Program a výsledky Evropské ligy 2016-2017

Please log in or register to like posts.
Image

1. předkolo – odvety

  • 05.07.2016 17:45 – Birkirkara FC – Široki Brijeg 2:0
  • 05.07.2016 18:00 – Chikhura Sachkhere – Zimbru Kišiněv 2:3
  • 05.07.2016 18:45 – Jeunesse Esch – St. Patrick’s Athletic 2:1
  • 06.07.2016 17:45 – FC Infonet – Heart of Midlothian 2:4
  • 07.07.2016 14:00 – Ordabasy Šymkent – FK Čukarički 3:3
  • 07.07.2016 15:00 – Shirak Gyumri – Dila Gori 2:0p
  • 07.07.2016 16:45 – Kairat Almaty – Teuta Durrës 5:0
  • 07.07.2016 17:00 – Pyunik Jerevan – Europa FC 2:1
  • 07.07.2016 17:00 – Spartak Myjava – Admira Wacker Mödling 2:3
  • 07.07.2016 17:00 – Dacia Kišiněv – FK Käpäz 0:1
  • 07.07.2016 17:00 – FC Samtredia – FK Qäbälä 2:1
  • 07.07.2016 17:30 – Rudar Pljevlja – FK Kukësi 0:1
  • 07.07.2016 17:30 – FK Jelgava – Breidablik UBK 2:2
  • 07.07.2016 18:00 – Zagłębie Lubin – Slavia Sofia 3:0
  • 07.07.2016 18:00 – Radnik Bijeljina – Beroe Stara Zagora 0:2
  • 07.07.2016 18:00 – Lokomotiva Záhřeb – UE Santa Coloma 4:1
  • 07.07.2016 18:00 – Debreceni VSC – SP La Fiorita 2:0
  • 07.07.2016 18:00 – Neftçi Baku – Balzan Youths 1:2
  • 07.07.2016 18:00 – MTK Budapešť – FK Aktobe 2:0
  • 07.07.2016 18:00 – IFK Mariehamn – Odds BK 1:1
  • 07.07.2016 18:00 – RoPS Rovaniemi – Shamrock Rovers 1:1
  • 07.07.2016 18:00 – FK Spartaks – Dinamo Minsk 0:2
  • 07.07.2016 18:00 – Nõmme Kalju – FK Trakai 4:1
  • 07.07.2016 18:00 – HJK Helsinky – FK Atlantas 1:1
  • 07.07.2016 18:30 – Omonia Nikósie – Banants Jerevan 4:1e
  • 07.07.2016 18:30 – Fola Esch – Aberdeen FC 1:0
  • 07.07.2016 18:30 – ND Gorica – Maccabi Tel-Aviv 0:1
  • 07.07.2016 18:30 – Brøndby IF – Valur Reykjavík 6:0
  • 07.07.2016 18:45 – Beitar Jeruzalém – Sloboda Tuzla 1:0
  • 07.07.2016 19:00 – Budućnost Podgorica – Rabotnički Skopje 1:0
  • 07.07.2016 19:00 – Slovan Bratislava – Partizani Tirana neh.
  • 07.07.2016 19:00 – HB Tórshavn – Levadia Tallinn 0:2
  • 07.07.2016 19:00 – Stabaek Fotball – Connah’s Quay FC 0:1
  • 07.07.2016 19:00 – Sūduva Marijampolė – FC Midtjylland 0:1
  • 07.07.2016 19:00 – Zaria Bălţi – Videoton FC 2:0
  • 07.07.2016 19:30 – Bala Town – AIK Solna 0:2
  • 07.07.2016 20:00 – Llandudno FC – IFK Göteborg 1:2
  • 07.07.2016 20:00 – Sileks Kratovo – FC Vaduz 1:2
  • 07.07.2016 20:00 – Šachtër Soligorsk – NSÍ Runavík 5:0
  • 07.07.2016 20:00 – KS Cracovia – FK Škendija 79 1:2
  • 07.07.2016 20:00 – Víkingur Gøta – FK Ventspils 0:2
  • 07.07.2016 20:00 – Vojvodina Novi Sad – Bokelj Kotor 5:0
  • 07.07.2016 20:00 – Hibernians FC – Spartak Trnava 0:3
  • 07.07.2016 20:30 – FC Lusitanos – NK Domžale 1:2
  • 07.07.2016 20:30 – SS Folgore – AEK Larnaka 1:3
  • 07.07.2016 20:45 – Cork City – Linfield FC 1:1
  • 07.07.2016 20:45 – Cliftonville FC – FC Differdange 03 2:0
  • 07.07.2016 20:45 – Glenavon FC – KR Reykjavík 0:6

1. předkolo – 1. zápasy

  • 28.06.2016 18:00 – Rabotnički Skopje – Budućnost Podgorica 1:1
  • 28.06.2016 18:00 – FK Käpäz – Dacia Kišiněv 0:0
  • 28.06.2016 18:00 – Partizani Tirana – Slovan Bratislava 0:0
  • 28.06.2016 20:45 – St. Patrick’s Athletic – Jeunesse Esch 1:0
  • 30.06.2016 16:00 – FK Aktobe – MTK Budapešť 1:1
  • 30.06.2016 16:00 – Dila Gori – Shirak Gyumri 1:0
  • 30.06.2016 17:00 – FK Ventspils – Víkingur Gøta 2:0
  • 30.06.2016 17:00 – UE Santa Coloma – Lokomotiva Záhřeb 1:3
  • 30.06.2016 17:00 – Admira Wacker Mödling – Spartak Myjava 1:1
  • 30.06.2016 17:30 – Bokelj Kotor – Vojvodina Novi Sad 1:1
  • 30.06.2016 18:00 – Balzan Youths – Neftçi Baku 0:2
  • 30.06.2016 18:00 – Sloboda Tuzla – Beitar Jeruzalém 0:0
  • 30.06.2016 18:00 – FK Atlantas – HJK Helsinky 0:2
  • 30.06.2016 18:00 – Dinamo Minsk – FK Spartaks 2:1
  • 30.06.2016 18:00 – FK Trakai – Nõmme Kalju 2:1
  • 30.06.2016 18:00 – Levadia Tallinn – HB Tórshavn 1:1
  • 30.06.2016 18:00 – Banants Jerevan – Omonia Nikósie 0:1
  • 30.06.2016 18:00 – Videoton FC – Zaria Bălţi 3:0
  • 30.06.2016 18:30 – AIK Solna – Bala Town 2:0
  • 30.06.2016 18:30 – Europa FC – Pyunik Jerevan 2:0
  • 30.06.2016 18:30 – Slavia Sofia – Zagłębie Lubin 1:0
  • 30.06.2016 18:30 – IFK Göteborg – Llandudno FC 5:0
  • 30.06.2016 19:00 – FK Qäbälä – FC Samtredia 5:1
  • 30.06.2016 19:00 – Zimbru Kišiněv – Chikhura Sachkhere 0:1
  • 30.06.2016 19:00 – FK Kukësi – Rudar Pljevlja 1:1
  • 30.06.2016 19:00 – FC Vaduz – Sileks Kratovo 3:1
  • 30.06.2016 19:00 – Široki Brijeg – Birkirkara FC 1:1
  • 30.06.2016 19:00 – FC Midtjylland – Sūduva Marijampolė 1:0
  • 30.06.2016 19:00 – FC Differdange 03 – Cliftonville FC 1:1
  • 30.06.2016 19:00 – Odds BK – IFK Mariehamn 2:0
  • 30.06.2016 19:00 – AEK Larnaka – SS Folgore 3:0
  • 30.06.2016 19:15 – Maccabi Tel-Aviv – ND Gorica 3:0
  • 30.06.2016 19:30 – Beroe Stara Zagora – Radnik Bijeljina 0:0
  • 30.06.2016 20:00 – NK Domžale – FC Lusitanos 3:1
  • 30.06.2016 20:00 – NSÍ Runavík – Šachtër Soligorsk 0:2
  • 30.06.2016 20:00 – Teuta Durrës – Kairat Almaty 0:1
  • 30.06.2016 20:15 – Connah’s Quay FC – Stabaek Fotball 0:0
  • 30.06.2016 20:15 – Spartak Trnava – Hibernians FC 3:0
  • 30.06.2016 20:30 – SP La Fiorita – Debreceni VSC 0:5
  • 30.06.2016 20:30 – FK Čukarički – Ordabasy Šymkent 3:0
  • 30.06.2016 20:45 – Aberdeen FC – Fola Esch 3:1
  • 30.06.2016 20:45 – Linfield FC – Cork City 0:1
  • 30.06.2016 21:00 – Heart of Midlothian – FC Infonet 2:1
  • 30.06.2016 21:00 – FK Škendija 79 – KS Cracovia 2:0
  • 30.06.2016 21:00 – Shamrock Rovers – RoPS Rovaniemi 0:2
  • 30.06.2016 21:15 – Breidablik UBK – FK Jelgava 2:3
  • 30.06.2016 21:15 – KR Reykjavík – Glenavon FC 2:1
  • 30.06.2016 23:00 – Valur Reykjavík – Brøndby IF 1:4
Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme