Video: Nejlepší zákroky MS v hokeji 2018

Nejlepší brankařské zákroky MS v hokeji 2018

Rakouský gólman David Madlener v utkání proti týmu Švédska lapačkou zastavil švédskou střelu, i když už byl v podstatě překonán. Naopak švédský gólman Magnus Hellberg vychytal jasnou tutovku Slovákům, když se v sedě roztáhl přes celé brankoviště. V utkání stříbrných Švýcarů s Rakušany, zachránil skvělým zákrokem holí kontaktní skóre rakouský gólman Bernhard Starkbaum.

Slovenský gólman zastavil střelu Dadonova. Švéd Nilsson byl v prodloužení finále skvěle připravený proti švýcarskému střelci Patriku Fialovi. Svým rychlým přemístěním zabránil gólu český gólman Rittich, který vychytal střelu Zaitseva – to bylo v zápase, kde Rusko poprvé na turnaji nevyhrálo a zářili Davidové – Pastrňák s Krejčím.

Proti Červenkovo střele, kdy šel sám na brankáře, sáhl výborně francouzský brankář Ylönen a neméně úspěšný byl dánský gólman v samostatných nájezdech proti Německu, které vychytal.

Mohli bychom jmenovat další a další skvělé zákroky brankáŕů na letošním MS, ale ty si prohlédněte ve videu. Stejně jako nejdůležitější vychytaný nájezd, a to ten poslední ve finálových samostatných nájezdech, který za stavu 2:1 pro Švédsko vychytal Nilsson a Švédsko se stalo Mistry světa 2018.

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE