Video : Barcelona zvítězila nad Valencií 4:2 a z druhého místa ztrácí na vedoucí Real Madrid dva body.

Please log in or register to like posts.
News

Valencie začala v Barceloně dobře a po půlhodině hry se dostala do vedení, když Parejův rohový kop hlavou zužitkoval Mangala. Domácí ale po chvíli vyrovnali po jednoduché akci, kdy Neymar vhodil míč do hřiště a nehlídaný Suárez překonal gólmana Alvese.

Katalánský celek završil obrat v 45. minutě. Střelec valencijské branky Mangala přidržel ve vápně Suáreze a po druhé žluté kartě musel opustit hřiště. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Messi, avšak vzápětí na druhé straně skóroval El Haddadi, jenž ve Valencii hostuje právě z Barcelony.

Do druhé půle šli domácí v přesilovce a využili ji už po sedmi minutách, když se podruhé prosadil Messi. Argentinský kanonýr dal 41. soutěžní branku v sezoně. Vstřelit minimálně čtyřicet gólů se mu za Barcelonu povedlo v osmém ročníku po sobě.

Skóre uzavřel v předposlední minutě střídající Gomes, který do katalánského velkoklubu v létě přestoupil právě z Valencie. Barcelona vyhrála sedmé domácí utkání za sebou.

Španělská fotbalová liga – 28. kolo:

Eibar – Espaňol Barcelona 1:1 (20. Kike – 50. Jurado), Bilbao – Real Madrid 1:2 (65. Aduriz – 25. Benzema, 68. Casemiro), Alavés – San Sebastian 1:0 (44. Deyverson), Betis Sevilla – Pamplona 2:0 (4. Navarro, 28. Castro), Leganés – Málaga 0:0, Atlético Madrid – FC Sevilla 3:1 (37. Godín, 61. Griezmann, 77. Koke – 85. Correa), La Coruňa – Vigo 0:1 (74. Aspas), FC Barcelona – Valencie 4:2 (45. z pen. a 52. Messi, 35. Suárez, 89. Gomes – 29. Mangala, 45.+1 El Haddadi).