You can skip ad in 6s

Video : Čeští hokejisté porazili v prvním zápase na mistrovství světa Slovensko 3:2 v prodloužení

Please log in or register to like posts.
Video

Čeští hokejisté porazili v prvním zápase na mistrovství světa v Kodani Slovensko 3:2 v prodloužení. Svěřenci trenéra Josefa Jandače v utkání po gólech v oslabení dvakrát prohrávali, ale Martin Nečas premiérovou brankou v reprezentaci v power play deset sekund před koncem normální hrací doby vyrovnal a v čase 62:09 rozhodl Dmitrij Jaškin.

16:15 Švédsko – Česko ŽIVĚ ZDE

ČR – Slovensko 3:2 v prodl. (0:1, 1:1, 1:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 22. D. Kubalík (Nestrašil, Jaškin), 60. Nečas (D. Kubalík), 63. Jaškin (Polášek, Nestrašil) – 8. Krištof (Sekera, Nagy), 26. Sekera (Nagy). Rozhodčí: Kaukokari (Fin.), Mayer (USA) – Malmqvist (Švéd.), McCrank (Kan.). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. Diváci: 12.490.

ČR: Francouz – Gudas, Jordán, Sklenička, Moravčík, Šulák, Polášek, Hronek – Hyka, Faksa, Červenka – Nestrašil, Nečas, Jaškin – Řepík, Plekanec, D. Kubalík – Chytil, Horák, Kousal. Trenéři: Josef Jandač, Jiří Kalous, Václav Prospal a Jaroslav Špaček.

Slovensko: Čiliak – Čajkovský, Sekera, Ďaloga, Graňák, Jaroš, Jánošík, Fehérváry – Jurčo, Krištof, Nagy – Bakoš, J. Mikúš, Haščák – Svitana, Buc, D. Bondra – Skalický, Marcinko, Cingel. Trenéři: Craig Ramsay, Vladimír Országh a Róbert Petrovický.