You can skip ad in 5s

VIDEO : Barbora Špotáková vyhrála soutěž oštěpařek na Diamantové lize v Londýně

Please log in or register to like posts.
Video

Barbora Špotáková vyhrála soutěž oštěpařek na Diamantové lize v Londýně. Ve svém letošním maximu a rekordu mítinku 68,26 metru oplatila čtvrteční porážku z Lausanne Chorvatce Saře Kolakové (67,83).

Výsledky mítinku atletické Diamantové ligy v Londýně

Muži:

200 m (vítr -0,7 m/s): 1. Webb 20,13, 2. Kerley 20,24, 3. Young (všichni USA) 20,24.

800 m: 1. Amos (Botsw.) 1:43,18, 2. Brazier (USA) 1:43,95, 3. Kiprop (Keňa) 1:44,43.

110 m př. (0,0 m/s): 1. A. Merritt (USA) 13,09, 2. Trajkovič (Kypr) 13,25, 3. Brathwaite (Barb.) 13,27.

400 m př.: 1. Clement (USA) 48,02, 2. McMaster (Brit. Pan. ostr.) 48,12, 3. Copello (Tur.) 48,24.

Disk: 1. Stahl (Švéd.) 66,73, 2. Dacres (Jam.) 66,66, 3. Milanov (Belg.) 66,65.

Ženy:

100 m (-1,4 m/s): 1. Thompsonová (Jam.) 10,94, 2. Schippersová (Niz.) 10,97, 3. Okagbareová-Ighoteguonorová (Nig.) 10,99.

400 m: 1. Felixová 49,65, 2. Okolová 50,29, 3. Lettleová (všechny USA) 50,40.

Míle: 1. Obiriová (Keňa) 4:16,56, 2. Muirová (Brit.) 4:18,03, 3. Chebetová (Keňa) 4:19,55.

100 m př. (+0,2 m/s): 1. Harrisonová (USA) 12,39, 2. Pearsonová (Austr.) 12,48, 3. Nelvisová (USA) 12,62.

Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 200, 2. Cunninghamová (USA) 197, 3. Kinseyová (Švéd.) 194, 4. Hrubá (ČR) 194.

Tyč: 1. Stefanídiová (Řec.) 481, 2. Büchlerová (Švýc.) 473, 3. Meijerová (Švéd.) 465.

Dálka: 1. Bartolettaová (USA) 701, 2. Španovičová (Srb.) 688, 3. Strattonová (Austr.) 679.

Oštěp: 1. Špotáková (ČR) 68,26, 2. Kolaková (Chorv.) 67,83, 3. Ratejová (Slovin.) 64,85.

Další disciplíny:

Muži:

100 m (+0,3 m/s): 1. Ujah 10,02, 2. Dasaoulu (oba Brit.) 10,06, 3. Young (USA) 10,07.

400 m: 1. Cherry 45,02, 2. McQuay (oba USA) 45,29, 3. Cowan (Brit.) 45,36.

1500 m: 1. O’Hare (Brit.) 3:34,75, 2. Kibet (Keňa) 3:34,88, 3. F. Ingebrigtsen (Nor.) 3:34,91.

3000 m: 1. Farah (Brit.) 7:35,15, 2. Mechaal (Šp.) 7:36,32, 3. Butchart (Brit.) 7:36,32.

Dálka: 1. Henderson 817, 2. Hartfield 799, 3. Dendy (všichni USA) 795, …7. Juška (ČR) 771.

Ženy:

800 m: 1. Lipseyová (USA) 1:59,43, 2. Oskanová-Clarkeová (Brit.) 1:59,82, 3. Hynneová (Nor.) 1:59,87.

400 m př.: 1. Russellová (Jam.) 54,02, 2. Tateová (USA) 54,59, 3. Nelová (JAR) 54,73.

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme