RECEPT : Džus, který potlačuje únavu a vrací energii

Dnes vám ukážeme jeden skvělý recept. Doporučuje se lidem, kteří trpí chronickou únavou a potřebují si obnovit svou životní sílu a energii.
Kromě toho podpoří i celkovou imunitu, zvýší počet červených krvinek a také potlačí tělesné záněty. Záněty a hlavně ty chronické bývají často příčinou vyčerpanosti a únavy.

 

Zdravotní přínosy džusu

Dlouhá desetiletí se doporučuje hlavně lidem po absolvování chemoterapie, kteří trpí extrémní vyčerpaností, oslabeným imunitním systémem a vysokou mírou toxicity těla.

Hrozné destrukční následky chemoterepie sice nedokáže zcela napravit (to nedokáže nic), ovšem dokáže výrazně zkvalitnit kvalitu života pacientů.

Jelikož má silné detoxikační účinky, pomáhá z těla odstranit zbytky toxinů a odumřelých tkání, které po sobě zanechala těžká léčba.

Mnozí lidé, když ho jednou začnou konzumovat, pro jeho úžasné zdravotní přínosy s ním už nedokážou přestat. Proto o něm někteří i často říkají, že dokáže doslova probudit i mrtvé.

Uvedené důvody však neznamenají, že džus se hodí pouze pro lidi po chemoterapii nebo s jinými s zdravotními problémy.

Pít ho samozřejmě mohou i zdraví lidé, kteří si chtějí zdraví udržet, případně ještě zvýšit svou vitalitu.

Proto, pokud se cítíte vyčerpaní, máte nedostatek energie nebo se cítíte melancholičtí, tento džus je zřejmě přesně to, co opravdu potřebujete.

 

 

 

ingredience

K výrobě tohoto životabudiče budete potřebovat následující suroviny:

 • 200 gramů červené řepy
 • 200 gramů mrkve
 • 1 citron
 • 1 pomeranč
 • 1 jablko
 • med (volitelné)

Příprava

 1. Nejprve očistěte mrkev, jablko a červenou řepu a následně je odšťavněte v odšťavňovači.
 2. Pak vymačkejte šťávu z citronu a pomeranče.
 3. Nyní smíchejte vše dohromady.
 4. Pokud chcete, přidejte do toho i 2 až 3 čajové lžičky medu na doslazení a pro vylepšení chuti.
 5. Znovu zamíchejte, aby se med v džusu zcela rozpustil.Nejlepší je si džus připravit vždy čerstvý – takto se v něm zachová maximum vitamínů a enzymů.Nespotřebovanou část však udržujte ve skleněné láhvi a v chladničce, ne však déle než 12 hodin.Nejlepšího efektu dosáhnete, pokud budete tento džus pít před jídlem na prázdný žaludek. Nejlépe ráno, případně před obědem nebo před večeří.Při akutní únavě užívejte podle potřeby do jejího ústupu.

  V případě chronické únavy nebo jiných zdravotních potíží užívejte 2 až 3 sklenice denně po dobu 1 týdne, pak si dejte týden pauzu a následně kúru znovu opakujte.

 

 

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE