Video : Liverpool v Lize mistrů jasně zdolal Manchester City 3:0

Skvělý produktivní výkon v prvním poločase a takticky zvládnutá druhá půle. Takto nějak se dá specifikovat výkon Liverpoolu, jenž vynuloval Manchester City a po výhře 3:0 je velice blízko k postupu do semifinále Ligy mistrů!

Pojďme ale od začátku. The Reds se dostali brzy do vedení, ve dvanácté minutě se prosadil Mohamed Salah, kterého v následujících devatenácti minutách doplnili také Alex Oxlade-Chamberlain a Sadio Mané. Po skvělém poločase byl stav 3:0.

Jürgen Klopp následně věděl, že pokračovat v útočení by byla sebevražda. Německý kouč tak hru stáhl a Liverpool svého soupeře, který byl ve druhém poločase hodně aktivní na míči, do ničeho nepustil. Citizens dokonce nevystřelili ani jednou na branku!

Výsledky dnešních úvodních zápasů čtvrtfinále Ligy mistrů: Video zde : Barcelona – AS Řím 4:1 (38. vlastní De Rossi, 55. vlastní Manolas, 59. Piqué, 87. L. Suárez – 80. Džeko), Liverpool – Manchester City 3:0 (12. Salah, 21. Oxlade-Chamberlain, 31. Mané).