You can skip ad in 6s

SPORT 2018

Please log in or register to like posts.
Video

ÚNOR
9.-25. 2.
ZOH 2018 Korea – kompletní program najdete ZDE »
Pchjončang/Korea
9. 2. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
10. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/7,5km + 7,5km skiatlon ženy
BIATLON/sprint žen
RYCHLOBRUSLENÍ/3000m ženy
SHORT TRACK/1500m muži
SKOKY NA LYŽÍCH/střední můstek muži
11. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/sjezd muži
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/15km + 715km skiatlon muži
BIATLON/sprint muži
FREESTYLE/boule ženy
RYCHLOBRUSLENÍ/5000m muži
SANĚ/muži
SNOWBOARDING/slopestyle muži
12. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/obří slalom ženy
BIATLON/stíhačka ženy
BIATLON/stíhačka muži
FREESTYLE/BOULE muži
KRASOBRUSLENÍ/volná jízda muži + ženy + tance
RYCHLOBRUSLENÍ/1500m ženy
SKOKY NA LYŽÍCH/střední můstek ženy
SNOWBOARDING/slopestyle ženy
13. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/kombinace muži
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/sprint klasicky muži + ženy
CURLING/smíšené dvojice finále
RYCHLOBRUSLENÍ/1500m muži
SANĚ/ženy
SHORT TRACK/500m ženy
SNOWBOARDING/u rampa ženy
14. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/slalom ženy
BIATLON/vytrvalostní závod muži
HOKEJ: Slovensko-Rusko
USA-Slovinsko
RYCHLOBRUSLENÍ/1000m ženy
SANĚ/dvojice
SEVERSKÁ KOMBINACE/závod muži
SNOWBOARDING/u rampa muži
15. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/super G muži
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/10km volně ženy
BIATLON/vytrvalostní závod ženy
HOKEJ: Korea-ČESKO
Finsko-Německo
Norsko-Švédsko
Švýcarsko-Kanada
KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy párů
RYCHLOBRUSLENÍ/1000m muži
SANĚ/týmy
SNOWBOARDING/snowboardcross muži
16. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/10km volně muži
FREESTYLE/akrobatické skoky ženy
HOKEJ: USA-Slovensko
Rusko-Slovinsko
Finsko-Norsko
Švédsko-Německo
RYCHLOBRUSLENÍ/5000m ženy
SKELETON/muži
SNOWBOARDING/snowboardcross ženy
17. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/super G ženy
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/štafety ženy
BIATLON/hromadný start ženy
FREESTYLE/slopestyle ženy
HOKEJ: ČESKO-Kanada
Korea-Švýcarsko
Rusko-USA
Slovensko-Slovinsko
KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy muži
SHORT TRACK/1500m muži + 1000m ženy
SKELETON/ženy
SKOKY NA LYŽÍCH/velký můstek muži
18. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/obří slalom muži
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/štafety muži
BIATLON/hromadný start muži
FREESTYLE/akrobatické skoky + slopestyle muži
HOKEJ: ČESKO-Švýcarsko
Německo-Norsko
Kanada-Korea
Švédsko-Finsko
19. 2. BOBY/dvojbob muži
20. 2. BIATLON/smíšené štafety
FREESTYLE/u rampa ženy
HOKEJ: osmifinále
KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy tance
SHORT TRACK/3000m ženy
SEVERSKÁ KOMBINACE/závod muži
21.2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/sjezd ženy
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/týmový sprint
BOBY/dvojbob žen
FREESTYLE/skicross muži
HOKEJ: čtvrtfinále
RYCHLOBRUSLENÍ/stíhací závod družstev
22. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/slalom muži
BIATLON/štafety ženy
FREESTYLE/u rampa muži
SHORT TRACK/500m muži + 1000m ženy + 5000m štafety muži
SEVERSKÁ KOMBINACE/týmový závod
23. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/kombinace ženy
BIATLON/štafety muži
CURLING/o 3. místo muži + semifinále ženy
FREESTYLE/skicross ženy
HOKEJ: semifinále
KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy ženy
RYCHLOBRUSLENÍ/1000m muži
SNOWBOARDING/big air
24. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/týmový závod
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/50km muži
CURLING/finále muži + o 3. místo ženy
HOKEJ: o 3. místo
SNOWBOARDING/slalomy
RYCHLOBRUSLENÍ/závod s hromadným startem
25. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/30km ženy
BOBY/čtyřbob muži
CURLING/finále ženy
HOKEJ: finále
SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ

FOTBAL 13.-14. 2. START PLAY OFF LIGY MISTRŮ
15. 2. START PLAY OFF EVROPSKÉ LIGY
16. 2. START JARNÍ ČÁSTI HET LIGY

6. 2. FINÁLE LIGY MISTRŮ

TENIS 2.-4. 2. DAVIS CUP 1. KOLO
2.-4. 2. DAVIS CUP EURO-AFRICKÁ ZÓNA/soupeř pro Česko
10.-11. 2. FED CUP ČTVRTFINÁLE/ČESKO-ŠVÝCARSKO PRAHA/OSTRAVA???

AMERICKÝ FOTBAL 4.2. SUPER BOWL Minneapolis/USA

BADMINTON 13.-18. 2. ME týmů Kazaň/Rusko

CYKLISTIKA 3.-4. 2. MS V CYKLOKROSU Valkenburg/Nizozemí
28. 2.-4. 3. MS NA DRÁZE Apeldoorn/Nizozemí

LYŽOVÁNÍ 1.-4. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Ga-Pa/Německo
16.-18. 2. JIZERSKÁ PADESÁTKA
26. 2.-4. 3. MS juniorů v biatlonu Otepää/Estonsko
2.-4. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy Hinzenbach/Rakousko
2.-4. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Willingen/Německo
3.-4. 2. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Hakuba/Japonsko
2.-4. 2. SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS Feldberg/Německo

MOTORISMUS 16.-18. 2. WRC ŠVÉDSKÁ RALLY

POZEMNÍ HOKEJ 7.-11. 2. MS v hale Berlín/Německo

SPORT. STŘELBA 16.-26. 2. ME STŘELBA 10m Györ/Maďarsko


↓↓↓Pokračujte na další měsíc zde ↓↓↓

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme