Video : Brutální zranění v anglické lize: záložník Hullu praskla lebka!

Fotbal občas pořádně bolí. O víkendu se o tom přesvědčil i záložník Hull City Ryan Mason, kterému po hlavičkovém souboji praskla lebka!

Ve včerejším utkání 22.kola anglické Premier League si změřili síly celky Chelsea Londýn a Hull City. Úvod utkání však poznamenalo nepříjemné zranění. V hlavičkovém souboji se totiž srazil obránce Chelsea Gary Cahill se záložníkem Hullu Ryanem Masonem. 25letému záložníkovi hostujícího mužstva dokonce praskla při tomto incidentu lebka!

Oba hráči byli po nepříjemném střetu ošetřování, ale zatímco Mason musel nuceně střídat a na hřišti ho nahradil Meyler, Gary Cahill zápas dohrál a dokonce v 81.minutě gólem zpečetil skóre utkání na konečných 2: 0 pro Chelsea. Trošku ironicky vsítil Cahill svůj 3.přesný zásah v sezóně hlavou.

V článku níže najdete dvě videa ze zmíněného hlavičkového souboje Cahilla s Masonem. V tom prvním vidíte jen krátkou ukázku brutální srážky. V tom druhém vidíte celý, několikaminutový průběh MASONOVA ošetřování a následného odchodu z trávníku.

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE