Video : Viktor Pešta nestačil na Alexandra Emelianenka

Pondělí 9. července patřil významnému turnaji ruské organizace Russian Cagefighting Championship. Hlavní duel galavečera v Jekatěrinburgu obstarali Čech Viktor Pešta (13-4-0) a ruský bombardér Alexander Emelianenko (27-7-0). Pro českého bojovníka šlo o mimořádně důležitý duel, avšak jeho protivník byl z kategorie těch nejnepříjemnějších! Jak se zápas vyvíjel?

První kolo se neslo ve znamení oboustranné opatrnosti, kdy se ani jeden z fighterů nesnažil příliš probrat iniciativu. Pěstuje se přesto podařilo pár slušných úderů, čímž v konečném důsledku získal kolo pro sebe. Takový průběh určitě nenadchýnal ani obecenstvo, které toužilo vidět více akce. Mírně vzrušení v obecenstvu nastalo až v závěrečných sekundách první päťminútkovky po tvrdém úderu ruského bojovníka.

Druhé kolo začal lépe Pešta, kterému se podařil už po 30 sekundách takedown a dostal svého soupeře na zem. Jak víme, tak právě na zemi měl Emelianenko problémy ve svém posledním zápase s Brazilcem Gonzagou, co se snažil Viktor znovu využít ve svůj prospěch. Ve výhodné pozici uštědřil český bojovník svému soupeři pár úderů, ale Emelianenko se vytrvale bránil.

Po dvou minutách na zemi rozhodčí obou borců rozdělil, pokračovalo v postoji a Rus zavelel do útoku. Pešta byl po jeho úderech viditelně otřesený a dokonce spadl na zem. Z nepříjemné situace se snažil vymanit, ale zkušený protivník ho zasypával dalšími ranami a rozhodčí byl nucen zápas ukončit.

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE