You can skip ad in 6s

Program ZOH 2018

Please log in or register to like posts.
Video

Zimní olympijské hry 2018, oficiálně XXIII. zimní olympijské hry (korejsky 평창 동계 올림픽), se budou konat v jihokorejském Pchjongčchangu. Slavnostní zahájení proběhne v pátek 9. února 2018, ukončení se pak uskuteční 25. února 2018.

V Jižní Koreji se uskuteční olympiáda již podruhé. První olympijské hry v této zemi proběhly v roce 1988 v hlavním městě Soulu.

Město Pchjongčchang tak bude třetí či čtvrté asijské město, které hostilo Zimní olympijské hry. První město bylo Sapporo v Japonsku v 1972 a druhé bylo Nagano také v Japonsku v 1998. Soči, kde se konaly Zimní olympijské hry 2014, může být dle různých výkladů počítáno jak do Evropy, tak do Asie

8. ÚNORA
Curling
00:05 Turnaj smíšených dvojic: dopolední program
11:05 Turnaj smíšených dvojic: večerní program
23:35 Turnaj smíšených dvojic: dopolední program
Skoky na lyžích
12:30 Individuální závod střední můstek: kvalifikace – muži

9. ÚNORA
Zahajovací ceremoniál
11:00 Zahajovací ceremoniál
Akrobatické lyžování
01:00 Jízda v boulích: kvalifikace – ženy
02:45 Jízda v boulích: kvalifikace – muži
Curling
04:35 Turnaj smíšených dvojic: odpolední program
Krasobruslení
02:00 Soutěž týmů: Krátký program sportovních dvojic
02:00 Soutěž týmů: Krátký program mužů

10. ÚNORA
Běh na lyžích
07:15 Skiatlon ženy: finále – ženy – Medailový závod
Biatlon
11:15 Sprint 7,5 km: finále – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj smíšených dvojic: dopolední program
11:05 Turnaj smíšených dvojic: večerní program
Rychlobruslení
11:00 3000 m: finále – ženy – Medailový závod
Saně
10:10 Individuální závod mužů, jízdy 1 a 2: 1. a 2. jízdy – muži
Short track
10:00 1500 m: finále – muži – Medailový závod
10:00 Štafeta 3000 m: kvalifikace – ženy
10:00 500 m: kvalifikace – ženy
Skoky na lyžích
12:35 Individuální závod střední můstek: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
01:00 Slopestyle: kvalifikace – muži

11. ÚNORA
Akrobatické lyžování
10:30 Jízda v boulích: 1. kolo – ženy
12:00 Jízda v boulích: 2. kolo – ženy – Medailový závod
Alpské lyžování
02:00 Sjezd: finále – muži – Medailový závod
Běh na lyžích
06:15 Skiatlon: finále – muži – Medailový závod
Biatlon
11:15 Sprint 10 km: finále – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj smíšených dvojic: dopolední program
11:05 Turnaj smíšených dvojic: Tie-break
Krasobruslení
02:00 Soutěž týmů: Krátký program tanečních párů
02:00 Soutěž týmů: Volné jízdy sportovních dvojic – Medailový závod
02:00 Soutěž týmů: Krátký program žen
Rychlobruslení
07:00 5000 m: finále – muži – Medailový závod
Saně
16:50 Individuální závod: 3. a 4. jízdy – muži – Medailový závod
Snowboarding
01:00 Slopestyle: finále – muži – Medailový závod
04:30 Slopestyle: kvalifikace – ženy

12. ÚNORA
Akrobatické lyžování
10:30 Jízda v boulích: 1. kolo – muži
12:00 Jízda v boulích: 2. kolo – muži – Medailový závod
Alpské lyžování
01:15 Obří slalom: 1. kolo – ženy
04:45 Obří slalom: 2. kolo – ženy – Medailový závod
Biatlon
10:10 Stíhací závod 10 km: finále – ženy – Medailový závod
12:00 Stíhací závod 12,5 km: finále – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj smíšených dvojic: 1. semifinále
11:05 Turnaj smíšených dvojic: 2. semifinále
Krasobruslení
02:00 Soutěž týmů: Volné jízdy žen – Medailový závod
02:00 Soutěž týmů: Volné jízdy mužů – Medailový závod
02:00 Soutěž týmů: Volné jízdy – Medailový závod
Rychlobruslení
12:30 1500 m: finále – ženy – Medailový závod
Saně
10:50 Individuální závod: 1. a 2. jízdy – ženy
Skoky na lyžích
12:50 Individuální závod střední můstek ženy: finále – ženy – Medailový závod
Snowboarding
01:00 Slopestyle: finále – ženy – Medailový závod
04:30 U rampa: kvalifikace – ženy

13. ÚNORA
Alpské lyžování
02:30 Superkombinace: 1. kolo – sjezd – muži
06:00 Superkombinace: 2. kolo – slalom – muži – Medailový závod
Běh na lyžích
08:30 Sprint: kvalifikace – muži
08:30 Sprint: kvalifikace – ženy
11:00 Sprint: finále – muži – Medailový závod
11:00 Sprint: finále – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj smíšených dvojic: o bronz – Medailový závod
11:05 Turnaj smíšených dvojic: finále – Medailový závod
Rychlobruslení
11:00 1500 m: finále – muži – Medailový závod
Saně
17:30 Individuální závod: 3. a 4. jízdy – ženy – Medailový závod
Short track
10:00 1000 m: kvalifikace – muži
10:00 500 m: finále – ženy – Medailový závod
10:00 Štafeta 5000 m: kvalifikace – muži
Snowboarding
01:00 U rampa: finále – ženy – Medailový závod
04:00 U rampa: kvalifikace – muži

14. ÚNORA
Alpské lyžování
01:15 Slalom: 1. kolo – ženy
04:45 Slalom: 2. kolo – ženy – Medailový závod
Biatlon
11:05 Vytrvalostní závod 15 km: finále – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj mužů: dopolední program – muži
05:05 Turnaj žen: odpolední program – ženy
11:05 Turnaj mužů: večerní program – muži
Krasobruslení
02:00 Sportovní dvojice: Krátký program
Lední hokej
13:10 Slovensko – Rusko (Kangnung)
13:10 USA – Slovinsko (Kwantong)
Rychlobruslení
10:00 1000 m: finále – ženy – Medailový závod
Saně
11:20 Dvojice: 1. a 2. jízdy – muži – Medailový závod
Severská kombinace
06:00 Individuální závod – skoky, střední můstek: závod – muži
08:45 Individuální závod – běh na lyžích, 10 km: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
01:30 U rampa: finále – muži – Medailový závod

15. ÚNORA
Akrobatické lyžování
11:00 Akrobatické skoky: kvalifikace – ženy
Alpské lyžování
02:00 Superobří slalom: finále – muži – Medailový závod
Běh na lyžích
06:30 10 km: finále – ženy – Medailový závod
Biatlon
11:00 Vytrvalostní závod 20 km: finále – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: dopolední program – ženy
05:05 Turnaj mužů: odpolední program – muži
11:05 Turnaj žen: večerní program – ženy
Krasobruslení
02:00 Sportovní dvojice: Volné jízdy – Medailový závod
Lední hokej
04:10 Finsko – Německo (Kangnung)
08:40 Norsko – Švédsko (Kangnung)
13:10 Česko – Jižní Korea (Kangnung)
13:10 Švýcarsko – Kanada (Kwantong)
Rychlobruslení
11:00 10000 m: finále – muži – Medailový závod
Saně
12:30 Týmová štafeta: finále – Medailový závod
Skeleton
01:00 Individuální závod mužů, jízdy 1 a 2: 1. a 2. jízdy – muži
Snowboarding
02:00 Snowboardcross: rozjížďka – muži
04:30 Snowboardcross: finále – muži – Medailový závod

16. ÚNORA
Akrobatické lyžování
11:00 Akrobatické skoky: finále – ženy – Medailový závod
Běh na lyžích
06:00 15 km: finále – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj mužů: dopolední program – muži
05:05 Turnaj žen: odpolední program – ženy
11:05 Turnaj mužů: večerní program – muži
Krasobruslení
02:00 Jednotlivci: Krátký program – muži
Lední hokej
04:10 USA – Slovensko (Kangnung)
08:40 Rusko – Slovinsko (Kangnung)
13:10 Finsko – Norsko (Kangnung)
13:10 Švédsko – Německo (Kwantong)
Rychlobruslení
11:00 5000 m: finále – ženy – Medailový závod
Skeleton
00:30 Individuální závod mužů, jízdy 3 a 4: Třetí a čtvrté jízdy – Medailový závod
00:30 Individuální závod: 3. a 4. jízdy – muži – Medailový závod
11:20 Individuální závod: 1. a 2. jízdy – ženy
Skoky na lyžích
12:30 Individuální závod velký můstek: kvalifikace – muži
Snowboarding
01:00 Snowboardcross: rozjížďka – ženy
03:15 Snowboardcross: finále – ženy – Medailový závod

17. ÚNORA

Akrobatické lyžování
01:00 Slopestyle: kvalifikace – ženy
04:00 Slopestyle: finále – ženy – Medailový závod
11:00 Akrobatické skoky: kvalifikace – muži
Alpské lyžování
02:00 Superobří slalom: finále – ženy – Medailový závod
Běh na lyžích
09:30 Štafeta 4 × 5 km: finále – ženy – Medailový závod
Biatlon
11:15 Závod s hromadným startem 12,5 km: finále – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: dopolední program – ženy
05:05 Turnaj mužů: odpolední program – muži
11:05 Turnaj žen: večerní program – ženy
Krasobruslení
02:00 Jednotlivci: Volné jízdy – muži – Medailový závod
Lední hokej
04:10 Kanada – Česko (Kangnung)
08:40 Jižní Korea – Švýcarsko (Kangnung)
13:10 Rusko – USA (Kangnung)
13:10 Slovinsko – Slovensko (Kwantong)
Short track
10:00 1000 m: finále – muži – Medailový závod
10:00 1500 m: finále – ženy – Medailový závod
Skeleton
11:20 Individuální závod žen, jízdy 3 a 4: Třetí a čtvrté jízdy – Medailový závod
11:20 Individuální závod: 3. a 4. jízdy – ženy – Medailový závod
Skoky na lyžích
12:30 Individuální závod velký můstek: finále – muži – Medailový závod

18. ÚNORA
Akrobatické lyžování
01:00 Slopestyle: kvalifikace – muži
04:15 Slopestyle: finále – muži – Medailový závod
11:00 Akrobatické skoky: finále – muži – Medailový závod
Alpské lyžování
01:15 Obří slalom: 1. kolo – muži
04:45 Obří slalom: 2. kolo – muži – Medailový závod
Běh na lyžích
06:15 Štafeta 4 × 10 km: finále – muži – Medailový závod
Biatlon
11:15 Závod s hromadným startem 15 km: finále – muži – Medailový závod
Boby
11:05 Dvojbob: 1. a 2. jízdy – muži
Curling
00:05 Turnaj mužů: dopolední program – muži
05:05 Turnaj žen: odpolední program – ženy
11:05 Turnaj mužů: večerní program – muži
Lední hokej
04:10 Německo – Norsko (Kangnung)
08:40 Česko – Švýcarsko (Kangnung)
13:10 Kanada – Jižní Korea (Kangnung)
13:10 Švédsko – Finsko (Kwantong)
Rychlobruslení
11:00 Závod družstev: kvalifikace – muži
11:00 500 m: finále – ženy – Medailový závod

19. ÚNORA
Akrobatické lyžování
01:00 U rampa: kvalifikace – ženy
Boby
11:05 Dvojbob: 3. a 4. jízdy – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: dopolední program – ženy
05:05 Turnaj mužů: odpolední program – muži
11:05 Turnaj žen: večerní program – ženy
Krasobruslení
02:00 Taneční páry: Krátký program
Rychlobruslení
11:00 Závod družstev: kvalifikace – ženy
11:00 500 m: finále – muži – Medailový závod
Skoky na lyžích
12:30 Týmový závod velký můstek: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
00:30 Big Air: kvalifikace – ženy

20. ÚNORA
Akrobatické lyžování
01:30 U rampa: finále – ženy – Medailový závod
04:00 U rampa: kvalifikace – muži
Biatlon
11:15 Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km: finále – Medailový závod
Boby
11:50 Dvojbob: rozjížďka
11:50 Dvojbob: 1. a 2. jízdy – ženy
Curling
00:05 Turnaj mužů: dopolední program – muži
05:05 Turnaj žen: odpolední program – ženy
11:05 Turnaj mužů: večerní program – muži
Krasobruslení
02:00 Taneční páry: Volné jízdy – Medailový závod
Lední hokej
04:10 Kvalifikace o play off (Kangnung)
08:40 Kvalifikace o play off (Kangnung)
13:10 Kvalifikace o play off (Kangnung)
13:10 Kvalifikace o play off (Kwantong)
Severská kombinace
10:00 Individuální závod – skoky, velký můstek: závod – muži
12:45 Individuální závod – běh na lyžích, 10 km: finále – muži – Medailový závod
Short track
10:00 Štafeta 3000 m: finále – ženy – Medailový závod
10:00 500 m: kvalifikace – muži
10:00 1000 m: kvalifikace – ženy

21. ÚNORA

Akrobatické lyžování
02:30 Skikros: kvalifikace – muži
04:15 Skikros: finále – muži – Medailový závod
Alpské lyžování
02:00 Sjezd: finále – ženy – Medailový závod
Běh na lyžích
08:00 Týmový sprint: finále – muži – Medailový závod
10:00 Týmový sprint: finále – ženy – Medailový závod
Boby
11:40 Dvojbob: 3. a 4. jízdy – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: dopolední program – ženy
05:05 Turnaj mužů: odpolední program – muži
11:05 Turnaj žen: večerní program – ženy
Krasobruslení
02:00 Jednotlivci: Krátký program – ženy
Lední hokej
04:10 Čtvrtfinále (Kangnung)
08:40 Čtvrtfinále (Kangnung)
13:10 Čtvrtfinále (Kangnung)
13:10 Čtvrtfinále (Kwantong)
Rychlobruslení
11:00 Závod družstev: finále – ženy – Medailový závod
11:00 Závod družstev: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
00:30 Big Air: kvalifikace – muži

22. ÚNORA
Akrobatické lyžování
02:30 U rampa: finále – muži – Medailový závod
Alpské lyžování
01:15 Slalom: 1. kolo – muži
04:45 Slalom: 2. kolo – muži – Medailový závod
Biatlon
18:15 Štafeta 4 × 6 km: finále – ženy – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: tie-break – ženy
00:05 Turnaj mužů: tie-break – muži
11:05 Turnaj mužů: semifinále – muži
Krasobruslení
02:00 Jednotlivci: Volné jízdy – ženy – Medailový závod
Severská kombinace
07:30 Týmový závod – skoky, velký můstek: závod – muži
10:20 Týmový závod – běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km: finále – muži – Medailový závod
Short track
10:00 Štafeta 5000 m: finále – muži – Medailový závod
10:00 1000 m: finále – ženy – Medailový závod
10:00 500 m: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
03:00 Paralelní obří slalom: kvalifikace – muži
03:00 Paralelní obří slalom: kvalifikace – ženy

23. ÚNORA
Akrobatické lyžování
02:30 Skikros: rozjížďka – ženy
04:15 Skikros: finále – ženy – Medailový závod
Alpské lyžování
02:00 Superkombinace: 1. kolo – sjezd – ženy
05:30 Superkombinace: 2. kolo – slalom – ženy – Medailový závod
Biatlon
20:15 Štafeta 4 × 7,5 km: finále – muži – Medailový závod
Curling
06:35 Turnaj mužů: o bronz – muži – Medailový závod
11:05 Turnaj žen: semifinále – ženy
Lední hokej
08:40 Semifinále (Kangnung)
13:10 Semifinále (Kangnung)
Rychlobruslení
10:00 1000 m: finále – muži – Medailový závod
Snowboarding
00:30 Big Air: finále – ženy – Medailový závod

24. ÚNORA
Alpské lyžování
02:00 Týmová soutěž: finále – Medailový závod
Běh na lyžích
05:00 50 km: finále – muži – Medailový závod
Boby
00:30 Čtyřbob: 1. a 2. jízdy – muži
Curling
06:35 Turnaj mužů: finále – muži – Medailový závod
11:05 Turnaj žen: o bronz – ženy – Medailový závod
Lední hokej
13:10 Utkání o bronz (Kangnung) – Medailový závod
Rychlobruslení
11:00 Závod s hromadným startem: finále – muži – Medailový závod
11:00 Závod s hromadným startem: finále – ženy – Medailový závod
Snowboarding
01:00 Big Air: finále – muži – Medailový závod
03:00 Paralelní obří slalom: finále – muži – Medailový závod
03:00 Paralelní obří slalom: finále – ženy – Medailový závod

25. ÚNORA

Běh na lyžích
06:15 30 km: finále – ženy – Medailový závod
Boby
00:30 Čtyřbob: 3. a 4. jízdy – muži – Medailový závod
Curling
00:05 Turnaj žen: finále – ženy – Medailový závod
Krasobruslení
01:30 Gala exhibice: závod
Lední hokej
05:10 Finále (Kangnung) – Medailový závod
Závěrečný ceremoniál
11:00 Závěrečný ceremoniál

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme