Led 31, 2019
638 Views

ČT4 Sport Online Vysílání LIVE

Written by

Na ČT Sport můžete sledovat sportovní přenosy z mnoha sportovních odvětví. ČT Sport Online vysílání. ČT sport (dříve ČT4 Sport, ČT4) je sportovní televizní stanice veřejnoprávní České televize. Byla spuštěna 10. února 2006 a vysílá přenosy ze sportovních akcí. Prvním velkým projektem se staly Zimní olympijské hry 2006 v Turíně, které přenášel také program ČT2. Vysílá nejdůležitější sportovní události, které jsou v České republice nejvíce sledovány. Ať se jedná o olympijské hry (zimní i letní), ale i různá mistrovství světa (v hokeji, fotbale a mnoho dalších).

ČT 4 Sport live vysílání

Na oficiálních stránkách České televize jde ČT 4 sport sledovat on-line. A když se koná nějaká zvláštní sportovní událost jako je mistrovství světa ve fotbale nebo ms v hokeji a nebo zimní či letní olympijské hry, nabízí Česká televize živě i další kanály, ne jen ČT 4 sport. Na internetu tak jde sledovat několik různých živých přenosů.

TV program České televize

Na webu livefree.cz se můžete setkat s odkazy na jiné webové stránky, které nespadají pod náš dohled. Nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za ochranu soukromí nebo obsah těchto webových stránek, nabízíme však tyto odkazy, aby pro naše návštěvníky bylo jednodušší najít více informací o konkrétních tématech.