Led 31, 2019
800 Views

O2 TV live vysílání

Written by

Kde sledovat O2 TV Sport – živé vysílání zdarma
O2 TV nabízí ten nejlepší sportovní obsah, kterým O2 TV Sport disponuje, a zároveň umožní divákům vyzkoušet si nejoblíbenější funkce O2 TV jako je zpětné zhlédnutí, zastavení obrazu nebo kvalita obrazu v HD.

O2 TV live vysílání  vysílání

O2 TV Fotbal je český sportovní televizní kanál specializující se na fotbalové zápasy. Kanál vysílá v základní nabídce IPTV operátora O2 TV, ve které je dostupný ve standardním i vysokém rozlišení. Ve vysílání se objevují fotbalové zápasy Synot ligy a Ligy mistrů.


O2 TV Tenis
je český sportovní televizní kanál specializující se na tenisové zápasy.

O2 TV provozuje tři sportovní kanály (O2 TV FREE, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis) na kterých můžete sledovat exluzivně sportovní přenosy z celého světa. Díky multidimenzi můžete přepínat mezi třemi zápasy, které se hrají ve stejný čas.

O2 TV se zaměřuje na český fotbal (Fortuna liga), vysílá Ligu mistrů UEFA, českou hokejovou ligu (Extraliga), basketbalové Euroligy či tenisové WTA.

Sledujte O2 TV bez poplatku a bez registrace. TV kanál O2 TV FREE online stream můžete sledovat zde.

Na webu livefree.cz se můžete setkat s odkazy na jiné webové stránky, které nespadají pod náš dohled. Nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za ochranu soukromí nebo obsah těchto webových stránek, nabízíme však tyto odkazy, aby pro naše návštěvníky bylo jednodušší najít více informací o konkrétních tématech.