Larnaka – Cliftonville FC 2:0
  • 21.07.2016 19:00 – Odds BK – PAS Giannina FC 3:1e
  • 21.07.2016 19:00 – FC Vaduz – FC Midtjylland 2:2
  • 21.07.2016 19:00 – Strømsgodset IF – SønderjyskE 2:2e
  • 21.07.2016 19:00 – Slavia Praha – Levadia Tallinn 2:0
  • 21.07.2016 19:00 – Europa FC – AIK Solna 0:1
  • 21.07.2016 19:00 – FK Qäbälä – MTK Budapešť 2:0
  • 21.07.2016 19:00 – Grasshopper Curych – KR Reykjavík 2:1
  • 21.07.2016 19:30 – FK Kukësi – Austria Vídeň 1:4
  • 21.07.2016 19:45 – Connah’s Quay FC – Vojvodina Novi Sad 1:2
  • 21.07.2016 19:45 – Zagłębie Lubin – FK Partizan 1:0p
  • 21.07.2016 20:00 – FK Škendija 79 – Neftçi Baku 1:0
  • 21.07.2016 20:00 – Brøndby IF – Hibernian FC 1:1p
  • 21.07.2016 20:00 – Osmanlispor – Zimbru Kišiněv 5:0
  • 21.07.2016 20:15 – Spartak Trnava – Shirak Gyumri 2:0
  • 21.07.2016 20:30 – Hajduk Split – CSMS Iaşi 2:1
  • 21.07.2016 20:30 – FK Čukarički – Videoton FC 1:1
  • 21.07.2016 20:30 – NK Domžale – Šachtër Soligorsk 2:1
  • 21.07.2016 20:45 – Cork City – BK Häcken 1:0
  • 21.07.2016 20:45 – St. Patrick’s Athletic – Dinamo Minsk 0:1
  • 21.07.2016 20:45 – Budućnost Podgorica – KRC Genk 2:1p
  • 21.07.2016 21:00 – Heart of Midlothian – Birkirkara FC 1:2

2. předkolo – 1. zápasy

  • 4.07.2016 15:00 – Shirak Gyumri – Spartak Trnava 1:1
  • 14.07.2016 16:45 – Kairat Almaty – Maccabi Tel-Aviv 1:1
  • 14.07.2016 17:30 – Dinamo Minsk – St. Patrick’s Athletic 1:1
  • 14.07.2016 18:00 – Levadia Tallinn – Slavia Praha 3:1
  • 14.07.2016 18:00 – Neftçi Baku – FK Škendija 79 0:0
  • 14.07.2016 18:00 – RoPS Rovaniemi – Lokomotiva Záhřeb 1:1
  • 14.07.2016 18:30 – FC Midtjylland – FC Vaduz 3:0
  • 14.07.2016 18:30 – Debreceni VSC – Torpedo Žodino 1:2
  • 14.07.2016 19:00 – BK Häcken – Cork City 1:1
  • 14.07.2016 19:00 – Beitar Jeruzalém – Omonia Nikósie 1:0
  • 14.07.2016 19:00 – SønderjyskE – Strømsgodset IF 2:1
  • 14.07.2016 19:00 – AIK Solna – Europa FC 1:0
  • 14.07.2016 19:00 – Zimbru Kišiněv – Osmanlispor 2:2
  • 14.07.2016 19:00 – Admira Wacker Mödling – FK Käpäz 1:0
  • 14.07.2016 19:00 – Maccabi Haifa – Nõmme Kalju 1:1
  • 14.07.2016 19:30 – Šachtër Soligorsk – NK Domžale 1:1
  • 14.07.2016 19:30 – Beroe Stara Zagora – HJK Helsinky 1:1
  • 14.07.2016 20:00 – NK Maribor – Levski Sofia 0:0
  • 14.07.2016 20:00 – KRC Genk – Budućnost Podgorica 2:0
  • 14.07.2016 20:00 – PAS Giannina FC – Odds BK 3:0
  • 14.07.2016 20:00 – Vojvodina Novi Sad – Connah’s Quay FC 1:0
  • 14.07.2016 20:00 – CSMS Iaşi – Hajduk Split 2:2
  • 14.07.2016 20:15 – FK Partizan – Zagłębie Lubin 0:0
  • 14.07.2016 20:15 – Slovan Bratislava – FK Jelgava 0:0
  • 14.07.2016 20:30 – Videoton FC – FK Čukarički 2:0
  • 14.07.2016 20:30 – Birkirkara FC – Heart of Midlothian 0:0
  • 14.07.2016 20:30 – MTK Budapešť – FK Qäbälä 1:2
  • 14.07.2016 20:45 – Hibernian FC – Brøndby IF 0:1
  • 14.07.2016 20:45 – Aberdeen FC – FK Ventspils 3:0
  • 14.07.2016 20:45 – Cliftonville FC – AEK Larnaka 2:3
  • 14.07.2016 20:45 – Piast Gliwice – IFK Göteborg 0:3
  • 14.07.2016 21:05 – Austria Vídeň – FK Kukësi 1:0
  • 14.07.2016 21:15 – KR Reykjavík – Grasshopper Curych 3:3
Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme