Tenhle mladík má přes bicák 65 cm.
Kirill Tereshin, který se narodil v Rusku, hazarduje s extrémně nebezpečnými chemikáliemi a začíná se to podepisovat na jeho zdraví. Bývalý voják se pomalu ale jistě mění na Pepka námořníka.

Tereshin si pravidelně vpichoval synthol a lékaři ho varovali, že takový zásah do organismu může způsobit trvalé poškození nervů. Odkdy začal se svou snahou přeměnit se na chodící horu umělých svalů vpíchl si do těla litry chemikálie.

Lékaři také říkají, že Tereshinov obsesivní návyk může způsobit mozkovou příhodu, ze které se pravděpodobně nikdy nezotaví.

Pokud se Tereshin rozhodne pokračovat s tímto zlozvykem, jeho tělo to nemusí zvládnout a v takovém případě bude nutné ruce amputovat.

„Amputace rukou je v budoucnu velmi pravděpodobná,“ vysvětlil profesor Evgene Lilin.

„Vstříknutý synhol nebo jeho ekvivalent zůstane v jeho svalech následujících pět až sedm let, i kdyby s tím ihned přestal,“ pokračoval lyľiny.

Ale proč to Tereshin dělá, když si plně uvědomuje všechny alarmující rizika? Zaprvé se mu líbí, ale jeho druhý důvod je ještě povrchnější.

Přiznal se, že chce výrazně zvýšit počet svých followerů na Instagramu, přičemž chce přesáhnout hranici jednoho milionu. Podle 21-letého Rusa za měsíc získal na Instagram více než 106 000 nových sledovatelů.

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE