Úno 2, 2019
230 Views

TV Markiza live online vysílání

Written by

Sledujete internetové vysílání kanálu TV Markiza zdarma. Live online stream TV Markiza.

TV Markiza live  online vysílání

TV Markíza je nejsledovanější slovenská soukromá televize. Vysílá od srpna 1996, od roku 2005 ji vlastní skupina CME.
TV Markíza se v programovém složení specializuje na mladé lidi 12 – 50 let. Ve všední dny vysílá ráno relaci Teleráno (v ČR existuje verze Snídaně s Novou). Dopoledne vyplňuje reprízami dříve vysílaných pořadů. V tzv. prime time vysílá mimo zpravodajství seriály jako Búrlivé víno, Rodinné prípady nebo Súsedské prípady. Dále vysílá komediální seriály jako Horná Dolná nebo Divoký Zapadákov, zábavné relace Kredenc, Chart show, Tvoja tvár znie povedome nebo Dobre vedieť! Mimo jiné také reality show jako Farma, Superstar, O 10 rokov mladší, Nový domov nebo Svokra nebo publicistiku Reflex a Smotánka.

Zahraniční akvizice
TV Markíza vysílá zahraniční pořady především americké produkce jako Námořní vyšetřovací služba, Mentalista, Máma, Dva a půl chlapa, Šestý smysl, Teorie velkého třesku a další.

Dětský blok
TV Markíza vysílá hlavně americké dětské programy ze studií Hanna – Barbera nebo Nickelodeon jako např. Scooby Doo, Tom a Jerry nebo Tučňáci z Madagaskaru. V sobotu se dětský blok sestává z jednoho dětského seriálu a filmu, trvá cca od 7:00 do 9:15. V neděli ze tří pořadů a trvá od cca 7:00 do 8:15. Po něm následuje rodinný film.

Article Categories:
Slovenské televize · Tv online
Na webu livefree.cz se můžete setkat s odkazy na jiné webové stránky, které nespadají pod náš dohled. Nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za ochranu soukromí nebo obsah těchto webových stránek, nabízíme však tyto odkazy, aby pro naše návštěvníky bylo jednodušší najít více informací o konkrétních tématech.