VIDEO: Nový brazilský supertalent Realu Madrid se uvedl jako simulant

Do evropského fotbalu zavítala nová brazilská hvězdička. Real Madrid získal pouze 18-letého talentovaného Vinicius Juniora a ten má už za sebou i první zápas v novém dresu. Jak se prezentoval?

Svou premiéru v barvách „bílého baletu“, i když zatím nesoutěžní, absolvoval Vinicius v noci z úterý na středu v přípravném zápase proti Manchesteru United. Hrálo se na Miami vrámci turnaje International Champions Cup a „červení ďáblové“ vyhráli 2: 1.

Vinicius nastoupil na pozici, kde poslední roky hrával Cristiano Ronaldo, tedy na levém křídle. Na hřišti strávil 62 minut. Nehrál špatně, byl aktivní, i když ještě trochu ustrašený, naznačil však velký potenciál.

Skórovat však nestihl, za to svět obletěl záběr jeho směšného simulování. Stalo se tak těsně předtím, než opustil hřiště.

V 59. minutě Vinicius na vlastní polovině zasekl míč před Mattea Darmianom. Obránce United mu rukou jemně prošel před očima a Brazilec, věrný svým kořenům, šel k zemi teatrálním způsobem. A takto si svět zapamatuje jeho první zápas v dresu Realu Madrid.

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE