You can skip ad in 6s

Video : Čeští hokejisté porazili ve čtvrtém zápase na mistrovství světa Rusko 4:3 v prodloužení.

Please log in or register to like posts.
Video

Čeští hokejisté porazili ve čtvrtém zápase na mistrovství světa v Kodani Rusko 4:3 v prodloužení. Dramatický duel proti olympijským vítězům z Pchjongčchangu rozhodl v čase 63:23 svým druhým gólem v utkání David Pastrňák.

Česká republika – Rusko 4:3 v prodloužení (2:1, 1:2, 0:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 15. Krejčí (Jaškin, Gudas), 19. Jaškin (Pastrňák, Krejčí), 25. Pastrňák (Krejčí) – 2. Něstěrov (Barabanov, Kablukov), 21. Grigorenko (Bučněvič, Anisimov), 26. Barabanov (Zajcev, Šalunov). Rozhodčí: Iverson (Kan.), Öhlund (Švéd.) – Davis (USA), Vanoosten (Kan.).

ČR: Rittich – Gudas, Šulák, Hronek, Moravčík, D. Sklenička, Jordán, Polášek – Hyka, Faksa, Červenka – Řepík, Nečas, D. Kubalík – Pastrňák, Krejčí, Jaškin – Nestrašil, Plekanec, Horák. Trenéři: Josef Jandač, Jiří Kalous, Václav Prospal a Jaroslav Špaček.

Rusko: Košečkin – Gavrikov, Kiselevič, Něstěrov, Zajcev, Trjamkin, Chafizullin, Jakovlev – Michejev, Andronov, Mamin – Dadonov, Dacjuk, Kaprizov – Bučněvič, Anisimov, Grigorenko – Šalunov, Kablukov, Barabanov. Trenéři: Ilja Vorobjov, Alexej Žamnov, Igor Nikitin, Alexej Kudašov a Anvar Gatijatulin.