You can skip ad in 5s

Vladimír Sobotka si připsal první trefu sezony, kterou pomohl St. Louis porazit Columbus 4:1

Please log in or register to like posts.
Video

Vladimír Sobotka si připsal první trefu sezony, kterou pomohl St. Louis porazit Columbus 4:1.Sobotkův gól byl z kategorie snadných. Český útočník otevřel v poslední minutě první třetiny skóre poté, kdy gólman Joonas Korpisalo neudržel střelu Coltona Parayka a volný puk doklepl z brankoviště do prázdné klece.

Buffalo – San Jose 2:3, Boston – Los Angeles 1:2 v prodl., Toronto – Philadelphia 2:4, Montreal – NY Rangers 5:4, Tampa Bay – Anaheim 1:4, Edmonton – Washington 2:5, New Jersey – Arizona 4:3, St. Louis – Columbus 4:1, Nashville – NY Islanders 2:6, Minnesota – Pittsburgh 2:1, Colorado – Chicago 6:3, Florida – Detroit 2:3 po sam. nájezdech.