Video : Největší překvapení tohoto MS je na světě .Německo překvapivě končí ve skupině

Německo tentokráte nespasil Toni Kroos a ani nikdo jiný. Asi největší překvapení tohoto MS je na světě. Pravda je ta, že Němci si zkrátka postoupit nezasloužili. K dnešním duelu s Koreou nepřistoupili vůbec dobře, v prvním poločase si nevypracovali větší šanci a bezbranková remíza odpovídala tomu, co se dělo na hřišti.

Ve druhém dějství poté zhruba od 70. minuty obhájce titulu tlačil svého soupeře, ale například Hummels se několikrát hlavou prosadit nedokázal. Němcům pomohl také střídající Gómez. Jenže Hjon-u prostě balón do sítě nepustil a tohle utkání si bude pamatovat do konce života.

Stejně jako většina Korejců. Ti, ačkoliv (asi) věděli, že Švédové vedou v souběžně hraném duelu nad Mexikem, tak ukázali skvělou vůli po úspěchu.

Ten se dostavil. Němci nejprve neubránili roh a poté už při hře vabank s Neuerem k poli trestala Korea do prázdné branky.

Výsledek odpoledního klání MS: Jižní Korea – Německo 2:0 (90+1. Kim, 90+5. Son).