VIDEO: Neporazitelný šípkar van Gerwen opět exceloval. Zastaví ho někdo?

Nic se nemění, neohroženým králem šipek je Holanďan Michael van Gerwen. Jeho dominance z roku 2016 se promítla i do roku 2017, kdy ovládl hned úvodní velké akci nové sezóny .

Fenomenální holandský šípkař Michael van Gerwen měl fantastický rok 2016, kdy vyhrál všech devět vrcholů sezóny. Na přelomu let zvítězil i na Mistrovství světa PDC a ve výborných výkonech pokračuje i v novém roce 2017. Zahajovací velký turnaj nazýván „The Masters“, jehož se účastní šestnáct nejlepších hráčů světa, ovládl naprosto suverénně. Ve všech čtyřech zápasech dokázal udržet průměr na tři šipky nad magickou stovkový hranicí.

Postupně si poradil s Australanem Simonem Whitlock (10: 6), Rakušanům Mensur Suljovičom (10: 4), 2-násobným mistrem světa Angličanem Adrianem Lewisem (11: 5) av repríze finále MS z tohoto roku pokořil i Skota Garyho Andersona (11: 7). Ve finále dokonce předvedl neuvěřitelný výkon s průměrem 109,42 na tři šipky!

Pro 27-letého šípkaře je to tak celkově dvacátý druhý triumf na velkém akcí a třetí triumf na The Masters v řadě. Na místě je tedy otázka – kdo dokáže porazit van Gerwena a kdy? Nebo je možné, aby vyhrál i letos všechny turnaje? Na první poslech je to možná absurdní, ale pokud si představíme to, že celý loňský rok to zvládal, proč by nemohl i tento? I když konkurence je stále velká. Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, lúčiaci se Phil Taylor zda stále nové tváře, které v šipkách přibývá stále více a více …

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE