SHARE

Barcelona ve 14. kole španělské fotbalové ligy remizovala s Realem Madrid 1:1, o těsný náskok přišla až v poslední minutě, kdy hlavou vyrovnal kapitán hostí Sergio Ramos. Barcelona vedla díky Luisi Suárezovi

El Classico nezná vítěze, hráči Realu slaví remízu. Ano, byl to zápas, který nenabídl zrovna atraktivní podívanou, ale určitě může být spokojenější hostující celek. Domácí si sice výborně pokryli hlavní hvězdu hostů, tedy Cristiana Ronalda, ale nakonec se musí jako kdyby tenhle mač prohráli, protože tohle byl boj „o šest bodů“. Tenhle bod se bude svěřencům trenéra Zidana hodit, až se bude na jaře pořádně bojovat o titul, až půjde do tuhého.

První branku utkání vstřelil v 53. minutě Luis Suaréz, kterého krásně našel z přímého kopu Neymar. Varane nechal osamoceného útočníka Barcelony, Navas už s tím nemohl moc, co dělat, protože Uruguayec hlavičkoval na malém vápně. Následně držela míč více Barcelona, kontrolovala hru, ale zhruba od 85. minuty se jí to začalo vymykat z rukou. Real už hrál trošku vabank, Ronaldo se sice ještě na zadní tyči neprosadil, ale po faulu Mascherana získal zlatý bod pro Bílý balet přesnou hlavičkou kapitán Sergio Ramos

VIDEO : 53. L. Suárez (Neymar) 90. Ramos (Modrić)

Karty:   29. Neymar (BAR), 75. L. Suárez (BAR), 84. Busquets (BAR), 89. Mascherano (BAR) – 14. Isco (REA), 80. Carvajal (REA)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:14.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić (60. Iniesta), Busquets, A. Gomes (78. Arda Turan) – Messi (C), L. Suárez, Neymar (88. Denis Suárez).
Náhradníci: Cillessen – Denis Suárez, Arda Turan, Iniesta, Alcácer, Digne, Umtiti.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Varane, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Kovačić (86. Díaz) – L. Vázquez, Isco (66. Casemiro), Ronaldo – Benzema (78. Asensio).
Náhradníci: Casilla – Pepe, Nacho Fernández, James Rodríguez, Casemiro, Díaz, Asensio.

Rozhodčí: Gómez – Cebrián, Núñez (všichni Španělsko)