Úno 9, 2019
97 Views

Program MS v hokeji 2019 na Slovensku

Written by

Turnaj se uskuteční od 10. do 26. května. Vedle Bratislavy se bude hrát i v Košicích, kde zápasy základní skupiny absolvují domácí.

Skupina A (Košice – Steel Arena s kapacitou 8 347 diváků): Kanada, USA, Finsko, Německo, Slovensko, Dánsko, Francie, Velká Británie.

Skupina B (Bratislava – Zimní stadion Ondreje Nepely s kapacitou 10 040 diváků): Švédsko, Rusko, Česko, Švýcarsko, Norsko, Lotyšsko, Rakousko, Itálie

Ms v hokeji 2019 živě, online stream, live stream zdarma

Sledovat Ms živě můžete  na webu české televize ČT Sport Dále můžete sledovat na TV Tipsport, kde všechny zápasy  live  a můžete  si na něj vsadit  . Na internetu můžete najít další online streamy zdarma.

 

MS v ledním hokeji 2019 program

Pátek 10. května:

Skupina A:

16:15 Finsko – Kanada,

20:15 USA – Slovensko.

Skupina B:

16:15 Rusko – Norsko,

20:15 Česká republika- Švédsko.

Sobota 11. května:

Skupina A:

12:15 Dánsko – Francie,

16:15 Německo – Velká Británie,

20:15 Slovensko – Finsko.

Skupina B:

12:15 Švýcarsko – Itálie,

16:15 Lotyšsko – Rakousko,

20:15 Norsko – Česká republika.

Neděle 12. května:

Skupina A:

12:15 USA – Francie,

16:15 Dánsko – Německo,

20:15 Velká Británie – Kanada.

Skupina B:

12:15 Rusko – Rakousko,

16:15 Itálie – Švédsko,

20:15 Lotyšsko – Švýcarsko.

Pondělí 13. května:

Skupina A:

16:15 USA – Finsko,

20:15 Slovensko – Kanada.

Skupina B:

16:15 Rusko – Česká republika,

20:15 Norsko – Švédsko.

Úterý 14. května:

Skupina A:

16:15 Velká Británie – Dánsko,

20:15 Německo – Francie.

Skupina B:

16:15 Itálie – Lotyšsko,

20:15 Švýcarsko – Rakousko.

Středa 15. května:

Skupina A:

16:15 USA – Velká Británie,

20:15 Německo – Slovensko.

Skupina B:

16:15 Švýcarsko – Norsko,

20:15 Rusko – Itálie.

Čtvrtek 16. května:

Skupina A:

16:15 Kanada – Francie,

20:15 Finsko – Dánsko.

Skupina B:

16:15 Švédsko – Rakousko,

20:15 Česká republika – Lotyšsko.

Pátek 17. května:

Skupina A:

16:15 Francie – Slovensko,

20:15 Finsko – Velká Británie.

Skupina B:

16:15 Rakousko – Norsko,

20:15 Česká republika – Itálie.

Sobota 18. května:

Skupina A:

12:15 Dánsko – USA,

16:15 Kanada – Německo,

20:15 Velká Británie – Slovensko.

Skupina B:

12:15 Lotyšsko – Rusko,

16:15 Itálie – Norsko,

20:15 Švédsko – Švýcarsko.

Neděle 19. května:

Skupina A:

16:15 Německo – USA,

20:15 Francie – Finsko.

Skupina B:

16:15 Rakousko – Česká republika,

20:15 Švýcarsko – Rusko.

Pondělí 20. května:

Skupina A:

16:15 Francie – Velká Británie,

20:15 Kanada – Dánsko.

Skupina B:

16:15 Švédsko – Lotyšsko,

20:15 Rakousko – Itálie.

Úterý 21. května:

Skupina A:

12:15 Finsko – Německo,

16:15 Slovensko – Dánsko,

20:15 Kanada – USA.

Skupina B:

12:15 Česká republika – Švýcarsko,

16:15 Norsko – Lotyšsko,

20:15 Švédsko – Rusko.

Středa 22. května – volný den.

Čtvrtek 23. května:

16:15 čtvrtfinále (Košice), čtvrtfinále (Bratislava),

20:15 čtvrtfinále (Košice), čtvrtfinále (Bratislava).

Pátek 24. května – volný den.

Sobota 25. května – Bratislava:

15:15 semifinále,

19:15 semifinále.

Neděle 26. května – Bratislava:

15:45 o 3. místo,

20:15 finále.

Article Categories:
Live
Na webu livefree.cz se můžete setkat s odkazy na jiné webové stránky, které nespadají pod náš dohled. Nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za ochranu soukromí nebo obsah těchto webových stránek, nabízíme však tyto odkazy, aby pro naše návštěvníky bylo jednodušší najít více informací o konkrétních tématech.