You can skip ad in 5s

Video : Karolína Plíšková v Indian Wells porazila Španělku Garbiñe Muguruzaovou a postoupila do semifinále

Please log in or register to like posts.
Video

Karolína Plíšková se na turnaji v Indian Wells představí v semifinále! Česká hráčka vstoupila do utkání výborně, vedla 4:1 a mířila za rychle získanou sadou. Protihráčka ale bojovala, vzala si zpátky podání a snížila na 3:4, přesto dalším ztraceným servisem mohla Plíšková ukončit set. To se jí nepovedlo a za stavu 5:6 musela bojovat o zkrácenou hru. Vydařilo se to náramně. Dvanáctý gem čtyřiadvacetiletá hráčka získala a v tie-breaku vyhrála 7:2.
Na úvod druhého setu měla Karolína sedm brejkbolů, ani jeden však nedokázala využít. I tak ale získala v tomto setu vedení 5:2 a dvakrát mohla ukončit zápas. Ve druhém případě měla dokonce stav 40:15, ale utkání pokračovalo dále až dospělo do tie-breaku. V něm měla více štěstí Češka, která i díky dvojchybě Muguruzaové při mečbolu zvítězila 7:5.