VIDEO : Vyhrocený duel v Litvínově ukončila hromadná bitka

HC VERVA LITVÍNOV – MEDVEŠČAK ZÁHŘEB 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) ukončeno v 53. minutě

Branka: 43. Katič.

Litvínovští hokejisté se doma představili v souboji s Medveščakem Záhřeb, ale utkání nabralo trochu jiný rozměr.Míra agresivity se stupňovala až se v závěru strhla na ledě hromadná bitka, která zapříčinila předčasný konec zápasu.Chorvatský soupeř předvedl na severu Čech opravdu nečekanou podívanou. Série nesportovních a zákeřných zákroků nebrala konce a tak situace dospěla k bodu zlomu. Poté co byl mimo hru zezadu inzultován jeden z domácích se strhla válka ve středním pásmu. Popral se každý kdo byl na ledě, tedy až na brankáře Januse. Ani tato gesta fair play však soupeři nestačila a pokusil se vyrovnanou bitku na ledě přečíslit hráčem, který byl mimo hru a na led skákal ze střídačky. I na to však domácí uměli zareagovat, když si této podlosti všiml Martin Havelka a neváhal ani vteřinu. Na led skočil rovněž ze střídačky a hrubiána ze Záhřebu umravnil několika přesnými ranami pěstí.

HC VERVA Litvínov: Janus (Pinc) – Kubát, Frolo, Kokeš, Pavlík, Pavelka, Gula, Šesták, Černý K., Sorvik, Sklenička – Lukeš, Hanzl R., Nejezchleb, Hanzl M., Stříbrný, Trávníček, Havlíček, Hořava, Havelka, Válek, Šimeček, Martynek, Doležal T., Gerhát, Doležal J., Jurčík, Černý J.


Medveščak Záhřeb: Taylor (Hovinen) – Sauvé, Genoway, Parlett, Mahbod, Zanoski, Giroux, Smejkal, Glumac, Brule, Hedberg, Larkin, Krejčík, Bezina, Smith, Morrisonn, Mertl, Mc Millan, Katič, Pare, Arkalov


Rozhodčí: Petružálek, Turčan, Kokrment, Rozlílek

Napsat komentář

Podpořte naší stránku . Děkujeme
klikněte na tlačítko a podpořte nás . Děkujeme
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE